Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pomorzanko ---------nie zostanie tylko trzeba wziąć sie w garść i wyszukiwać sobie zajęcia po kilku dniach senność minie . Pogoda na spacer jest całkiem nie zła ,ale słońca nie ma u mnie jedynie ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie narozrabiałam , wylałam sobie cała kawę - może na szczęście ;) ? Podczytująca na tą 400 setną sama sobie ostrzyłam ząbki ;) Przyjmnij gratulacje z mojej strony ;) Mały - u nas raz świeci raz nie świeci :)Za to przy okazji skasowała bym niezłą audicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko --no nie żartuj sobie :)nie kasuj bo Twoje autko by nie źle ucierpiało w starciu z Audicą jeździj ostrożnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - kurcze , dziwnym trafem nie zauważyłam tej audicy . Wiem , wiem .... myśli jeszcze gdzieś indziej - powinnam nadstawić Wam tyłek nakopcie mi a wtedy przez przypadek może rozum wskoczy na swoje miejsce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Pomorzanko więcej szacunku dla siebie nie przesadzaj :(każdemu zdarza się odjechac myślami .....ale wiesz co to nic złego po prostu masz szczęście więc ciesz się tym że nie walnęłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak bura od Ciebie od razu stawia mnie w pionie ;) Postaram się uważać - kij z audicą , szkoda mojego kochanego autka ;) Jeszcze w czwartek pojdę na spacer wspomnień - i zamykam ten rozdział ,żeby zacząć kolejny , może tym razem szczęśliwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz ale to nie była bura :) jedynie delikatne upomnienie i nic więcej ale dalszej części tematu nie rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czytałeś @ ? Będę w Gdańsku przez trzy dni .Pójde sobie nad Motławę i w inne miejsca w których byłam z Małym . I koniec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc no humor mi sie troche poprawil, to wczoraj to jednak z lini dzwonili, mam niby rezerwacje na sobote wiec o tej porze za tydzien mnie nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona to żona
hasło: oczywiście SKOK i Stefan Żeromski, Szklane domy: dziękujemy wpisującym, w szczególności (kiedy ta reklama SKOKU była - ....?) próbującym i wytrwałym, wytrwała: pomorzanka 34 (jest chyba coś takiego jak Fundusz wykupujący zadłużenia kredytowe spółdzielczych banków jak Pomorzanka) "Postaram się uważać - kij z audicą , szkoda mojego kochanego autka" "Szkoda KochanegO autKa" próbowałaś i wytrwałaś. strona 600 to oczywiście strona telegazety sprzedaży nieruchomości, "Szklane domy" Stefana SKOKU-Żeromskiego. dziękujemy topikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo po 1. czytam co piszesz pomorzanko i sobie,ze wiosna milosc powinna rozkwitac a nie sie konczyc po 2. robie cos czego tak do konca nie chce ( np. ten lot ) po 3. jak pomysle,ze bede siedziec na lotnisku 8 h to mi słabo ale nie chce nikogo fatygowac po 4. zadnej milosci nie dostrzegam w okolo siebie i jestm mi smutno obiecalam sobie,ze w tym roku sie cos zmieni ale chyba sie nie zmieni na lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonogo - miłość przychodzi i odchodzi kiedy chce -tutaj pory roku nie maja szczególnego znaczenia . Być może właśnie wiosną częsciej przychodzi bo wiecej wychodzimy do ludzi . Wiosna sie dopiero zaczęła, więc Stonoga - zawsze jest szansa na coś nowego :) Jeśli nie masz ochoty jechać to dlaczego jedziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak często mam , najpierw mam ochotę a potem jak dojdzie co do czego -przechodzi mi . Ale na pewno będzie fajnie Stonoga - tylko musisz przetrwać tą podróż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok .. też zmykam , jakieś ciacho muszę postawić na stół .Młodszy synek ma we wtorek urodzinki i zamiast laptopa torcik na stole muszę postawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×