Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Stonoga to poszalejesz sobie troszeczkę ;) ufff najgorsze w końcu skonczyłam ... a za oknem słoneczko wyszło :) Jeszcze tylko 3 godzinki chociaż szefowa mowiła że szybciej puści :) Mam nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pewnie bedzie tak na zmianę cały dzień ... troszkę słońca , troszkę deszczu ... a tak w ogóle ja chce już do domu 😭;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytujaca no prosze:) czesc ja robilam wczoraj :) i nazbieralam caly worek niepotrzebnych ciuchow:) i teraz mam dylemat czy PCK bo i tak ktos to bedzie kradl albo sprzeda czy szukac kogos kto nie pocuzje sie dotkniety a potrzebuje i wezmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę sie za to zabrać ... ;) Tylko jakoś weny do tego mi brak ;) Ale aż sie prosi żeby połowa ciuchów poszła do worków i do PCK - szczególnie tych dzieciaków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam mase któych nie bede nosić a niektóych żal wyrzucić wiec te wsztkie ładniejsze zaniosłam moim sąsiadkom tam jest piątka dzieci a te starsze to juz takie nastolatki zaniosłam i powiedziałam ze jak coś im sie podoba to mogą sobie wybrać i dziewczyny chętnie sie podzieliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie powinnam część rzeczy po małym oddać eks szwagierce . Ma młodszego maluszka od mojego synka . Tyle że nie mamy ze sobą kontaktu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po ostatnim winkowaniu robie dłuższą przerwę - alkohol nie najlepiej wpływa na mój stan umysłu ;) Podczytująca - podoba mi się Twój opis na gg :) Taki prosty a tak wiele mówiący ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups ... żle spojrzałam ... :D Jejku jaka ja czasami jestem zakręcona ;) :D Podczytująca to nie u Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co takie sprzątanie w szafach ma działanie terapeutyczne:D hehe tak wysprzątałam ze bede teraz musiała ta szafe uzupełnić czymś nowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety mam tendencję do tego że po alkoholu smutki mnie dopadaja .. Dlatego przerwa , to nie jest teraz najszczęśliwszy mój okres ;) Podczytująca - już wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam tak ze jak wypije za mało to smutna jestem i zołądek mnie boli :) oczywiście nie chodzi o picie na umór hehe ale zawsze trzeba mi troche wiecej :D mam mocną głowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie o to chodzi pamietam jak kiedys zabijalam swoje dzikie żądze (pisania do faceta) myciem okien. mialam srednio terpaie 7 dni w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Stonogo a sztby to wytrzymały :) hmmm to jak ja dalej bede sprzątać szafy w celach leczniczych to za troche nie bede miała co na siebie założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm chociaż to dobry pomysł może i ja umyje okna :) i naprawde pisze poważnie Stonogo własnie zorganizowałas mi zajęcie na popołudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×