Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

A tak w ogóle to sierota jestem , byłam w Gdańsku i nie zawiozłam aparatu do serwisu :O Będę musiała chyba specjalnie jechać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byłaby zabawa tak zeby sie raz nie przejmować ze cos sie zniszczy tylko na całego sobie powariować :D:D nosi mnie mam ochote coś zrobić isc na sciane wspinaczkową chociaż nigdy nie byłam albo na kręgle albo chociaż na basen albo potanczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To strzel fotke , będziesz miała pamiątkę :) Ja mam chłopcow , jedne pierszy raz nogę miał w gipsie jak miał 1,5 roczku a drugi jak mial 4 ... Na szczęście rekordzistą w tym temacie jestem ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodszego na pewno , starszy ma jeszcze na papierze :) Pamiątka po telewizorze ;) dobrze ,że tylko tak to się skończyło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór i Przebiśnieg - ja też po książki Coelho sięgałam akurat wtedy gdy coś się działo z moimi \"prawdami oczywistymi\" i okazywało się że właśnie tego potrzebowałam, Pomorzanka - a może by tak iść potańczyć z tym Panem co to ci tak prawi przy muzyce nie słychac a pobawić się można ;) i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Uffff... dobrze ,że już piatek , krótki miałam tydzień ale jakoś tego nie odczułam ;) Środek - nie będę ryzykowała , on ma wobec mnie poważne zamiary ;) Ja mam raczej wiekszy problem co zrobić z dziećmi niż brak osoby z którą mogłabym iść na jakieś małe szleństwo ;) Babcia jest niestety niereformowalna ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski :) słonce swieci a ja mialam problem z wstaniem z łożka. Dzwogiem mnie trzeba bylo ..:P jak ja sie ciesze,ze wolne przed nami te 2 dni to nie macie pojecia:) zaplanowalam mycie okiem wiec u mnie ok niedzieli bedzie padal deszcze :) chyba,ze bedzie mila niespodzianka i nie spadnie:) I wiecie co stwierdziłam?? na starosc urosła mi stopa..nie moge wlozyc stop w polowe butów z poprzednich sezonow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Cześć laski. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stonogo🌻 - właśnie wróciłam ze spaceru ;) Jest pięknie , cieplutko już, ale niestety też na weekend planuje jakieś większe porządki . A mi się stopy jakoś zmiejszyły ;) miałam 39 mam 38 - i buty odkopane z szafy spadają mi ze stopy ;) Psełdonimie - co za nietypowe powitanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pomorzanka 🖐️ stonoga 🖐️ pseudo co Ty opowiadasz stonoga? może buty się skurczyły od nieużywania ;) :) a ta herbata to posti :) z zielonych podchodzi mi tylko ta - pewnie dlatego, że to lekki badziew i koło zielonej to tylko może kiedyś tam leżała ;) zgadzam się z wami - perspektywa 2 wolnych dni a potem tylko 3 pracujących jest piękna :) troszkę wczoraj napsociłam i jakoś nietęgo się czuję ;) ale dzisiaj zrywam się wcześnieh i ruszam w podróż na stare śmieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha posti powiadasz:) moze poszukam:) no wlasnie jak wkładam buta to mam wrazenie ze tam za malo miejsca na moja stope:) jesienia bylo a ok a wiosna nie jest :( czesc pesłdonim i przebisnieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu 🌻kurcze , zapomniałam , że teraz już przed nami jest ten długi weekend ;) Czas tak szybko płynie - już maj jest przed nami ;) Wg horoskopów w tym miesiącu mam się zakochać;) - wiec uważaj Psełdonimie :P Przebiśnieg - a gdzieś tak narozrabiała ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×