Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

dzień dobry 🌻 tak...dziękuję ...wyspałam się ;) idę sobie zrobić herbatkę .... a jak Pomorzania wstanie to będzie kawka ;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim :) Witaj Pestuś🌻 Zapach aromatycznej kawy mnie obudził ;) Już wiem dlaczego Pesteczka od rana kawke już podaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po niej nigdy nie wiadomo czego się spodziewać :O ostatnio powiedziała ze mamy jak u ciotki Bronki :D hmmmmm...nie znam żadnej ciotki Bronki :D:D:D:D ja jestem jak chomik.... wiesz... wszystko się może przydać .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U ciotki Bronki znaczy tak dobrze ;) :D Oj moze jej by sie przydało szkolenie u naszej szefowej ? ;) Ja za to nie chomikuję :D ...wszystko co nie przydatne od razu ląduje w koszu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chomikowanie mam chyba po mamie :O co dziwne doprowadza mnie tym do szału ;) a sama robię to samo :):):) oczywiście taki "burdel" mamy haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha moja mama wzięła sie ostatnio za mnie ;) :D Oczywiście przygadała mi jak fatalnie wyglądam ;) :D, podrzuciła rowerek , wczoraj przwlekła jakieś kosmetyki :D ostatnio ciuchy - jestem ciągle przez nią na kontrolowanym :O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaa..... no ładnie :D:D:D Twoja mam widzę nie daje sobie w kaszę dmuchać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety :O:D Przy niej to chyba najgorszy choleryk wymięka :D Plan działania , przywrócenia mnie do świetnej formy powoli wdraża - a będzie tak upierdliwa w tym co robi ,że latem pewnie będę jak nówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś - jakbyś ja zobaczyła to byś nie uwierzyła ,że ma prawie 60 lat ... to piękna kobieta i na prawdę umie to podkreślić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak moja.... :D moja ma po 70 ale jak się od.... to mucha nie siada :D:D:D mam nadzieję ze te geny które mam po niej ;) nie wyparują hahaahahhaahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do swojej chyba nie jestem podobna - przede wszystkim z charakteru :D A z urody, mam wrażenie ostatnio, że im jestem starsza tym bardziej więcej z niej mam .Ale ogólnie urodę (albo jej braki :D) wziełam chyba po trochu od każdego członka rodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem podobna do Taty 🌻🌻🌻 ale pewnie z mamy też coś mam ;) natomiast na pewno lubię mieć problem tak jak ona.... :O:O:O walczę z tą cechą ale czasem się nie udaje :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie cieszę ,ze nie jestem taką terminatorką jak moja mama ;) , taty nie znam - ale częśc z urody wzięłam na pewno o nim ;)Charakteru na pewno nie bo to .... rozbójnik był ;) :D Jestem bardzo podobna do mojej kochanej ś.p. Babci - była i jest dla mnie wzorem . Nie ma na świecie już takich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno dziedziczy się co drugie pokolenie :D tak że ja stopy mam po mojej babci hahahahahah :D:D:D mój Tata był cudownym ojcem ;) 🌻 nie mogłam mieć , myślę , lepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka - to moje dzieci będę pewnie podobne do swojego biologicznego dziadka :O:D Pestuś , już terazbędę z doskoku , muszę wracać do obowiązków :) Kawka była pyszna ;) Miło ja wypić tak doborowym towarzystwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wzajemnie :) 🌻 nie przejmuj się mną ;) i tak tu dużo ludzi jest .... musze poczekać aż se pójdą :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już co nie co zrobiłam ;) Zastrzyk też załatwiony - ale dupsko mnie boli 😭 Pestuś , no nie ma co czy Iksik będzie chciał czy nie czeka go niewątpliwa przyjemnośc wymasowania mojego tyłeczka ;) :D Dalej przestawiasz biuro ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha.... tyłeczka.... no no..ale czule gadasz :P już wszystko poprzestawiałam ;) ciekawe czy coś znajdę w poniedziałek haha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak na prawdę to dupska powinnam powiedzieć :P Wg kafetarianych standardów jestem kaszalotem :P:D Pestuś pewnie znajdziesz ;) - tyle że w razie czego, jeśli czegoś nie będziesz mogła znaleść , wszystkie brzydkie wyrazy szepcz sobie pod nosem ;) Wiesz Pestuś smutno mi się zrobiło , nie powinnam w ogóle odzywać sie do M ., przed chwilą to zrobiłam i...to już nie My:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( ale czemu się odzywasz ? Nie rozumiem czegoś tutaj..... trudno.... tak się wszystko potoczyło i nie ma sentymentów. Cięcie trza zrobić :( Przykro mi ale nie masz chyba wyjścia.... bo inaczej będziesz to trawić i trawić.... 🌻 @... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem Pestuś - tylko to czasami jest silniejsze ode mnie :(:(:( Obiecałam sobie ,ze będę silna - no i niestety muszę taka być . Zapamiętać wszystko co było piękne ...i zamknać to gdzieś na dnie serca . Niby takie proste ;) - a proste wcale nie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem... sama jestem taka sama.... nieraz obiecywałam sobie że będę twarda.... a potem .... :O echhhhh Ale wiem też że to nic dobrego .... dlatego nie możesz samą siebie gnębić ...to zalatuje masochozmem :(:(:( a ro co przeżyłaś ....na zawsze będzie Twoje ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wiem ,ze zrobiłam błąd - tak miło rozpoczęłyśmy dzień a teraz smutek mnie ogarnął . No niestety my kobietki to chyba mamy coś w sobie z masochistek :OAle masz rację zachowam tylko te piękne wspomnienia ...zawsze będą moje ...A teraz pozostaje mi tylko zająć sie swoim życiem i zrobić to tak ,żeby za jakiś czas znowu było pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i własnie takie rzeczy chcę czytać 🌻 ...nic innego.... Patrzymy przed siebie Pomorzaniu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawyprosty
A tak fajnie sie czytalo!!! Ej Laski co za spadek nastroju hęęę?? Cyc do przodu i usmiech prosze . A io przepraszam ze ja jak ta bomba tu do Was ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś - cholerka ten romantyzm to postaraj mi sie jakoś wybic z glowy ;) Chcę być chłodną realistką - ale z tym chyba trzeba się urodzić ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×