Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

nieeeee pomorzanka !! Ty tylko o jednym :D:D:D pan żonaty dzieciaty itd, ale baaardzo go lubię :) a naleśniki z mięskiem, cebulką, czosneczkiem, fasolką czerwoną, kukurydzą i pomidorkami .... ehhhh miodzio :) polecam :) ale lubię też ze szpinakiem i tym niebieskim serem ;) i wszystkie inne w sumie też także mogłabym zamieszkać u Ciebie pod schodami ;) no, ale oddychnęłaś sobie przynajmniej chwilkę na tym wyjeździe :) mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - może nie odpoczęłam co pojadłam rarytasków ;) Jedzonko było super - efekty też widoczne właśnie piję czerwoną herbatkę :D Oddychnęłam na pewno troszkę od obowiązków domowych :) Ale i tak w domku najlepiej :) Zaraz sobie skopiuję składniki - jestem ciekawa czy podejdzie moim chłopakom . U mnie naleśniki to kilka razy w tygodniu :D Oduczę sie zupełnie gotować ;) Ja o jednym ? :D Przebiśniegu -jak możesz ???:P No wiesz - oczy szeroko otwarte zawsze trzeba mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"otwórz oczy" - taki tytół był? bardzo ładny film :) ciekawy artykół czytałam dziś na onecie chyba - o domykaniu czyli kończeniu rozdziałów w swoim życiu i o strachu z tym związanym - ztrachu przed nieznanym nowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu tytuł to chyba "Oczy szeroko zamnkniete" :D Czy jakoś tak ;) No niestety to zawsze jest strach zamknąć stary etap i zacząć nowy . Ale czasami nie ma innego wyjścia i trzeba przewalić swoje życie do góry nogami . I myślę , że warto . Ja strasznie się bałam - ale nie żałuję niczego :) Podczytująca - no wiesz te lata doświadczeń .... ;) A wiesz kupiłam taka herbatkę sobie i tam jest płyta z ćwiczeniami . ale nie sadzę żebym zdobyła się na taki wysilek,wsadziła ja do laptopa i w ogóle zobaczyła o co w tych ćwiczeniach chodzi :D Ćwiczenia zawieszone na czas nieokreślony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu to w ramach kontuzji Podczytującej i mojej wybitnej niecheci do ćwiczeń -poproś pana masażystę o dodatkowe masaże Twojej osoby z myslą o nas dwóch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - wiedziałam że Ty z tej kozetki sama nie możesz zejsć :P :D Podczytująca - ja w sumie będę miała rowerek stacjonarny to pojeżdżę przynajmniej za nas trzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - ogląda teraz piękną Szkocję :) No dobra plan ustalony - Przebiśnieg będzie wymasowany z myślą o nas a ja pojeżdze za Was na rowerku ;) Forma na lato będzie jak znalazł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm Przebisnieg to bede musiała sama te drzwi zatrzaskiwać za sobą hmmm dobrze ze to nie pierwsze które zamykam wiec moze dam rade wkoncu sie z tym uporać tzn powziełam juz pewne postanowienia postarm sie byc twarda w ich dotrzymaniu POmorzanko to koniecznie bedziesz musiała jezdzić na tym rowerku na najmniejszym przełożeniu hehe bo ja tu tyje przez ten gips

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie od jutra zacznę - bo ponoc ma do mnie jutro dojechać . Mama się właśnie też wzięła za moja formę i podarowala mi sprzęcik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mój jeszcze mąż dzisiaj zrobił jak odprowadzał małego, powiedział że jak będę się z kimś spotykać to zrobi temu komuś awanturę na mieście, on nie pozwala!? bo mnie kocha??!! no i co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×