Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

🖐️ stonoga a byłas jednym z żuli czy przemykałaś cichcem korytażami? :) matko, co tu się znowu narobiło? jacyś nudzący się panowie postanowili poprawić swoje samopoczucie obrażaniem pomorzanki? dziwne, tak się staram i za nic nie mogę zrozumieć skąd satysfakcja z takiego zachowania hehe a ja sobie leżę w łóżku już tydzień i zmiany jak na razie się nie zapowiadają - kręgosłup odmówił mi posłuszeństwa :) pozdrawiam wszystkich podglądaczy ;) no i oczywiście heraklesa, który utrzymuje topic na topie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic tak nie jest gorzkie jak Łez przy pożegnaniu smak. Trwa burza dwojga serc Niezrozumiałych zdań Ty zostajesz tu, ja będę tam Raj przeżyty przez ostatni czas Dźwięk radości jeszcze brzmi Niesprawiedliwie jest tak w środku krzyczy coś Ktoś odjeżdża i zostaje ktoś ... 😭😭😭 Czas dobiegł końca ...tak ostatecznie . Postaram się zajrzeć wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - a o mnie zapomniałaś? :) Też tu dalej jestem i jak na razie próbuję zreanimować ten topik , mimo że jak w życiu i na necie wiatr mi ciągle w oczy wieje ;) Stonoga - zapraszam Ciebie na lampkę wina :) Ale nie bój się ani ja ani Ty nie skończymy w menelskiej kamienicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka jasne że pamiętam, ale musiałam docenić Heraklesa bo się biedaczyna żalił, że nikt nie zauważa tego, że podnosił topa z popiołów ;) :D:D:D nigdy nie jest tak xle żeby nie mogło być gorzej, a po każdej nocy zawsze wstaje słońce - także pomorzanka głowa w górę i pojutrze będzie lepiej :) a z winkiem się dołanczam - robię dyspenzę od leków bo już mi żołądek siada ;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) pomorzanko... daj to wino, chodzilam pol dnia z telefonem, bo jakis pajac zadzwonil z zastrzezonego a ja sie ludze,ze to moze z lini lotniczych :( a ja niedobiegłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Przebiśniegu , wiem .... tylko troszkę z parteru muszę sie pozbierać ;) Ten Cherakles to Psełdonim (oryginał) - hmmm wiem że można dostać pomieszania zmysłów kto jest kim - ale ja wiem :) Stonogo - z linii lotniczych pewnie nie dzwonili by z zastrzeżonego :) Choć w naszej kochanej Polsce róznie to bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie masz racje, ale jakos nie jestem w stanie myslec wiecie,dzis od bardzo bardzo dawna doslownie robilam NIC nawet przyjemnie tak gapic sie w sufit a zabilam motyla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - ja niby robiłam i nic nie robiłam - myślami byłam przy swoich sprawach relanych . Ale już ok , koniec huśtawki emocjonalnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy lece. nie wiem co z kasa, bo nie mozna sie dodzwonic. No Ok sobota ale w sluchawce sygnal NIE MA TAKIEGO NUMERU :) narazie jestem w zawieszeniu, co mi sie nie podoba, bo sie juz psychicznie nastawilam na ta podroz, zreszta mialam odwiedzic tez innych a tu lipa. słowem nie korzystajcie z centralwings

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Stonoga - mimo że teraz cholernie boli , ale wiem na czym stoję i teraz zaczynam reanimacje swojej własnej osoby ;) Wiesz co ... mało osób narzekało na Central - mój braciszek ciagle sie nimi porusza , przecież sobota to u nich dzień jak co dzień - masz dobry numer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×