Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Ty to na pewno zgłoś się ...pamiętaj że bierzesz zastrzyki.... a potem masaż bedzie jak ta lala :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko muszę zrobić coś ze swoją nieśmiałością ;) :D No bo wiesz jak tu zaproponować obcemu facetowi masowanie tak trudno dostępnego miejsca ;) :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm... no to w sumie to nie tylko trudno dostępne ... ale też dosyć intymnie :) ale myślę że będzie dobrze ... ;) poradzisz sobie dzisiaj dużo było pisania o masażu erotycznym więc bedzie jak znalazł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze , a ja tak nudno nad lekacjami czas spędzałam ;) :D No nic - zbiorę się na odwagę , zaproponuje co nie co Iksikowi ;) - dobrze tylko że przez monitor nie będzie widział jak moja twarz przybierze kolor przepięknej piwonii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poważnie to muszę coś ze swoją nieśmiałościa chyba zrobić :) - i tak jest lepiej niz było . Ale i tak jeszcze potrafię "być niewidoczna" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ...nie musisz mi tego mówić :O tyle udało mi się zrobić że nikt tego nie dostrzega.... chyba że ktoś patrzy bardziej wnikliwie :) staram się tego nie okazywać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz szczególnie na tym szkoleniu widziałam ze jeszcze długa droga przede mną . No niestety w dużej grupie ,wolę sie zupełnie nie udzialać . Ale cieszę sie ,że przez ostatnie dwa lata i tak dużo udało mi sie w tym kierunku zrobić i ktokolwiek kto mnie teraz poznaje nie bierze mnie już za osobę nieśmiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak :) a nawet na pewno :D:D:D to takie fajne jak ktos Cię rozumie bo sam ma tak samo.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym chciała żeby wypaliło.... trochę jestem zmęczona tym szukaniem sama nie wiem czego i gdzie :O Jutro muszę zacząć szukać dokładnie i trochę podrukować żeby się zastanowić i zacząć dzwonić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś - to ja jeszcze rozejrzę się ,też po okolicach i w razie czego podeślę Ci linki :) - ok ?:) Kicia🌻 - Ty nie podczytuj tylko pisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciuś 🌻 ;) Pomorzaniu napiszę Ci w @ gdzie szukam dobrze? Chyba że zaskoczysz mnie czyms ;) to byłaby niepodzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok , Pestus - jeśli znam miejsce to będę miała rzeczywisty obraz no i w razie czego mogę się zawsze znajomych podpytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×