Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Echhhh lato ;) - To jeszcze dwa miesiace 😭;) W sumie też czekam na wakacje - koniec szkoły i odpocznę w końcu od nauki ;) A Ty dlaczego z takim wytęsknieniem czekasz na to lato ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak przystalo na dawne swieto pracy -pracowalam tak,ze sie uciela w palec i nic nie czuje:) no bajka:) burza,ulewa nie pozwolily cieszyc sie spiewem ptakow wiec jestem niepocieszona:) na cale szczescie zapach trawy po deszczu zrekompensowal minimalnie ten spiew. nie jestem zakochana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stonnogo 🌻 Byłaś u lekarza z palcem ? To poważnie wyglada jak nie czujesz bólu w palcu. No niestety u nas rozchulało sie z pogodą na dobre ;) Nie mam jak nawet z psem wyjść tak leje :O Ale w dzień było ładnie :) I odkurzyłam w końcu synka rowerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umbrella_bella
bo lubie długie letnie wieczory..ciepłe;) U mnie lato zaczyna sie juz tak od maja, czerwca:) Kiedy drzewa zielenią się na dobre:) kwitną kwiaty, drzewa:) ehhh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella - jak domyślam się nie mieszkasz w Polsce :) Fakt u nas latem kończą sie najcześciej ciepłe noce ;) Przynajmniej na Pomorzu ;) Stonoga - miłego wieczorku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogięło dzisiaj ludzi na kafe :O same topiki o nadwadze, anorekcji i tego typu sprawach :O Nie maja ludzie większych problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiedzmy ze nawet byłam na majówce sasiedzi wybrali sie na wyprawe rowerami dosyć długą a ja samochodem potem za nimi w razie gdyby któryś dzieciaczek nie miał siły wiecej pedałować rowerem hehe czyli taka pomoc techniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noga wytrzymała to obciążenie ?;) Ale miło spedziłaś dzień :). Ja dzisiaj nic ciekawego niestety nie wymyśliłam . Pogoda też taka w kratkę była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze noga szybko wraca do ładu myslałam ze gdzies około 15 maja wróce do pracy a lekarka powiedziała ze mam siedzieć w domu wiec mam zwolnienie do 26 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze zrobiła , zaczniesz biegać a potem z powrotem puchnięcie nogi albo jakieś inne konsekwencje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - zaliczam wyżyny i doliny ;) ale nie dam się ... jeszcze troszkę i w końcu pozbieram się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam tu dziś kilka tematów i poprstu rece opadaja wierzyć sie nie chce ze ludzie bedący ze sobą "kochający się" takie świństwa potrafią sobie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w końcu przyjdzie ten czas kiedy i my wzniesiemy się na wyżyny-tak na stałe ;) - oby tylko potem znowu nie spaść z wielkim hukiem :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kafe ?Mi dzisiaj tylko rzuciły się w oczy topiki w stylu jestem gruba , precz z anorekcją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie czasy , raz ,ciach rozwód i nowy model albo modelka . Ale czasami na prawdę nie ma wyjścia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak na kafe POmorzanko to chyba dzis rejestrujemy inne zjawiska chociaż jak tak sobie pomysle to nie dotyczy tylko kafe ale moich róznych znajomych ehhhh wszytko jakieś takie spłycone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie nastraja zbyt pozytywnie zreszą daleko szukać nie musze sama widze po sobie : strażak zawinął się i zniknął za dużo panienek na miejscu nie ma czasu kij mu w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja zwróciłam uwagę na to z czym sama zawzięcie walczę ;) A inne sprawy - jak na razie są juz po za mną ...:) Teraz czas na życie od początku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - też sie musisz jąz z niego wyleczyć ... hahahaha i kto to mówi ;) U mnie to w ogóle w życiu jakaś porażka ...dookoła po rozwodach albo w trakcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×