Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość przebiśnieg na pustytni
dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała intensywna pracę , pewnie bym już padła .A tak tutaj mam czas zawsze na regeneracje sił . Stonoga - też macie taka piękną pogodę ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny 🌼 Pomorzanka - mam nadzieję że przeczytałaś dlaczego tak bez słowa przerwałam rozmowę w piątek, jeszcze raz sorki, i mam nadzieję że ten dół to nie przez tę rozmowę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Środek 🌻 Nie nie przez tą rozmowę , zresztą już wtedy pogrążałam sie wczarnej dziurze" i myślami byłam gdzieś indziej . No nic ,pewnie za jakiś czas uporam się z przeszłością .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co czytałam gdzieś, czy ktoś mi mówił że teraz jest tyle rozwodów bo ludzie dłużej żyją, :) kiedyś żyło sie krócej i małżeństwo zawierane było na średnio 20 lat a teraz należałoby przeżyć ze trzy takie małżeństwa :) co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Środek - teraz są też inne czasy . Ludzie żyją inaczej , cenią inne wartości . Gonią gdzieś i mijają się z drugą osobach w drzwiach . A w domu telewizja , net i znowu osobne spedzanie czasu . Na rozmowę zwykle jednak czasu brak z mezem czy żoną . Z drugiej strony wzrosła śwaidomość ludzi . Kiedys utarło się jaki mąż taki mąż - lepszy taki niżby wcale go nie było . Teraz nie ma już presji śrosowiska , otoczenia i łatwiej skończyc nieudany zwiazek . A przede wszystkim jest teraz łatwiejszy "dostęp" w poznawaniu ludzi , choćby w necie . Związek nie udany , nie walczę bo po co ? Znajdzie sie ktoś inny , lepszy . Myśle że te wszystkie przyczyny wpływają na to ze teraz jest tyle rozwodów ...choc pewnie długosć życia ma też na to wpływ . Dłużej jesteśmy młodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, nie mamy czasu porozmawiać o swoich potrzebach i nie mamy czasu ich realizować, a potem już jest za późno bo coś się wypaliło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie wydaje,ze ludzie nie maja zadnych wartosci i nic nie jest swiete dlatego. stwierdzialam,ze zegnam sie z dlugimi wlosami. mam 2 tygodnie na przemyslenie sprawy :) moze jak cos zmienie to sie cos zmieni? pogode hmm nie nazwalabym jej piekna. slonce czasem wychodzi zza chmury ale wieje i chyba za cieplo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, podjełam decyzję o rozstaniu, ale gdy pan jeszcze mąż usłyszał o ewentualnym konkurencie zaczął siać wątpliwości,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×