Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

A to co za podczytująca pomarańczka ? ;) Ale ok -nie ma sprawy ;) - jak napisała Pestusia - trzeba iść zawsze do przodu ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
E nie, Pomorzanko. Wszystkiego się idzie nauczyć. Romantyzm, to wymysł niezrównoważonych emocjonalnie artystów. Nam wystarczy po prostu żyć, ciesząc się każdym dniem i nocą. Pomimo wszystko. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Jednakowoż czegoś tu nie rozumiem. Dlaczego kobieta, zamiast komplikować sobie życie, poprzez wiązanie się z nieodpowiednim mężczyzną, nie poszuka sobie takiego, z którym życie będzie prostsze i łatwiejsze? Pomorzanko? Pestko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Mogą, Pestko. :-) Mężczyznom ogromnie się podobają ładne, kobiece cycuszki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszyć się każdym drobiazgiem :) z tego przecież składa się zycie ;) Psełdonim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - miało Ciebie nie być przez dwa tygodnie ;) I jak tu wierzyć mężczyżnie ;) ? A ja to nasze rozstanie nawet wczoraj opłakałam 😭:D No teraz to kończę w ogóle z facetami - nie chcę żadnych komplikacji w swoim życiu ;) Pestuś - my nic nie musimy robić - i tak zawsze wyglądamy pięknie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak widziałam ze grasujecie juz wczesniej ;) a u mnie bywało lepiej ale jakoś leci odliczam dni do tej wizyty u lekarza i przeswietlenia jeszcze 12 a potem zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Mężczyźnie kobieta powinna się powierzać z ufnością, Pomorzanko, będąc świadomo, że chce on dla niej wyłącznie jednego - dobra i szczęścia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
To samo dotyczy wiary w męskie słowa, Pomorzanko. :-) Należy wierzyć mężczyźnie. Brak wiary w dobre intencje powoduje, że pojawia się nieufność. Trudno budować normalny związek bez wzajemnego zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
A co wtedy, kiedy jednak pojawi się w związku nieprawda? :-) Ano, nieprawdas może mieć bardzo różne źródła. Czasami nieprawda pojawia się bez śladu złej woli. Wystarczy przez omyłkę wpisać "18, zamiast "28, co zmienia w sposób istotny sens przesyłanego komunikatu. "Pomylona" w ten sposób kobieta zbyt prędko wyciąga o mężczyźnie wnioski natury generalnej, że "mężczyznom wierzyć nie należy". :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My Podczytująca jesteśmy poranne ptaszki ;) Mam nadzieje , że prześwietlenie wykaże że jest wszystko dobrze i juzza 12 dni pozbędziesz się tego niechcianego balastu :) Psełdonimie - wiara w męskie słowa została u mnie tak mocno nadszarpnięta ,ze teraz to juz w ogóle ciężko będzie odbudować .A jak wiadomo nie da się zbudować zwiazku bez zaufania więc na razie pasuję jesli chodzi o zmiany w tym kierunku w moim życiu . Psełdonimie-: "... że chce on dla niej wyłącznie jednego - dobra i szczęścia." - a są w ogóle tacy meżczyżni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My Podczytująca jesteśmy poranne ptaszki ;) Mam nadzieje , że prześwietlenie wykaże że jest wszystko dobrze i juzza 12 dni pozbędziesz się tego niechcianego balastu :) Psełdonimie - wiara w męskie słowa została u mnie tak mocno nadszarpnięta ,ze teraz to juz w ogóle ciężko będzie odbudować .A jak wiadomo nie da się zbudować zwiazku bez zaufania więc na razie pasuję jesli chodzi o zmiany w tym kierunku w moim życiu . Psełdonimie-: "... że chce on dla niej wyłącznie jednego - dobra i szczęścia." - a są w ogóle tacy meżczyżni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Widzisz, Pestko, nasze ludzkie życie się czasami gmatwa ogromnie samo z siebie. Przychodzi choroba, nieszczęście, kłopoty materialne - po co wzajemnie sobie dokładać trosk? Nie lepiej sobie wzajemnie pomagać w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Zapewniam, Pomorzanko, że są tacy mężczyźni, tak samo jak istnieją normalne, ciepłe, wrażliwe i prawdziwie kobiece kobiety. Jak nie trafić na hultaja? Jak darować sobie zołzę? Proste - trzeba najzwyklej w świecie zadać człowiekowi kilka podstawowych pytań i posłuchać, co ona na nie odpowiada. :-) Dzięki czemu się okaże, z kim mamy do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic - na tym muszę znowu na jakiś czas zakoćczyć tą pasjonującą dyskusję ;) Obowiązki niestety wzywaja :) Ale oczywiście do pożniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Cześć. Później nie będzie. :-) Zaraz zbieram pindle i zamykam kram. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Dzisiaj już nie wrócę. Ja tutaj jestem dzieiaj dość przypadkowo. Nie będzie mnie do poniedziałku. Zresztą, z czasem u mnie ostatnio dość jest kiepsko. :-( No i, nie mogę, jak dawniej, bałamucić miejscowych obywatelek. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomniedziałku to wytrzymam Psełdonimie ;) Choć myślałam ze nasze rozstanie będzie dużo dłuższe ;) Pestuś potem przejrzę te linki co mi podesłałaś , teraz chyba troszkę odgruzuję mieszkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×