Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

stonoga niby prawdy znane, ale są sytuacje kiedy potrzebna jest łopatologia :) poza tym ja jednak nie wszystko miałam (mam) aż tak dobrze poukładane i w moim przypadku było tak, że każda jego książka trafiła do mnie akurat wtedy kiedy była potrzebna :) a\'propos facetów - większość to erotomani gawędziarze a najbardziej wkurwiające jest to, że w genach wpisane mają traktowanie kobiety jak zabawki - głupiej i potrzebnej tylko do zabawy .... koszmar kurwa a ja muszę przebywać w ich towarzystwie ciągle ciągle... dlatego czasem lubię poczytać grafomańskie teksty hehe taka ładna pogoda a ja taka wściekła ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo już miały po 7 tygodni i trzeba było je posprzedawać .Matka też już była z deko wykończona ;) 7 małych kałkazów nieżle potrafi rozrabiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe :D a ja własnie podjełąm decyzje ze nie czekam do srody tylko pojade juz w poniedziałek zeby mi to sciągneli usmiechne sie ładnie do lekarza mrugne oczkiem hehe moze pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca ,no niestety najpierw Ci nogę ponownie prześwietlą i dopiero wtedy sie okaże czy rzeczywiscie już można ściągnąć gips .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj moje uśmiechy i udawanie blondynki pomogły w tym że ominął mnie mandat :D Policja mnie zatrzymała :D za brak świateł :D Podczytująca , dlatego uważam , że jak będzie facet na ortopedii to zawsze jest szansa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta widać już ,że panowie przebudzili sie ze snu zimowego ;) - ostatnio nie powiem nawet mam wzięcie :D ;) A jeszcze dekoltów nie zalożyłam :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×