Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pomorzanko ---------- tulipanki ?nie to nie za piękny kwiatek jak dla mnie ale myślę że Ty lubisz je ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Mały ... lubię konwalie , fiołki i bez ... To moje ulubione kwiaty :) Za różami też nie przepadam ...wolę delikatne kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykaj zmykaj pomorzuś. To, że wysłałaś mi zdjęcia swoje na których mi się nie spodobałaś i powiedziałem ci o tym, to fochy strzelasz udając, że mnie nie widzisz. "jak miło, gdy nie ma heraklesa" - a co ci takiego zrobiłem ? Jak masz romans ze smoczkiem, to go mniej - mnie to nie interesuje bo ja jestem zajęty i jak pisałem wcześniej nie podobasz mi się, ale przestań mnie wrogo traktować, ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka---------ja swoje ostatnim czasem zaniedbałem i blado je widze schną .........wiesz kaktusy to dobre kwiatki mało wymagające są to może powinienem je hodować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam konwalie mmmmmmmhhhhhhhhhhhhh cos pieknego,zawsze na wiosne mój tatus mi je przynosi :), teraz juz mnie i moim małym kobietkom,ale lubie to i nie zrezygnuje z tego ,zreszta on tez....... zawsze będzie mi sie kjarzył z moimi konwaliami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka----------- moim zdaniem to chyba tak na prawdę to nie ma znaczenia jaki to kwiatek czy upominek liczy się to że się pamięta o kimś i to jest ważne a jeszcze lepiej żeby osoba obdarowywana była wdzięczna nawet za drobnostkę ----------- tylko oby drobnostki nie stały się normą tak dla świętego spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka ------------ to razem z Pomorzanką bedziecie miały swój czas na wasze ulubione kwiatuszki :) Wy KWIATUSZKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie i to wcale nie chodzi o ten konkretny dzień,przez mojego tatę jesteśmy zawsze traktowane jak kobiety,a to najbardziej zarzuca mi .... wiecie kto.... on tego nie robi... a chodzi o takie drobiazgi jak pocałunek,słowo,drobny kwiatuszek z nienacka....... echhhhh.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka -----------a ja Tobie proponowałem kawusię do łóżeczka :) a Ty mi na to że cukrzę ----no wiesz :( Przecież tak nie wiele potrzebujesz Widzę że Twój Tata to dla Ciebie jest autorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoczku to nie o to chodzi, że jest autorytetem, wie jak sprwić mnie ,mojej mamie,moim dziewczynkom radość drobiazgiem- tak ooo od siebie... i to sie liczy.... a na kawke do łózia i ten twój gulaszyk juz dawno mnie namówiłes i to ja byłam pierwsza która się zgłosiła....hehehehhehehheeheeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka--------pamiętliwa jesteś gulasz? no no ale i Pomorzanka też reflektuje na gulasz ---------kurcze chyba cały garnek muszę nagotować jego ale z czym? kasza czy ziemniaki ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoczuś dla mnie kasza możek być ;P uwielbiam gulasz- zresztą sama jestem po szkole gastronomicznej, to nie dziwne ze lubie dobre żarełko..... hahahahahaahahaahahahahahaahaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - zrobimy tak :) .... mam kolekcje młodych kaktusów .Muszę je porozsadzać bo mam je od nasionek i część mogę Tobie oddać :) Bo mam ich ze sto :D Oczywiście za ten gulasz ;) Ja z kaszą poproszę ;) Makarenka - u mnie też tata dbał o to zeby czuła jak kobieta ... Eks hmmm no dobra , zamkniety rozdział . Swoich chłopców uczę od małego jak mają postępować z kobietami ;) - tak więc myślę że Twoje dziewczynki będą miały z nimi nie najgorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myśle kochana że wychowasz ich dla moich dziewczynek na dżentelmenów ;),bo cały czas im powtarzam że maja wymagac szacunku dla swojej osoby.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka - pracuje nad tym intensywnie ;) Oboje sprzątają ... od czasu do czasu już coś nawet do jedzenia przygotują ;) Jak na ten wiek - to nie jest żle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheheheeee no tak jakoś wyszło.... ale się poukładało dobrze..... gotuję świetnie a i w straży się sparwdzam,czyli nie jest źle..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka-------------z chęcią zaproszę Ciebie i Makarenkę na gulasz a potem jedziemy do Makareny ona po szkole gastronomicznej to pewnie jeszcze lepszymi smakołykami bedzie nas rozpieszczała ja bardzo lubię wszystko co jest na słodko :)mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ... mi to by sie przydała jakiaś szkoła gastronomiczna ;) - pod tym względem jestem niereformowalna ;) I gotować super pewnie nigdy się nie nauczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko.... jesteś boska , ja moje wychowuję na normalne dziewczynki, a nie lalunie - także sie dogadaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - chyba wszystkie chłopy tak mają ;) Są strasznie łasi na łakocie ;) Na szczęście coś w tym kierunku umiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka - na pewno będzie dobrze ... ;) Tylko czy aby tylko Twoim dziewczynką sie moi spodobają ;) :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoczuś ,pomorzanko zapraszam na ucztę...... pomorzanko a ty sie nie mart moja Doma juz w wieku 7 lat rosół gotowała i to taki,że hoho także synowe ci będa gotowały nieźle ty nie musisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×