Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

nie muszę mieć pałaców ani marmurowych posadzek... ale jest parę rzeczy bezdyskusyjnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia - powiem Ci w tajemnicy że planuję wziąść udział w castingu Iksika :D Masażysta mi na gwałt jest potrzebny ;) :D a Tobie na pewno w poniedziałek będzie potrzebny duży modlitewnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha,,,, poczekajcie na chwilę..... bo jeszcze jest Kobietka :P a Ty Kicia nie startujesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Kobietka to ciężka przeciwniczka :D Ale mam jesden atut ;) - Iksik jeszcze mnie nie zna :D i mogę dla Niego stanowić wyzwanie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak już jestem jak piwonia :D Może Iksika nie będzie :D w poniedziałek jak jednak będzie na początek muszę sobie dla Iksika przygotować mowę powitalną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia - ale Iksik ma tylko wymasować mój obolały tyłeczek :D Pestuś - jeśli będę w formie to na pewno coś wymyślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś , też się powoli zbieram , nie pogniewasz się ?:) Rano tak czy inaczej zawsze pobudka , może rano wypijemy rano kawke ?:) Będziesz w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że się nie pogniewam ;) sama też bedę się turlać w kierunku sypialni ;) jutro od 6 jestem w pracy ;) wypijemy kawkę :D papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×