Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Nie mów mi o moich wydatkach ;) jeszcze plaszcz muszę kupić (zamek poszedł) , dzisiaj wizyta u dentysty i kozaczki mi się rozpadły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wykonczylam tusz w drukarce:( hahah i co ja teraz zrobie?umre z nudow tak to przynajmniej sobie info szukalam i drukowalam co lepsze:) za szybko piszecie!! stanowczo nie nadazam czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki , nie będę Ciebie ciągnęła za jezyk ;) Zresztą jeśli masz trzymać tajemnicę , no to przecież siłą nie będę z Ciebie jej wyciagać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga usilnie staram się dotrzymać kroku Pomorzance ---------ale ona skubana :) pisze jak automat :) ta to musi mieć zwinne paluszki hi hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku u dentysty nie bylam ale tez by sie przydalo :) ale teraz to palnuje szafe kupic bo mi sie ciuchy nie mieszcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga -----------to pisz z nami nie bedziesz musiała drukować to prostsze i na tusz nie bedziesz wydawać kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga , nic mi nie mow na temat dentysty :O ten ząb w sumie 300 zł będzie mnie kosztował :O W szafach też muszę zobić porządki - ale jak na razie mi się nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga----------jeśli u Ciebie dentyści są tacy jak u mnie to wiesz? zainwestuj te pieniądze w szafę :) Albo zrób wiosenny przegląd garderoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smok ....to nie ja wydaje to firma,a jak wiadomo w firmie najlepiej zalatwiac wlasne sprawy to ja wlasnie to robie :) tylko po tusz trzeba isc do 2 budynku a mi sie nie chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoku nie wiem jacy u ciebie ale ja mam swietna sprawdzona, co prawda najtansza nie jest ale akurat na zebach i zdrowiu sie nie oszczedza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - też nie oszczędzam na zębach , ale szlag mnie trafia że placi sie jak za zboże a i tak do kitu robią . U mnie też jest problem z dobrymi fachowcami , niestety dlatego teraz mam takie problemy z tym zębem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo podejrzenie,ze drukarka umarla ale ...okazalo sie,ze kartridz jest zepsuty !! i lipa a ze ja mam stosunek analny do tej pracy to ...jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem tu nowa1975
Może nie pasuję bo jestem mężatką, uważam że w życiu ma się jakieś przeznaczenie i szukanie na siłę miłości nie daje wymiernych rezultatów Uczucie miłość jakby tego nie nazwać przychodzi samo czasem wcale tego nie chcemy , ja tak przynajmniej mam.Z drugiej strony takie zupełne zamknięcie i czekanie na księcia z bajki też jest błędem .Nie ma pewnej metody ale czasem trzeba zniżyć loty bo przewarznie Ci extra przystojni bogaci szybko nudzą się swoją wybranką. Wiem co mówię, miałam kiedyś takiego extra ale to była porażka życia.Wyszłam za zwyczajnego uczciwego człowieka jest pracowity dba o rodzinę , nie muszę przy nim drżeć że wywinie mi jakiś numer.Sprawdziło sie powiedzenie Śp mojej babci PIĘKNA MISKA JEŚĆ NIE DAJE> pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a my teraz w pracy dostaliśmy taki sprzęt że głowa mała ;) chyba nigdy nie nauczę sie tego obsługiwać .Ale wszystko w jednym , nawet kasę już kopiowaliśmy . Będę bogata ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpiszę sie pod Twoimi słowami Nowa - miałam meża bardzo przystojnego - no i co z tego ? Teraz jest już eksem ... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tu nowa.....ze tak zpaytam co wlasciwie chcials przekazac tym wpisem?? bo ja ...... zreszta nie tylko ja ... wszyscy o tym doskonale wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę za jakiś czas - musze zdać laptopa ;) Synek w Hugo chce pograć :) Za chwilkę dorwę się do kopa pewnie jak starszy pójdzie do szkoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez kazdy jest przyston\jny i peikny dla swjego wybranka. moja kolerzanka chodzila z "modelem" dlugo do 9 lat i on mi sie nigdy nie podobal a inne laski sikaly na jego widok,ze sie tak wyraze. a moj w tamtych czasach niski,kulawy,krzywe nogi, lysy ale byl najprzystojniejszym i ten model sie przy nim chowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga ---------dentyści u mnie to koszmar dużą kase biorą ale zębów nie potrafią leczyć ,niekiedy nan wrażenie że robią to specjalnie tak aby chodzić do nich i płacić nawet zwykłe plomby na kasę chorych nie kiedy trzeba dopłacać . A dentysta za swoim domem buduje pensjonat, piękny obrazek jak idziesz na wizyte to od razu wiesz na co idą Twoje pieniądze .Za kilka miesięcy powstanie nie zły budynek my jemu go finansujemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×