Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Ja myśle , że w którymś momencie przychodzi zmęczenie tym wszystkim . Ja od lat wszystkiem zajmowałam się sama i tak szczerze mówiąc mam powoli tego dosyć :) Stąd te zaniki pamięci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się dzieje z tymi dziećmi? ?????? Właśnie czytam artykuł że młodzież rozsyła sobie telefonem komórkowym film jak młoda dziewczyna uprawia seks oralny z kolegą na oczach rówieśników,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem to masakra jakaś . Ja już widze po swoim 11 latku ,że jest u niego duże zainteresowanie seksem . Co będzie dalej aż strach się bać , mam nadzieje tylko ,że nigdy nie wpadnie na aż tak głupi pomysł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zazdroszczę Ci tych problemów związnych z tym wiekiem, moja siostra też po nocach nie sypia, a ma syna (14) i córkę (16) Ta szesnastka żartuje że wybrała liceum ze względu na "ciacha" tam chodzące, ona żartuje a rodzice wyobrażają sobie już cuda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - zobaczysz jak szybko leci czas :) Nawet sie nie zorientujesz jak nasi 5 latkowie będą już nastolatkami . Czasami zastanawiam sie jak ja w ogóle poradzę sobie ze swoimi chłopcami , na eksa nie moge w ogóle liczyć .A oni potrzebują mężczyzny w życiu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś kosmetyka to mnie by sie przydała ;D:D taka jakaś zapuszczona sie zrobiłam hihih no i mam nadzieje ze to juz prawie koncówka zamierzam dziś tą babe przydusić niech sie streszcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyny - idę na ploty w realu, koleżanka też zrobiła sobie labę i zaprasza na kawunię (i kremóweczki:) do usłyszenia :) Pomorzanka - trzymaj się na tym szkoleniu Podczytująca - poprawki niestety są najgorsze (przynajmniej dla mnie) ale ta świadomość że to już koniec!! :) jeszcze raz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze , wiecie co ?Synka wychowawczyni to na prawdę super kobietka .Załatwiła mi taka sprawę ,ze jeszcze nie chce mi sie w to wierzyć :) Zmykam na to zebranie :O Pózniej więcej na ten temat napiszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak - wszystkie sobie poszły 😭 w takie dni jak dziś wszystkie kości mówią, że życie jest piękne :) stonoga - chodziło mi o oglądanie z przyjemnością męskich ciał ;) :D podczytująca tylko na śmierć jej nie podduś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było zebranie :) w związku z Radą Nadzorczą czy jakoś tak ;) Kurcze a ja dobrałam się do winka :D trzecia lampka i nic 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×