Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

no ja mam tez slonecznikowy ale mam juz go dosc! no wlasnie moze i taka powinna byc rola tuniki ale z moja postura nie wyglada to najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca , ale nie skacz za intensywnie ;) Jeszcze na to nie pora :) Stonoga - to pomaluj ściany na intensywniejszy kolorek . Powiem Ci mój pokój bardzo przez to pole kukurydzy zyskał , choć na początku byłam przerażona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany!! nie uwierzycie. Nie wiem jak to nazwac. obrzydlistwo!! W lazience,toalecie czy jak to tam nazwac: otwieram drzwi i siedzi facet na klozecie.Nie wlazlam mu do kabiny on bezczelnie nie zamknal drzwi wrecz je rozwalil na widok dla ogolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie w czasie weekendu majowego :) jej oglądam tą noge na kazda strone :) doprowadziłąm juz ją troszke do ładu :D teraz sztwne butki na nogi i na torche Was opuszcze :) trzymajcie sie miłego popołudnia Pomorzanko 🌻 Stonogo 🌻 hehe dzis rozdaje kwiaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko ...nie :)nie od nas nie wiem czy jakis z ulicy z firmy ktora wynajmuje pomieszczenia. bleeeeeeee juz nie jestem glodna podczytujaca.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały chce czerwony :) i tłumaczę mu że czerwony na ścianę u dzieci się nie nadaje, ale jakiś motyw czerwonego może mu zrobię, albo tapetę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwony to do pokoju sieraczej nie nadaje :) ale rzeczywiście jakieś wstawki mogą być .. Ja mam dodatkowo pasek z postaciami z bajki , tylko starszy już teraz sie buntuje że ma dziecinny pokój ;) W następnym roku będę musiała to jakoś porozdzielać- częśc dla małego część dla starszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem Stonoga:) - na takie szaleństwo chyba się nie odważę ;) Dobrze sie czuję jako blondynka - nie wiem jak kiedyś mogłam być czarnulą czy rudą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - zieleń paradoksalnie jest dosyć zimnym kolorem.Teraz są takie palety barw , że na pewno coś znajdziesz - oby tylko zmywalna była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stooga - ciepła herbatka i jakoś dotrwasz do 15.30 :) U nas też cos pogoda sie psuje .Nio niestety na długi weekend deszcz zapowiadają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej to zdecydować ostatecznie jaki kolor bo faktyczne paleta ogromna, nawet kilkanaćie odcieni potrafi być, uciekam dziewczyny {cześć] jeszcze raz dzięki za wsparcie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie nie ma to też najczęściej coś się dzieje ;) - oby w końcu w pozytywnym tego słowa znaczeniu;) Trzymaj sie cieplutko Środek 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×