Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

No tak - dzisiaj sie obracam w nauczycielskim gronie ;) Przebiśnieg albo mocno chora , albo szef zabrał jej modem w pilnej potrzebie ;) Dzisiaj nawet z rana nie zajrzała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długopisów to mam mnóśtwo . Cała kolekcja. Czerwone, zielone i inne kolory ahhahahah. Cały piórnik zawalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ja też ;) Podczytująca. Zapewne o tym samym myślimy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lojka - podrzuć troszeczke długopisów ;) - u mnie ciągły niedobor ;) synek nie przywiązuje wagi do tego że to wszystko kosztuje . Mama oczywiście zawsze kupi nowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze kochane dziewczyny. lecę sprawdzać te sprawdziany a później na film. Do miłego. Jutro już piątek . Huraaaaaaa :) Tylko ja kocham swoją pracę- jestem chyba od niej uzależniona hahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też cieszę się że już piątek :) Jestem tym tygodniem troszkę zmęczona ;) "Do zobaczenia" Lojka i częściej do nas oczywiście zagladaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inne kolory tez mam ale :) chce czerwony hehe :) pomorzanko on napewno nie mysli o przeprowadzce wiem ze tam ma zbyt dobrze zawsze było tak ze to ja miałam sie przeprowadzić no nic nie ma co szukac w tym głebi .... miło ze sie odzywa .... ale cóż ......chyba pozostanie takim moim niespełnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - Ty go znasz a jako wieczna optymista ... patrzę głębiej ;) i myslę że jeszcze z jego strony może Ciebie spotkać jakaś fajna niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko wiesz jak jest jak sie zbytnio człowiek nakreci to wiadomo jak sie konczy :) juz tu chyba na ten temat pisałyśmy ze im bardzei chcemy tym mniej wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wystosuje otwarty apel do przebisnieg :) KOCHANA PRZEBISNIEG WRACAJ DO NAS GDZIEKOLWIEK JESTEŚ NAWET JEZELI TO JEST PUSTYNIA :) :) ;) BO JA SIE JUZ STĘSKNIŁAM OD WTORKU Z TOBĄ NIE ROZMAWIAŁAM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie synek mnie poinformował ,ze lulu jest nudne :D Fajnie Podczytująca , może zaraz jeszcze ktoś do nas dojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie na pewno ciężko przebić ;) Rano też mnie rozbroił ... wchodzi do sali i takim przedszkolnym powitaniem mówi do pań DO-WI-DZE-NIA.Wszyscy w śmiech a jemu łzy staneły w oczach i tylko mi szepnął że mu się pomyliło :) Ale potem juzsam z tego sie śmiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze popołudniu z tego śmialiśmy się oboje . Powinnam jakiś zeszycik założyć i wpisywać jego fajne powiedzenia . Oj nazbierało by się tego sporo ,bo ciagle zdarzaja mu sie jakieś przejęzyczenia tudzież tłumaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie taki zeszyt to dobry pomysł mam kolezankę któej rodzice spisywali takie jej gagi z dzecinstwa krótki opis sytuacji i co córcia powedziała hehe ona nam to potem keidys czytała matko swiata poporstu smialismy sie do rozpuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie żałuje ,że wcześniej o tym nie pomyślałam , juz mi troszkę umknęło z pamięci tych kwiatków ;) A pewnie niedługo się skończą -chociaż coś mi się wydaje że mały będzie taki sam zakręcony jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy dzieciakach to trzeba uważać, szczególnie Ty jako nauczycielka . Jak my w pracy sie spotkamy , a są u nas osoby z dużym poczuciem humoru to wtedy poprstu jest masakra :D Jeszcze nigdy w życiu , nigdzie się tak nigdy nie naśmiałam i pewnie naśmieję jak w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - to jest niefajna sprawa z Waszym zawodem . Zawsze coś się znajdzie do poprawiania a jeszcze gorzej jak się robi awansy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to fajnie ze masz takie towarzystwo lepiej sie pracuje :) u mnie to troche mnie z góry traktują bo "taka młoda " wiekszość tych babeczek ma dzieci w moim wieku ale co tam :) niech sobie myslą co chcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×