Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Stonoga - poszperaj za nas w internecie, może znajdziesz cos równie interesującego jak wczoraj to nam prześlesz, trochę sie pośmiejemy, albo porozmyślamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o artykuł o katechetce która pyta 8 latków czy bawili sie w nieskromne zabawy i czy podglądali rodziców jak uprawiali sex,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem raczej z tych co sa za wykopaniem katechetek ze szkol i katechezy. uwazam,ze plebany i zakonnice po to spedzaja czas na studiowaniu teologi zeby mogli swoja wiedze przekazac malolatom.a nie jakas niespelniona stara traba. szkoda,ze jej koscielni przelozeni nie widza w tym nic zlego.w jej zachowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, bo mi chmury przyganiacie :) uciekam dziewczyny do usłyszenia......myślę że nie dopiero w poniedziałek, Życzę przemiłego weekendu i słonecznego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wczoraj pustkami powiało troszeczkę ;) Dzisiej mam nadzieję że wszyscy po kolei zameldują się posłuszne ;) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
A witamy pomorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane i kochani 🌼 Melduję sie ale niestety nie zostanę, idziemy z małym na majówkę :) Życzę miłego dnia. Zajrzę wieczorkiem, może nawet przed 21 :) tylko czy Wy będziecie? pozdrowionka Wczoraj faktycznie wszystkich ścięło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wlaśnie wrócilismy od rodzinki ...fajnie cieplutko jest , tylko od czasu do czasu pada . Środek - udanej majówki :) A ja chyba za obiad jakiś się wezmę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umbrella_bella
To prawda Pomorzanko zakochani każdą chwilę wykorzystują by być razem;) Święta majówki też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umbrella_bella
A ja juz żyj e latem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×