Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pomorzanko, hmmm sama. zmieniło się tyle, że spotykam się z takim jednym amantem kilka razy w miesiącu w celach hmm ... towarzysk-rozrywkowych. Nic z tego nie będzie a młodych to juz na pewno nie ale.. miło czasem obudzić się obok kogoś. No. Może to dziwny układ ale mi odpowiada. A u Ciebie jak? nie dam rady przeczytać wszystkiego ... przepraszam... A Rhyme... no tak się właśnie ułozyło, że od czasu tej pamiętnej zawieruchy nie miałam czasu wcodzić a i ochota mi zmalała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku zakładanie szkieł może byc przerażajace ;) Ale potem to już bez problemu :) A allegro jest proste - buszuje tam już od kilku lat ;) Można okazyjnie coś kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zakupów na Allegro - słuchajcie oni nie sprzedaja tam po kosztach. nie sadze, żeby to były jakies spady. optycy maja taki narzut, ze się nóż w kieszeni otwiera. wiem bo byłam kiedyś na giełdzie optycznej gdzie nikt poza optykami nie miał prawa wejść. oprawki, które w sklepie kosztuja 300-450 zł na tej giełdzie kosztowały 65 zł!!! na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady u mnie stagnacja w życiu - chociaż oj działo siedziało przez te miesiące ;) Jak nie w życiu ,to tutaj na forum ;) Na razie mam dosyć facetów ;) Wiesz co - ja planuje też coś w rodzaju takiego układu , dla mnie jeszcze za wcześnie angażować się w poważniejszy związek . Bo i małżeństwo dało mi popalić .. i hmmm jeszcze jeden,kolejny mój związek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja we wszystko wierze ale allego nie ufam :) nie wiem jak Wam ale mnie ejst przerazliwie zimno:( a jeszcze ten deszcz za oknem :( gdzie to cieple dni i temperatury powyzej 20 C???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko ale musisz byc na 100% pewna zeby sie nie rodzily niepotrzebne złudzenia,pozniej pretensje i chcec zawlaszczenia tej 2 osoby bo sie za bardzo zblizyliscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo - w takich układach własnie o to chodzi, że kazdy jest wolny, bez zobowiązań. tylko, masz rację, treba uważać, zeby nie włożyc uczuć. pomorzanko - ja jednak wiem, że zaświeci Ci słońce. dobrym ludziom nie może byc źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - a u nas dalej słoneczko i przepiekna pogoda :) Nie mam jeszcze pomysłu na dalsze życie , co wiecej nie mam nikogo ,żadnego kandydata na oku ;) Wiec na razie musi być jak jest , a jak kogos spotkam to wtedy okaże sie jaki zwiazek tak na prawdę mi pasuje . Teraz jeszcze teorytezuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - te lata wstecz to powinny być dla mnie lekcją ale nie potrafie być inna . Taka sie urodziłam , taka jestem i taka pewnie umrę ;) Może jednak kiedyś ktoś to doceni . A jak nie to trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga - z jednej strony muszę się z Toba zgodzic. jak tak patrzę to najlepiej mają takie padalce, obłe suki co to w łyżce wody by utopiły... knują, motają, bez skrupułów... ale jednak wierzę, że dobrym ludziom wreszcie tez będzie dobrze! no bo jak tak życ bez wiary, nadzieja to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady i tak nie zmienię przez to siebie ;) Może powinnam byc bardziej twarda w życiu - ale pewnie to też sie nie uda . Poprostu taka jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko - jak Ci z tym dobrze to się nie zmieniaj tylko no.. moze zmodyfikuj delikatnie kilka szczegółów ;) w takim sensie, że nie zapominaj o doświadczeniach jakie miałas okazję zebrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko nieeee, zdecydowanie nie! Nie chcę zeby Ci tyłek twardniał pod wplywem doświadczeń. No co Ty! Optymizmu więcej. Może trafi się jakis absztyfikant do głaskania zacnej pupy a nie do utwardzania... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - jak na razie to przydałby mi się jakiś fajny masażysta do rozpedzenia zrostów na tyłeczku po zastrzykach ;) Ale tego ani widu ani słychu ;) Tak sobie powtarzam - do trzech razy sztuka ;) - więc może właśnie teraz to będzie ten właściwy :) Stonoga - chmurki mi przesłałaś od siebie ;) Coś i u nas psuje się pogoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ale to poszło od Ciebie potem przez Wawę ... no i pewnie na koniec do nas dotrze ;) Cholerka no i co ? Samochód umyłam na marne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×