Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

nikt rozsądny nie uwierzy że można zmienić się o 100 %, wierzę że może przemyślał, ale zmiana.....? no i nie chce czekać, wszystko już, teraz daj szansę, teraz ze mną się umawiaj, teraz ci pomogę, pół roku nie zrobił nic zupełnie, teraz zagłaszcze mnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek , to juz teraz bądż konsekwentna w swoim dążeniu . Nie daj sie wszelkim huśtawkę i nie daj sobą manipulować . Jeśli jesteś na 100% przekonana o słuszności swojej decyzji to nie przeciagaj tego w czasie . Umęczysz się jeszcze bardziej . Stonoga - u nas też wieje , ale jest cieplutko :) Takie radykalne zmiany są potrzebne :) Ja kiedyś bardzo szalałam z fryzurami , teraz znalazłam swoja fryzurke i stałam się mono tematyczna ;) Na krótko chcesz sie obciąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się że to takie wyzwanie dla niego, narkotyk, adrenalina, zdobywca, inny samiec na horyzoncie, a jak już zdobędzie co chce emocje opadną i wróci rzeczywistość,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Podczytująca 🌻- nieżle musiałaś zagladać w oczki panu ortopedzie ;) Ale cieszę się bardzo pozbyłaś sie niechcianego balastu :) Jeszcze pewnie rehabilitacja Ciebie czeka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - podobaja mi się takie fryzurki :) Podczytująca - dziękuję :) Środek - niestety tak to jest , choć mój nie walczył w ogóle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek , jeszcze ciężka droga przed Tobą , ale dasz radę :). Sprawa nie jest taka straszna . No ale wtedy lepiej by było żeby Twój mąż nie walczył już , niepotrzebny stres i przedłużanie wszystkiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym mysliwym to jest dobre tylko jak juz upoluje to baba i tak musi sie zajac rozprawieniem z cala reszta a oni siedza z piwskiem w reku ! Trolom i trutniom mowimy nie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - teraz to zwolnienie przyjemniej będzie upływało . Odzyskałaś równowagę ;) Myślicie dziewczynyn ,że lepiej jest samemu ? Mi ostatnio jest bardzo ciężko z tego powodu . Wiem , że w sumie to jest na swoje własne życzenie już teraz , bo nawet nie próbuje nikogo poznawać . Mało logiczna jestem ostatnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka... sama niedawno pisalas,ze i tak Ci w niczym ni epomagal:) wiec jaka roznica? wiecej szmat do prania i geby do karmienia. nie jest latwiej samemu,jasne,ze latwiej z kims ale pod warunkiem,ze ten ktos sie angazuje a nie tylko zawala fotel w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Stonogo - ja wcale nie piszę to z sentymentntu i tęsknotą za eksem ;) Temu panu ja już powiedziałam "pa" bardzo przeszło rok temu . Tyle ,że mimo wszystko brak mi kogoś kto pokoluruje mój świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie nad tym zastanawiam :) wiec i TY mozesz:) wiecie co :) jestem slepota:) kupilam sobie tunike w anglii szkoda tylko,ze dopiero w domu przekonalam sie,ze jest raczej dla kobiet ciezarnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - rozbawiłaś mnie :) A pokój dosyc niedawno malowałam , bardziej radosnego i cieplejszego kolorku jużchyba nie znajdę ;) W sumie może nie będzie podpadało z tą tuniczką :)? Wszelkie tuniki to mój styl - uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - tuniczki mają to do siebie że zwisają w odpowiednim miejscu ;) Ja mam Pole Kukurydzy z palety Duraleksu .Kolorek jest zaczepisty , choć jasny to on nie jest . Ciepły i słoneczny ,ale bardzo intensywny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×