Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

juz mam nadzieje wszystko ok,2 tyg temu złapała rotawirusa wymioty,biegunka,temperatura 39... odwodniona w ciągu 12 godzin masakrycznie w zeszły poniedziałek nas puscili do domu juz było ok i w środę zaczęło sie od nowa, wczoraj wyszłyśmy,mam nadzieję że juz na dobre bo to koszmar,mała caly czas pod kroplówka,płaczące dzieci... jestem niewyspana,umęczona,osłabiona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pselkis][kiss to ja podziękujCi grzecznie :) Nie jestem zainteresowana rozwijeniem znajomości z Tobą :) Stonoga - nigdy nie miałam tipsów . Niestety praca mi na to nie pozwala ...I chyba jednak wolę naturalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah ja tez nigdy ale co tam kreuje swoja postac kafeteryjna... wiesz blond grzywa, tipsy, skorzana mini ...:) nudzi mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie te dziwne rzeczy to przez tą moją klawiaturę :D Maskarenka , kurcze to mała strasznie się nacierpiała :( Paskudne sś te retrowirusy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
No tak, Pomorzanko. Zapewne zapragnęłaś uczucia zdobywania Cię przez mężczyznę? Czyż nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Psełdonimie , nie interesują mnie już faceci - zostanę starą panną ;) Bez facetów świat też się przecież kręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_0110
Oj… widzę, ze Wy tu jesteście od dłuższego czasu i raczej dość zżyci??? Wszyscy tu macie swoje historie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Aha, Pomorzanko. No to już mam teraz jasność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja jestem tutaj od samego początku . :) Historię trzeba zamknąć i zacząć żyć terażnieszością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Załóżmy, że Ci wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz ... ale znasz już moje zdanie odnośnie Twojej osoby ... :) Zmykam troszę posprzątać Do pózniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_0110
Każdy ma jakąś przeszłość (bardziej lub mniej rozbudowaną), tylko nie wiem czy warto do niej wracać… Raczej pojawiłam się tutaj, ze względu na temat przewodni…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rózowe butki stonigi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_0110
pomorzanka_34 Skoro jesteś tutaj od początku, wiec znasz wiele historii i możesz odpowiedzieć gdzie się teraz ludzi spotyka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
No ale żeby tak bardzo, Przebijśnieg? Żeby się właśnie mną zainteresiwać? Nie do wiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka miałam sprzątać :D Czarna - ja poznaję tylko w necie . Ale generalnie wszyscy mówią że trzeba wyjść do ludzi . Ja niestety za bardzo nie mam takiej możliwości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×