Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

"Procthor.... nie zebym była złośliwa.... ale masz błąd w stopce. Popraw ...nie będzie kłuło w oczy " No niestety. Jestem programistą, a nie polonistą, chociaż kiedyś się starałem. Dysleksja OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak zdecydowanie przydałoby sie zeby juz było to "kiedyś" jej często sobie mówie ze 'wkoncu bedzie lepiej'' a tu ciągle wieksze smutki i zmartwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszę Ciebie Procthor że też mam zawsze dylemat "zajżyj" czy zajżyj" ;) Tamta byla fajniejsza ;) Podczytująca - zrobi się cieplej ... częściej będzie się wychodzic to będzie mniej czasu na rozpamiętywania . Chociaż Ty raczej na braki czasu możesz bardziej narzekać ;) Oczywiscie jak jesteś w formie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach bo wiosne poczuli i biegane się włączyło :) a jak Twoje dolegliwość minęły już troszkę ? A Gdzie podziała się Pesteczka :( chciała się ze mną za koleżankować a ja co uciekłem ale mam przechlapane bo, najpierw Ty Pomorzanko poczułaś się zignorowana teraz Pesteczka , kurcze na stosie mnie spalicie albo z banby wypiszecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja mam tak mało czasu odświeżam i odświeżam a tu nic nikt nie pisze kurcze mam potrzebę wygadania sie :) Pomorzanko ale nie mów abym maila napisał nie lubię zbytnio takiej formy wolę pytanie odpowiedz zawsze to łatwiejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUUUUUUUUUUUUUUU coś cieniutko z waszą formą co się dzieje dziewczynki no tak ja się pojawiłem wszyscy uciekli :( Ach jak bardzo mnie lubicie :( Aja takj za wami szaleję :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam czy coś ze mną jest nie tak ?:) być może :) Wiem wpadłem na fajny pomysł założe sobie sam sobie TOPIK:) ha ha bedę pisał sam do siebie ciekawe ile tak bym dał rade :) wariat zemniew nic nie piłem a takie rzeczy piszę . Ale ma to plusy jak przestanę pisać bedziecie mieli jeden temat więcej czyli ja i moje wariactwo pisanie sam do siebie , ciekawi mnie to jak zostanie to przez Was skomentowane ? Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK to się nagadałem teraz spadam miłego wieczoru życze nie siedzieć mi za długo bo jutro poniedziałek wspaniały dzień na rozpoczęcie pracy, nie ma to jak zacząć pracę od poniedziałku pa KOCHANI😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz dziewczynko spóźniłaś się :( ja już uciekam ale zostawiłem lektórę i temat na wieczorne rozmowy jaki to wariat ja jestem :) a jutro postaram się sprawdzić co takiego na mój temat było pisane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko ----wiedziałem że bedziesz chciała maila ale ja tak bardzo nie lubie pisać maili bo szybko kończę temat i nie wiem co dalej pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzaneczko dziękuję za wyrozumiałość 😘ale pewnie ktoś to skomentuje a co tam :) niech gadają :P Musze zmykać baw się dobrze :) Jak tyłek boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie odpuszczę tak łatwo z tą nauką ;) Tyłeczek boli na maksa :( ale jeszcze tylko trzy zostały :) A potem czekam na obiecany masaż ;) Miłej i spokojnej pracy Ci Mały życzę , bo pewnie tam zaraz idziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×