Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

heloł.... ;) też mi sie zdaje ze ściemniał :P Makarenkaa...myśmy tu już z rańca sprawy z Pomorzanką obgadały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wskakuję tak na chwilkę mam dużo robotki poza domem . Pomorzanka -------to ja Mały stawiam się do raportu :) troszkę zaspałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ---------mój Ziomalki gdzie Ty jesteś tak Cię praca pochłonęła :) holender pracoholik z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spoko w sumie,.... na razie cisza ;) mam nadzieje że nie przed burzą hehehehehe Pomorzanka dzisiaj jak ta Pracusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mały - no niestety w końcu robota mnie dopadła ;) Ale tylko dzisiaj ;) Za pół godzninki będę na dłużej , teraz wpadłam jak wicher i od razu muszę wypadać ;) Dobrze że istnieje cos takiego jak czas reakcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herkules ------------czy to co słyszałem od Ciebie to oznaka tęsknoty :) że tak się mijamy ? ale uważaj oby nie wzięli nas na tapetę że Ty to ja a ja to Ty i zacznie się jazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ---------------ja na dzisiaj zawodową pracę mam z głowy ale wiesz mam optymistyczne wiadomości -------idzie WIOSNA--------ptaszki już tak pięknie zaczynają śpiewać :) no i te kormorany też nie źle już sr.......:)wiosna całą gębą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - a ja dzisiaj pąki na drzewach zauważyłam :).... teraz tylko nam pozostaje zakochać się ;) Masz rację wiosna idzie :) Pestuś - ich nie idzie pomylić, Mały pisze pełnymi zdaniami ;) Makarenka - cos za mało sie dzisiaj udzielasz :( Jestem na kawce ... możecie mi pogratulować - mam 100 % powtarzalnosci wyników ;) tylko jeszcze nie wiem czy sam wynik jest dobry :D Ale jestem dobrej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już powoli kończę kawke :) ... ale też już nie mam dużo pracy więc będę, powiedzmy dostępna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł34
trzydziecha mija ja niczyja ;p ojj dziewczyny wy byście chcialy sie z mety się żenić i żeby miał dom i brykę i spał na forsie itp itd..... takie dziewczyny spotykałem więc sobie odpuściłem :) teraz jest najszczęśliwszym facetem pod słońcem, bo mam dojrzały piękny skarb i oboje mamy swoją prywatną przestrzeń, którą szanujemy, poniewaz sobie ufamy. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawle mylisz sie :) - ja już nie chcę wychodzic za mąż :) Raz i starczy tej dobroci ;) Dom mam , brykę mam ;) - tylko kogoś do przytulania brak :( . Ale mam nadzieję ze to tylko kwestia czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł ja tak samo i żaden tam z bryka i mieszkaniem specjalnie mi nie za8imponuje,ciepło,miłość,szacunek.... a zresztą ty i tak masz wyrobione zdanie,to po co ta gadka???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka no właśnie -tylko ciepło ,miłość , szacunek , odpowiedzialność jest w stanie także i mnie przekonać ... Inne rzeczy materialne są nieważne - one tak na prawdę szczęscia nie dają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko każdy sądzi według siebie.... ja nigdy nie prosiłam nikogo o nic, sama sobie daję świetnie radę i nie dostałam od nikogo niczego,sama na to zapracowałam kupiłam,wyremontowałam (mieszkanie) i sama je utrzymuje,dlatego spływaja po mnie takie gadki jak pomarańczy.... :P ja jestem niezalezna,dowartościowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tobie Pawle34 współczuję że poznawałes tylko takie laski,to widac w jakim ty się sam towarzystwie obracałeś........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka , ja mimo że byłam mężatka też wszystko sama zrobiłam ...kupiłam samochód , mieszkanie wyromontowane- to wszystko też ja sama .... Wypłata mojego eksa była tak śmieszna że właściwie pracował na swoje utrzymanie . I dlatego nie przerażała mnie perspektywa zostania samej ....wiedziałam ze sobie poradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz teraz o moim zyciu????????????????????? heheheheheheheeeee miaam identycznie, rozwód to wszystko... ale sie ciesze,bo jestem silna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×