Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Podczytująca - milego wieczoru i spokojnej nocy 🌻 Środek - no pewnie z tydzień już się chybaznamy :D U mnie już cisza całkowita :) Twój Mały też już pewnie śpi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa podczytująca :) dobrej nocy :) 🖐️ środek :) pomorzanka trzymam kciuki za wolę kierującą Twą osobą w stronę rowerka jak już będzie stał u Ciebie ;) u mnie kiedyś zarastał kurzem przez rok :D:D:D ale teraz to w ogóle jakiś aerobik rowerkowy jest w modzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
Jak mówię to wiem pomorzuś chyba jeszcze jest dzień można nad tym dobry polemizować ale co tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek -ciężka sprawa , jeszcze nie macie rozwodu a mimo to nie jesteście ze sobą . Nie ma już prawa , choć formalnie niby jeszcze ma . A co byś zrobiła gdyby okazało sie ,że kocha Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
a witam środek witam podczytująca i przebiśnieg was dziewczyny tyż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i kocha ale taką egoistyczną miłością, to nie miłośc to poczucie własności, a teraz już nie panuje nad tym co i z kim robie, i czasami maska spada i robi dzikie awantury, no ale przemyślał ;) i na kolacje zaprasza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebisniegu - tutaj akurat jestem pewna że nie zarośnie ;) Jak wsiadę to juz będę pedałować do upadłego , bardzo szybko jeżdżenie wchodzi mi w nawyk ;) Środek - ja też staram się tego uniakać . Ale najczęsciej niestety już teraz nie da się . Dlatego unikam już z nim rozmów i tak nie mają najmniejszego sensu . Dzień Dobry - czyżby Gnomek ? Nocka już przecież :P .... co poniektórzy już powoli zbieraja się spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
pomorzuś ano to ja ale się nie loguję ba zauważyłem regularność jednego posta po zalogowaniu potem kafe mi zdycha :P ja tam się jeszcze nie zbieram właśnie skończyłem piwko i otwieram następne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg - ja też piszę do kogos kto chyba nie jest do końca w porządku, to ten o którym kiedyś pisałam że mi tak "ładnie " powiedział, przeprosił, a poniewaz lubię z nim gadać to gadam, i przymykam oczy na jego kłamstwa, nie wiem czy to normalne i czy długo się tak da,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - ja się tylko mogę domyślać jeśli mój eks dowie sie ,ze z kimś sie spotykam :D Na kolacje na pewno mnie nie zaprosi , ale "wiązankę" na pewno jakąś dostanę ;) No właśnie Gnomusiem coś mi tutaj zapachniało :D ;) :P Czyżbyś cosś? :P Przebisniegu - też mam takiego jednego ściemniacza na gg :D Lubię z nim poprostu pisać i tyle . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
pomorzuś jakie coś norama i tyle w weekenda nie miałem nawet jak piwa się napić to teraz chociaż sobie ze dwa walnę na dobry sen :D w końcu coś mi sięod życia należy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze środek nie mam kiedy doczytać braków to nie do końca wiem o czym mówisz, ale myślę, że się domyślam :) ten też ładnie mówił i ładnie robił dopóki nie wyszło szydło z worka (grube oj grube szydełko...), ale w sumie niczego nie obiecywał to sobie myślę, że chociaż może powie coś mądrego albo miłego :) gnomi - to ja się dołączam z 2 browarkiem ;) chyba stanę się facetem niedługo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
Przebiśnieg przynajmniej wiesz do czego służy piwo :D Pomorzuś melisa mi nie pomoże a piwo i owszem a nawet jak nie to przynajmniej w smaku jest lepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
To ludziki jak sobie idziecie to słodkich snów ja sobie jeszcze posiedzę chwile przed kompem a potem też do łóżka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
no jak to pifo bez bombekoof tak być nie może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
przebiśnieg dawaj najwyżej udzielę odpowiedzi wymijającej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, że nie może bo ochydne jest wtedy dlatego mówię żeby wymyślili - bez bąbelków, bo się nie mieszczą w brzuchu, ale o dobrym smaku :) to ja Ci napiszę @ jak mam adresa a jak nie to się wspomogę pomorzanką, ale to już nie dzis bo się muszę do tego trochi skupić :) i to raczej nie będzie takie pytanie, na które należy odpowiedzieć pomidor :) no i mam nadzieję, że nie będzie stresujące - tak sobie pomyślałam, że może pomożesz coś mi zrozumieć :) oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×