Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Psedłonim
A, Pomorzanko, postanowiłem się nieco unowocześnić. Nigdy na dziewczynę nie powiedziałem "laska". Ale widzę, że same kobiety siebie tak nazywają, więc zebrałem się na śmiałość... :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
A zakochiwać się we mnie możesz, Pomorzanko, ile tylko dusza zapragnie. Przypominam nieśmiało jednak, że jakiś czas temu stanowczo odmawiałaś utrzymywania ze mną jakichkolwiek kontaktów. Owszem, usiłowałem się z Tobą spotkać a nawet zaproponowałem romans. I jedno, i drugie, spotkało się z Twoją stanowczą odmową, granicząca wręcz z ostracyzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
(Stonoga, możesz się we mnie zakochać. Powiada się, że ja jestem dość przystojny facet.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
(Może się we mnie zakochać również Przebijśnieg. Jestem do usług. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełdonimie - bo tylko Ty mi jeszcze zostałeś 😭:D W Tobie cała nadzieją ;) Ale romansu to mi na pewno nie proponowałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to luz :0 ja tez jestem sama :) zdazylam sie skaleczyc i zakupione wczoraj plastry sa dzis jak znalazl :) tylko hmm niedobrze mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ja też dalej mam problem z żoładkiem . Jakiś na prawdę upierdliwy wirus mnie dopadł ;) Chwilke jeszcze muszę popracować , bo coś tam trzeba zrobic , skoczę po śniadanko i poszaleje sobie znowu na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Owszem, Pmorzanko, proponowałem. Ale proponowałem subtelnie, w zawoalowany sposób. Delikatnie proponowałem. Nie dałaś się jednak skusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Stonogo? A kto mówi o internetowej miłości? Miłość internetowa nie istnieje. Istnieje za to normalna, ludzka miłość. Więc jak będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak - wszystkie się obijają tylko ja bidula muszę tyrać 😭 a u znajomego lekko się wizyta przedłużyła ;) stonoga a może mylisz nogi i pchasz nie do tych butów ;) a tu macie niezłego dowcipasa hehe: Pewnego dnia, podczas pracy nad brzegiem rzeki drwalowi wypadła siekiera i wpadła do wody. Drwal usiadł i zaczął płakać. Nagle objawił mu się Bóg i zapytał: - Dlaczego płaczesz? Drwal odpowiedział, że siekiera mu wpadła do wody. Bóg zstąpił na ziemię, wszedł do wody i po chwili wyłonił się ze złotą siekierą. - To Twoja siekiera? - zapytał - Nie - odpowiedział drwal. Bóg ponownie się zanurzył i po chwili trzymał srebrną siekierę, pytając drwala czy to jego. - Ta również nie jest moja - odparł drwal. Bóg po raz trzeci się zanurzył i wyjął z wody żelazną siekierę. - A może ta? - Tak, to moja siekiera - ucieszył się drwal. Bóg był zadowolony, że taki uczciwy człowiek chodzi po ziemi i w nagrodę podarował mu wszystkie trzy siekiery. Drwal wrócił do domu szczęśliwy. Innego dnia drwal spacerował nad brzegiem tej samej rzeki wraz z żoną. Nagle żona potknęła się i wpadła do wody. Drwal usiadł na brzegu rzeki i zaczął płakać. Ponownie objawił mu się Bóg i zapytał: - Dlaczego płaczesz? Drwal odpowiedział, że żona mu wpadła do wody. Bóg jeszcze raz zstąpił na ziemię, wszedł do wody i po chwili wyłonił się wraz z Jennifer Lopez. - To Twoja żona? - zapytał - Tak - odparł drwal Bóg się na poważnie zdenerwował: - Ty kłamco! To nie jest prawda! To nie jest Twoja żona! Drwal odparł: - Boże wybacz mi, to nieporozumienie. Widzisz, jeśli powiedziałbym \'nie\' Jennifer Lopez, wróciłbyś i wyszedł z Cameron Diaz, i jeśli znowu powiedziałbym \'nie\', poszedłbyś trzeci raz i wrócił z moją żoną, której powiedziałbym \'tak\', a wtedy otrzymałbym wszystkie trzy. Ale Panie, jestem tylko biednym drwalem, nie dałbym rady dbać o trzy żony, dlatego właśnie powiedziałem \'tak\' za pierwszym razem. Â Jaki z tego morał? Ano morał z tego taki, ze jeśli już mężczyzna kłamie, to zawsze w pożytecznym i szczytnym celu!!! ciekawe jaki cel ma pseudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - jak mam sie czuć ta jedyną ;) jak wszystkim paniom to samo proponujesz :P Przebiśniegu - a nie możesz sobie sama zrobić jakiegoś luziku w pracy ? ;) Dowcip pouczający ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Proponuję wszystkim, Pomorzanko. Skorzystać może tylko jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) i chłopaki :) super że dzisiaj piątek, też zrobię sobie labę ale teraz potrzebuję z godzinkę na papiery, powypycham wszystko i z spokojniutkim sumieniem do Was wrócę :) to na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Cześć, Podczytująca. Ciebie powyższe także dotyczy. Zdobędziesz się na odwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Istotnie, Środek, Ale Ty, zdaje się, jesteś aktualnie zajęta biurokracją. Chyba, że się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
A gdzie Ty tutaj widzisz Tłum, Pomorzanko? Tłum niby kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ podczytująca 🖐️ środek nie mogę sobie zrobić laby bo muszę robić produkcję - terminy :) no i oglądać męskie, muskularne, opalone już prawie na brąz w większości przypadków ramiona... ehhh :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu to jesteś usprawiedliwona ;) Wiedzę też ,że łączysz przyjemne z pożytecznym :P :D Psełdonim - o te wszystkie propozycje skierowane do pań mi chodziło :P Zainteresowenie powinno byc zawsze skupione na jednej osobie ;) :P Jadę po śniadanko bo już mam żoładek przy kręgosłupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi 15-letni chłopak do spowiedzi: chł: proszę księdza całowałem k: o mój chłopcze to rozpusta całowałeś pannę w usta? chł: trochę niżej proszę księdza k: o mój chłopcze co za gust całowałeś pannę w biust? chł: trochę niżej proszę księdza k: o mój chłopcze to występek całowałeś pannę w pępek? chł: trochę niżej proszę księdza k: o mój chłopcze co za cuda całowałeś pannę w uda? chł: trochę wyżej proszę księdza k: idź gówniarzu, bo Ci pizgnę całowałeś pannę w pizdę, więc Ci nie dam rozgrzeszenia, chuj Ci w dupę, do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Zgadza się, Pomorzanlko. Zanm jednak może mieć to miejsce, mężczyna przedkłada swoją ofertę. I to wcale nie jednej kobiecie. To jest przywilej mężczyzny. Przywilejem kobiety jest natomiast propozycję przyjąć, albo nią odrzucić. Jeśli propozycję przyjmie, od tego momentu staje się dla mężczyzny jedyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×