Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Nie poszalałyśmy dzisiaj za bardzo ;) Ale cały dzień przy lekcjach dzisiaj siedziałam :O Już lepiej , zastrzyki działaja w ekspresowym tempie , tylko jeszcze tyle ich przede mną 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze że działają .... a cała seria musi być żebys za chwilę nie była zas chora to co? przypomniałas sobie czasy szkolne ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musi 😭- ale i tak chyba za dużo mi ich przepisała :D Najważniejsze ,że dolegliwosci żoładkowe powoli przechodzą :) No niestety - zresztą cały czas jestem ze szkołą na bieżąco ;) - tyle że synek żle sie czuł w tygodniu i teraz wszystko na raz trzeba pouzupełniać . A tyle tego jest że coś wiecęj muszę mu pomagać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie za dużo :D szkoła...bleeee....to moja zmora była haha.... nie wiem czy bym nie poległa na niejednym temacie ;) jakos mi się zdaje że te dzieci to się dużo więcej uczą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic - mój tyłeczek tak czy inaczej będzie w opłakanym stanie ;) Obecna szkoła i nauczanie jest do d*** , wszystko pomiesznane , niby biologia a np . elementy fizyki ,geografi , chemii w jednym - załamka . Myślę że to już ostatni rok kiedy będę potrafiła mu pomóc ;) Pestuś - Psełdonim mnie rzucił aż na dwa tygodnie 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra.... koniec o szkole bo rozbolał mnie żołądek ;) ja cos czytałam o Smoczku i masażach.... więc nie rozpaczaj ;);) rzucił Cię ? :O nie rozumiem nic.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam Małemu i tak nie wierzę ;) Psełdo rzucił mnie aż na tak długo ;) - dwa tygodnie będzie bez netu ...i kto mnie będzie katował teraz swoimi wywodami ;) :D ? Nie przeżyje tego 😭😭😭:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha...no ładnie :) widzę że się zżyłas z Jego wywodami :D:D:D to tylko 2 tygodnie .... szybko zleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhahaha..... aż łzy się polały ? hahaha.... no ja się nie spodziewałam ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy na drogę grzechu to nie wiem.... :P ale na pewno pokażesz im że jest u nich za spokojnie i monotonnie :D no i jak potem będą żyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem jednak pełna obaw :D zawsze możesz się pomodlić.... pogadaj z Kicią ;) ona Ciągle dzisiaj to robiła jak czytala to co pisaliśmy u Iksika haha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku , dzisiaj nie jestem w temacie - pewnie masaże były?:D ... Hmmmm a ja jeszcze jestem z Iksikiem tak słabo zaznajomiona :O:D 😭Muszę to nadrobić - będzie jak znalazł na mój obolały tyłeczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem ...nie wiem.... casting jest ogłoszony :D:D:D ta że musisz się zgłosić ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakos tak wyszło.... chciał wymiary....to znaczy namiary moje :P no i jakos tak ..... w końcu nie wiedziałam czy chce namiary..czy wymiary... czy namiary :P no i powiedział.... nie to nie.... ;) ogłosił casting :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×