Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Stonoga --------------tym tekstem przypominasz mi moją koleżankę ,też tak czesto mówi że wsiada na miotłę i lecę :) Tylko uważaj na kominy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na głowie laduje ew. wałek lub tłuczek :) haha ale ja łagodna jestem,do rekoczynow bez uzasadnionych powodow nie dochchodzi :) wiecie,ze swiata w niedziele:) kurde dopiero do mnie dotarlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki - odsłucham jak będę na laptopie :) Dziekuje:)Zmykasz już ?:( Stonoga - no fakt w niedzielę świea ale ja mam luzik i zero przygotowywań ;) Kurcze nie umiem pisać na tej klawiaturze😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem czy myc okna czy nie:) za to dzis mam plan na popoluudnie:) harry potter i ja pod cieplym kocem :) pozniej jakis film, zaraz sprawdze co dzis serwuje grazyna T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta?a są w ogóle ?:) Jakoś nie czuję tego ,ale patrząc na kalendarz to faktycznie tak jest jak mówisz :) Uciekam Trzymajcie się ciepło :) miłej pracy Stonogo i leć leniuszku po ten tusz :)leniuszku :) Pomorzanko miłego siedzenia w domku :) Stonoga myślę że nie pokręciłem z tym tuszem to Ty pisałaś?:)a co tam jeśli tak to miotła wałek i tłuczek na mojej głowie wylądują :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki?:) te święta zawsze niedzielą się zaczynają hi hi hi zlośliwiec ze mnie :):) wybaczcie ale znowu mam problem pożegnać się z wami 😭za co ja was tak lubie ?:):):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki -za to że jesteśmy kobietami ;) :D Stonoga - mam takiego samego lenia ;):D Tylko chyba już czas go przepędzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety smoku zawsze niedziela:) haha a mi sie nie chce tu byc. wiecie zimno jest.stóp nie czuje a moj "masazysta"wirtualny dzis sie nie pokazuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko za to?poczekaj jeszcze się zastanowie chwilę Lubić za kobiecość :)?dałaś mi do myślenia na cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam takiego kolege ktory umila mi czas i czasem sie smieje,ze jak mam zimne stopy to je rozmasuje :) bo wiesz na realnego jeszcze dluuuugo nie bede mogla liczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonogo------------masowanie kobiecych stup jest przyjemne to faky:) ale ja wolę całować szyję :)i ramiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - nie odkrywaj się ;) Bo w końcu wyjdzie że jesteś idealny dla mnie :P ;) Stonoga - hmmm fajnie jest takiego wielbiciela , kurcze ja nie mam teraz nikogo takiego :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Pomorzaneczko jak możesz :) ja już bardziej spodziewałem sie takich słów od Stonogi ale od Ciebie ?:( Zraniłaś moje serce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki a o którtch mówisz ?:) Czy o tym że jesteś dla mnie idealny idealny czy też że nie będę cały dzień myśleć o chłopach ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz pomorzanko....... jakos mnie to specjalnie nie raduje ale przynajmniej jak mam dosc to mnie pociesza :) jest komiczny :) a z tymi oknami to nie wiem, ja nie mam firanek wiec kazda kropelke i slad po niej widze a juz jak slonce zawieci to ...paskudnie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - ale co to da że będę myśleć ?:) Pogrążę sie tylko w smutku a to mi już jest niepotrzebne . :) Stonoga - rzeczywiście jak nie ma firanek to jest problem , troszkę częsciej musisz myć okna a na święta to jest miło jak jest czysto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×