Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pomorzanko przepraszam ale chyba masz jakieś kłopoty ze wzrokiem :)ja nic strasznego nie widze w Twoich zdjęciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooooooooooooooooooooow chyba tak to się pisze :)ale mniejsza z tym jak się pisze ale wyglądasz SUPER :) A jeśli chodzi o szkiełka to pewnie już trzeba je wymienić nie oddaja rzeczywistego obrazu :) przekłamują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały dziękuję😘- no niestety ja już słyszałam o tym że mam wymienić i szkła na oczach i lustra w domu ;) Ale już tak mam - niestety mam ze swoim wyglądem mały problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura ten kto tak mówił miał rację :) wymień to wszystko hi hi ale nie tłucz lustra :)@ tak szybko pisany na kolanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kto tak mówił :) Szybciutko przeczytałam i w między czasie odpiszę Ci . Zmartwiłeś mnie tym mailem troszkę .Myślałam ,że ktoś w końcu statnie na wysokości zadania . Ale chyba przeliczyłam się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwuj sie bedzie dobrze z nim ma opiekę więc krzywda nie stanie sie jemu .Jak bedziesz tak reagowała na moje maile to przestane je pisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Mały ,ze Mały ma opiekę ale wiesz co chcę powiedzieć , mimo wszystko ....Brak mi słów ... Mały Ty to mnie chyba podrywasz ? :P Na razie na Twój drugi post nie odpowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko -------------hi hi hi wiesz jak pomyślę o tych naszych koleżankach które teraz są zajęte i nie piszą lub podczytują że my takie rzeczy wypisujemy to dadzą nam po uszach :) Wygonia mnie za podrywanie ich koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem że nie odpowiesz :) bo jak można ocenic smak własnych ust :) Ja Ciebie podrywam ? tak to wygląda ? Ok już jestem grzeczny nic nie sugeruję , żadnych podtekstów tylko grzeczna ,koleżeńska rozmowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - podpowiem - slodkie ponoć są ;) Dalikatny flirt chyba nie zaszkodził nikomu ;) - Ty jesteś mężczyzną ja kobietą i jesteśmy sami ;) Taaaaka okazja ;) Dziewczyny rzeczywiście nas zamordują - ale nic to raz się tylko żyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz jaki ze mnie szczęściarz :)w nie szczęściu nie stety :( z tyloma dziewczynami pisze a jestem sam buuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laska czy Ty chcesz abym oślepł od czytania tak gługich maili :) nie masz serca kobietko :) Ty to potrafisz pisać tylko podziwiac i na prawde nie widze w nich nic chaotycznego to do poprzedniego maila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten króciutki jest :) Na kolanach pisany ;) Wiem ,że jeśli chodzi o pisanie to jestem niemożliwa ;). Ale teraz w mojej głowie jest troszeczke chaos , który pewnie widać w moich @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jeślii porządek nazywasz chaosem , mówię o tym w mailach to ciekawe jak czyta sie taki poukładany :) Dziewczynko Ty może zacznij pisać prace dyplomowe zarobkowo masz dar takiej łatwości pisania no i tępo masz zabujcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego, Cześć łobuziaki :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - to napiszę Ci kiedys takiego @ że z krzesła spadniesz ;) Lubię pisać , pisanie mnie odpręża . Lubie grę , zabawę słowami - i chyba robie to naturalnie . Bardzo dużo pisałam , piszę i pewnie doszłam do jakijeś wprawy . :) Kicia - dziękuję :) Tobie też wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Koteczku witamy Cię pięknie i piekne dzięki za życzenia . dużo zdrówka i uśmiechu na co dzien to ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ładnie sobie piszecie a ja pozwólcie sobie posiedzę troszkę bo już mnie raczki bolą 😭;) Wypije kawę i zmykam ;) piszcie bo doskonale sie Was czyta:) zrobicie mi tym WIELKA przyjemność :):D Wzajemnie ..Wszystkiego Dobrego nie zależnie od wieku i statusu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×