Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Psełdonim
Nie masz racji, Pestko. Nie wszystkim. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonim..:) witam miło zacnego Pana:) Ja również mam luki jak to określiłeś w podstawowym wykształceniu :D Zatem możesz mnie głąbem nazywać:):D:D:D:D:D:P ps. Mam dysgrafie :) a moja stopka onegdaj : " Bardziej od dysgrafii przeszkala mi ludzka głupota i brak argumentów w dyskusji "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseldonim ..jakie to "szczescie" ze ty jestes taki nieomylny i wiesz wszystko, wiesz wstydizalbym sie gdybym ukradla komus ostatnia kromke chleba, wysmiała ubranie ktore kupil w lumpeksie ( ty to robisz) albo gdybym nie pomogła staruszce ktora upadla na chodniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Cześć, Kotek. :-) To dlaczego zmieniłaś stopkę? Zebrało Ci się na filozofowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
To wszystko, Pestko? Nie masz już nic więcej do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A czy nie można pomagać staruszce nie robąc błędów ortograficznych? Nie pojmuję tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A to dlaczego, Pestko? Co to? Obraziłaś się na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ------------dlaczego piszesz że dobrze znałaś kogoś więc myślę żę nie głupie było by jego odwiedzić może liczył na to i czekał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obraziłam się.... ale nie ma sensu nasza wymiana zdań.... i tak wszystko wiesz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka------------ale ja nie widzę Makareny gdzie ona się podziewa ?czy przesłała już Tobie swoją fotkę ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ale nie jesteś jednak przekonana, że nie będę? Wiesz co, chętnie bym pociągnął wątek, ale muszę się zabrać za bumagi. Pora mi się zbierać do urzędu a brakuje mi jeszcze jednego kwitu. Do zobaczenia, Kotek. (Ty głąbie - jak sama o sobie raczyłaś napomknąć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Też mi dopiero wybór życiowy. Że niby błędy ortograficzne robisz ot tak, od niechcenia? Nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani... widzę ,że znowu dyskusja z bucem podjeta,ale wy mu się dajecie,przecież ten palant was wszystkich specjalnie podkręca i ma jeszcze radoche z tego jak się ścieracie tłumacząc różne rzeczy,kręci wami jak chce,a wy sie wszyscy mu dajecie..... zaczynamy normalna rozmowę ???????????? czy prowadzicie dalej niesmaczne dyskusje z ze sztuczniakiem????????????? witam wszystkie laseczki i chłopczyka naszego 👄 ;) (oczywiście to do smoczusia,żeby tam sobie jakiś pomarańczowy nie przypisywał zaakceptowania ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Brawo, Psełodnim, brawo. :-) Znowu dwie albo nawet i trzy obrażone obywatelki. I to w niespełna godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ---------:) troszkę chce mi się śmiać jeden mój nieświadomy błąd a rozpętała się dyskusja że cho cho:) ale wiem że nie tyle chodzi o ortografię ale o sam fakt przyznania się i zrozumienia za czym idzie zmiana toru myślenia a to jest wielką zaletą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Makarenka :)już myślałem że nie spotkam Ciebie dzisiaj cieszę się bardzo że jesteś dzieki za buziaczka hmmmmmmmmmm jak to miło być obcałowany z rana :)chyba muszę tutaj częściej zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×