Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Stonoga - nie zasłużył ;) miły , grzeczny jest - i niejadowity ;) Jejku już Ci ślę troszeczkę słoneczka i ciepełka z Pomorza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - no dobrze ,przeprowadzimy śledztwo ;) A masz fotki z miejsca zdarzenia ?- często jest tak że podejżany powraca na miejsce przestępstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko nie mam zdjecia tego lekarza co mi to zrobił ale przypuszczam ze on dale siedzi w tej samej przychodni hehe trzeba wpaść i go tam przesłuchać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca na pewno będzie pomocny podany na forum rysopis nogi ;) :D Ludzie na kafe są bardzo pomocni ;) Myśle , że każdy rozejrzy się i w razie czego da Ci namiary ;) Ja chwilke popracuję bo mi coś robotka nie idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj horoskop na dzis Dzisiaj w miarę możliwości staraj się ograniczyć do minimum swoje zawodowe obowiązki. Nie trwoń sił i energii na sprawy, które nie rokują powodzenia. Także podróże i planowane od dawna zakupy odłóż na później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za to siedzenie w necie dostałam małą podwyżkę ;) Nie ma jak to docenienie zaangażowania pracownika ;) Leće wyszorować brudasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - gratulacje :) Stonoga - horoskopów trzeba się trzymać zwłaszcza takich które pozwalają nic nie robic :) ja jestem z wami ale musze troche papierów powypychać dlatego się nie odzywam :) na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie dlatego ten mi sie podoba:) zreszta ja nie mam dzis ani ochoty ani głowy do pracy :) pogoda mnie przygnebia i głowa boli i wszystko jest nie tak jak ja chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam kremu przeciw -zmarszczkowego pod oczy. nie mam ani workow ani sincow tylko zmarszczki.a jaki nie znjde to w recenzjach lub opisie pisza,ze niweluje zasinienia, to mi chyba odbarwi skore ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piję nigdy żadnych wspomagaczy ;) - no chyba że dorwę sie do winka ;) Ciężko radzić z kremami , chyba wszytko to jedno i to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zmarszczki to mieć zawsze przy sobie okulary przeciwsłoneczne i nie uśmiechać się, :) :) gorzej jak je się notorycznie gubi i jak uwielbiasz sie śmiać :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×