Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Witaj Linguś 🌻- fajnie że do nas zajrzałaś :) Podczytujaca ... no nie na to nie ma gotowej recepty ;) ani jeszcze nikt nie wymyślił lekarstwa ;) - tylko czas pomoże ... chyba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko teraz pojawiam się na kafe, dziś i wczoraj wyjątkowo. Nawet już mi się nie chce pisać. Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, że rzadko Linguś szkoda :( Właśnie stukam do Ciebie @ więc spodziewaj się :) Miłego wieczorku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Pomorzuś, będe zaglądać do skrzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś już poleciał @ do Ciebie :) Podczytująca - to by było piękne ;) Ale obawiam się, że najlepszą kuracją w moim wypadku przywalenie sobie w głowę młotem ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca - ale może sie tak stać ,że będziemy miały wiele istnień ludzkich na sumieniu ;) :D cholerka moja branża ma mało wspólnego ze składem chemicznym tabletek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko ale to Ty jesteś chemiczką wiec i tak masz cos wiecej do powiedzenia w tej kwestii :) ja mogę co najwyżej zagadywać zagranicznych klientów kupujących nasz nowy doskonały produkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - ale chemia jest rózna - moja ma mało wspólnego z tą dziedziną ;) Ale miejmy nadzieje ,że nasze wspaniałe głowy stworzą odpowiednie antidotum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Podczytująca za takie zaufanie ;) - ja sobie pod tym względem tak nie wierzę ;) :D Ale Gnomka możemy też zatrudnić - dwoch chemików i pani od public relations :D To sie musi udać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wstałam ... brrrr deszcze leje , zimno jest to nie jest dzisiaj najlepszy pomysł z tą pracą ;) Ale mimo wszystko życzę wszystkim miłego dnia 🌻i tym pracujący i niepracujacym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wuitam ja na strazy ale taki deszcz pada,ze nikt dzis nie przyjdzie chyba ze jakas blakajaca sie po piekle dusza:) chcialm napisac dupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stonogo - w pracy jesteś ? Ja wróciłam przed chwilką ze "spaceru" - zimnica straszna jest :( Nie zazdroszczę urlopowiczom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Właśnie stukam do Ciebie @ więc spodziewaj się Miłego wieczorku " wyslalas lingerowi swoje rozebrane fotki?? :P:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne nie nad interpretuj :P ;) A tak w ogóle to mam prawidłowe preferencje :P Nudzisz sie chyba dzisiaj ,że zajrzałeś w nasze skromne progi :P ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz za pracę sie wezmę to rozgrzeje sie troszeczkę ;) Tylko jakoś nie mam dzisiaj do niej weny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie maialm weny miec:) wiec jest ze mna OK :) tylko ksiazki zapomnialam i nie wiem co ja bede robic caly dzien :) na rozgrzewke mi radzilas herbatke :)ty tez wypioj jako i ja pije:) dzis kupilam sobie byłke drozdzowa z rodzynkami :) taka z blaszki ale pychaaaa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - nie mów mi nic o takich pysznościach 😭 - jestem na diecie ;) Niestety ja mam sporo pracy ,nie dość że dodatkowej to jeszcze jestem dzisiaj sama. Tylko szefową przywiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak mus to mus:) po co Wam te diety:) zalowac sobie pysznosci:) ja sobie nie wyobrazam:) a wczoraj dostalam zaproszenie na wesle kuzyna 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami trzeba na wiosnę popracować troszkę nad sobą ;) No niestety nie kazda ma tak lekko że może sobie bezkarnie jeść ;) I co wybierasz się na to wesele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×