Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

no wiesz Pomorzano... można na to patrzeć z różnych stron.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest niby.... ale Cenzurze to się marzy ...wiecie co.... szaleństwo jak w filmach hahahahaa... a ja mu na to .... no mój drogi ..takie rzeczy to nie z żoną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo wiecie.... leci se wczoraj film.... babeczka rzuca się na faceta... zdzierają z siebie ciuchy.... a on mi gada ze się mu takie marzy .... no to mu powiedziałam gdzie ma szukać ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni wszyscy by tak chcieli,ale jak cos dochodzi do czegos to nie koniecznie ze swoja baba heheheheheheheeeee, bo nie ma skrepowania wtedy hihihiihiiii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on to se czasem siedzi i marzy jak to było kiedyś kiedyś... echhhh... fantasta nooooooo :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger nadal chora
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger nadal chora
Peściu, no niestety. Dziś to mi sie chce ryczeć z załamania. :( Makarenko, bede zagladac, jesli znajde sily, teraz na chwilke zajrzalam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-sto i 30-kilku latki wstawiać sie tu na rozkaz,bo źle z wami będzie!!!!!!!!!! co jest??????????? to tylko nick pomorzanka działa jak lep na muchi,a my to co??????? od macochy???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.... z tego wynika Makarenkoo że nie jestesmy interesujące rozmówczynie :P Linguś...byłas u lekarza ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger nadal chora
Byłam Peściu, teraz już skończyły się żarty. :( Ja tak prawie 30tka jestem, ale może moge byc, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lingus jasne że możesz,ty juz tu z nami jestes wiec nie wiem dlaczego jeszcze pytasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger nadal chora
Peściu, może potem Ci napiszę na gg. A teraz znikam. Pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeszcze na chwilkę :) Linguś 🌻zdrówka Ci życzę ... mam nadzieję ,że to nic poważnego :( Makarenka śliczne masz dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dla zmyłki ta ciemnowłosa to aniołek,a ten blondas to diabeł wcielony hahahahahahahahaaaaa nawet jak mówie do niej ty czorciee to sie diabelsko usmiecha..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka- u mnie na odwrót jest : starszy to ziółko , a młodszy taki uśmiechnięty aniołeczek ;) Zupełnie dwa różne charakterki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko ;) ale ponoć musi byc taka równowaga,nie może byc inaczej hahahahahaahhaahhahhahahahaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenko - ale powiedz sama jak to by było pięknie gdyby były dwa aniołki ;) :D Pewnie za nudno ;) Zmykam do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×