Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Tak faktycznie przylało tak konkretnie :( Wczorajszy dzień ? no wiesz troszkę jak zobacztłom to nieszczęście to wystraszyłem sie ale potem już ok było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co się z wami dzieje nie poznaję was :) co tao za mazanie od samego rana :) ale już mi pokazywać swoje piękne uśmiechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebisnieg z początku to sie na niezłą klape zanosiło przyszła panna młoda wygladała jak cien człowieka bo kiepsko sie czuła i bez zbednych wstępów oznajmniła ze jest w ciązy i zupełnym szoku przy okazji plany mieli inne niby nie ma tragedii ale ona była zszokowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca życie często pisze własne scenariusze :) ale później jakoś sobie dałyście radę? stonoga zagraj sobie w coś w kurniku ;) mały nikt się nie maże - to takie przesilenie późno zimowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - na pewno poszło , do Ciebie , sprawdziłam - teraz wysłałam w skupieniu do Ciebie ponownie ;) Podczytująca - kurcze , taką fajna rzecz zaplanowaliście , szkoda że nie do końca wszystko przebiegło z planem :( Stonoga - no jak to co ? ;) pisać na kafe :) Przebiśniegu - nie chciej żebym Ci przesłała naszą pomorską pogodę - deprecha murowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - ja mimo wszystko wybrałabym słoneczko .:) Jeszcze do tego żle dzisiaj spałam , wiec teraz to najchętniej tylko przytulić się do kaloryferka i bym sobie pospała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - bez ociągania sie ;) - jestem jeszcze tylko przez chwilę i potem spadam popracować . Zapomniałam ,że dzisiaj Krystyny - będziemy w pracy balować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka -------------czyli poczta szwankuje . Dziewczyny nie starajcie się mnie poprawiać troszkę umiem czytać i :) to co czytam nie ma nawet nutki optymizmu :) uśmiechać mi sie już :) A buzi dostanę dzisiaj :) już dawno nikt mnie nie całował:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - nie wiem tylko czyja ;) Ale sprawdzaj pewnie za jakiś czas dojdzie . Wiesz , ja bym przez to wszystko tylko wtulila się i popłakała - jeszcze doszły mi dodatkowo problemy w domu . Mam poprostu wszystkiego dosyć . Podczytująca- miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzaneczko-------------- zakochałaś sie chyba we mnie czy co już wczoraj dostałem tego maila a teraz ten sam :)no no no ja to mam wzięcie jednak .Pomorzanka już głowę straciła prze ze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny walnęły fochy i nie całują :)jak nie to nie idę poszukam sobie gdzie indziej może tam mnie pocałują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - nie myślałam ,że wczoraj jeszcze siedziałeś przy kompie . :) Hmmm zakochana ? Lubię Cie bardzo ... I masz za to wszystko co zrobiłeś 😘- tak w podziękowaniu :) Zmykam popracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×