Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Hej Podczytująca🌻- jak samopoczucie ? Mam nadzieję ,że noga już nie boli i opanowałaś już trudną sztukę chodzenia o kulach ? Ja oczywiście jak to w soboty , będę z doskoku ;) -trzeba co nie co odgruzować z chałupce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pomorzanko 🌻 noga mnie tylko mrowi dosłownie jakby mi tam pod gipsem buszowały mrówki :) bardziej to mnie bolą ręce od chodzenia ;) humor mam taki sobie bywało lepiej a jak Twoj nastrój ? i wrazenia z wyjazdu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca:)- to coś wygląda na kłopoty z krążeniem , trzymaj częściej nogę do góry . Co Twój braciszek mówił na te mrowienie ? Po miesiącu to będziesz miała taką wprawę w chodzeniu o kulach ,że potem będzie Ci czegoś brakowało ;) W Gdańsku kiepsko było z nastrojem . Wróciły pewne wspomnienia ale jakoś ten wyjazd przeżyłam ;) Sam hotel super , jedzonko takie ,że żałowałam że pojemników na wynos ze sobą nie wzięłam ;) A tak to wykłady , wykłady , labolatorium i już powrót do domu ;) A teraz szara rzeczywistosć pranie ,sprzątanie , gotowanie ;) - ale i tak to lubię :P No i zasłużona teraz przerwa na kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówi zebym używała reszty nogi hehe zeby torche ją pomachac pozginać pomachac paluszkami :) :) nie ma to jak dobre jedzonko ugotowan i podane przez kogoś :) ale pewnie pogoda Ci nie sprzyjała jej u mnie cały czas pada deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój braciszek ma rację , a nie jest Ci jeszcze potrzebna linijka do drapania pod gipsem ? ;) Podczytująca - no z jedzeniem to tam przeginali :) na prawdę pyszne wszystko było i to w takich ilościach ,że starczyło by jeszcze dla pułku wojska ;) Właśnie pogoda zawiodła , było zimno , wietrznie i lało .Spacer po Gdańsku należał do mało przyjemnych ,szczególnie dla innych którzy przyjechali z południa Polski i chcieli troszkę pozwiedzać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami by sie przydała ale nie mam dostatecznie długiej hehe chociaż mam na podorędziu patyczek od szaszłyków hehe :) :) Pomorzanko a moze oni potem karmili jeszcze pułk wojska jak wy konczyliście jeść nie wiadomo :D:D ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linijka to niezawodny patent na te sprawy ;) Ale i tak w sumie masz szczęscie w nieszczęsciu - latem jest znacznie gorzej :D Ja podejżewam , że oni raczej na drugi dzień podawali to samo - tyle że już w innej formie . Troszkę przerobione ;) Ale nie wnikałam , ważne ,ze wszystko było pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Twoja praca - robisz postępy ? Czy też korzystając z niespodziewanego odpoczynku oddajesz sie słodkiemu lenistwu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej kwesti nie ma mowy o lenistwie cały czas staram sie pilnie nad nią pracować. bardzo mi zależy zeby jak najszybciej ją obronic. I tak sobie nawet myśle ze tam na górze to Ktoś wiedział kiedy bedzie mi potrzeba wiecej czasu zeby sie z ta pracą uporać i dlatego teraz jestem uziemiona .... zeby ja napisać teraz nawet nie jestem wstanie sobie wyobrazić jak ja bym dała rade z tym wszytkim gdybym miała prace i lekcje w domu .... poprostu bym sie nie wyrobiła z terminami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to zabrzmi nie na miejscu , ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło . Chociaż tak sobie myśle , że Ty bez tego gipsu i tak świetnie dałabys sobie radę i wszystko w terminie oddała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak sobie myśle ze nie ma tego złego .... pewnie starałabym sie zeby zrobic wszytko na czas ale kosztowałoby to duzo wiecej moich nerwów. a skro juz mowa o pracy to ja sie za nią teraz zabiore wiec zmykam narazie Pomorzanko miłego popołudnia i do napisania wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka _34 to ja poproszę o kilka promieni słońca :)a ja trochę chmur i wiatru podeślę aby zrównoważyć pogodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×