Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

sama widzisz że silne z nas baby,jeszcze się tylko tym moim optymizmem zaraźcie i będzie ok ;), a na takich nie trzeba zwracac uwagi,nigdy nie docenia tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka - stare dobre czasy :);) Teraz już jest inaczej - przede wszystkim widzę to po swoich dzieciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie jest życie ;) Nasze dzieci tego nie znają i nie poznają ...tylko czy są szczęsliwsze ? Mnie nigdy w domu nie było ;)- swojego starszego na dwór nie mogę wygonić :O .Ja ciągle połamana , podrapana - on dalej bez skazy ;) Dużo róznic widzę .... i mam co wspominać ,pamiatkowe blizny zostały i ....pełno starych przyjaciół :) Ale na wspominki mnie wzięło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem... czasem tylko gdzies się odwrócę... miałam małe spięcie dzisiaj.... usłyszałam coś troszkę przykrego i jakos nie mam weny.... a poza tym jak się wkurzę to od razu zaczynam sprzątać.... no i siew zięłam za papierki...cenniki.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak... ale własnie jestem niezadowolona bo mi przywo opisali teczkę :O może ja powinnam gdzieś poleżeć na kozetce co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pestunia,tak.... :P na erotycznym masażu koreańskim,to by cie na nogi postawiło i oprzytomniło troche hahahahahahahahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś - szefowa właśnie dlatego mnie bierze zawsze do opisywania ... bo i ładnie i równo ... też czasami jestem pednatyczna :O Ale w domku już tego oduczyłam się ;) Dom jest do mieszkania a nie sprzatania ;) Chociaż normy muszą byc zachowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj u mnie tak samo jest ;) Mkakarenkaa.... erotyczny mówisz ???? mmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze z doświadczenia nic o nim nie wiem,tylko słyszałam,ale ponoć jazda jest nieziemska, a ty pestus jak chcesz na kozetce poleżec, to przynajmniej z pozytkiem dla ducha i ciala, nie???????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie zaczęło tylko ziarno sexu zasiać i juz rajdanie na całego hahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahaaa ale dobrze,bardzo dobrze...:P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bosze.... jakie by to było piękne....mmmm...zamknac oczy ...i odpłynąć w błogą nieświadomość ... mmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×