Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Przypomnijcie mi to moje zdanie jak będę smęciła :D ;) Wiem Stonoga - należało mu sie już:) gorzej już wygladać nie mógł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam kolejna nowinke z cyklu ZNOWU ZA DUZE:) mama kupila mi przescieradlo z frotte,tlumacze kobiecie wymiary :) wydawalo mi sie,ze dosc jasno :) kupila sliczne blekitne :) zakladam wczoraj i .... co ono ma rozmiar king size :) a u mnie kinga nijak nie widac:) lozka takich rozmiarow tez nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - ale mam nadzieję ,że nie pożegnałaś się z nami znowu na dłuższy czas ?:) Kurcze godzina 19.30 a ja padam na twarz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jeszcze w temacie ;) Przebiśniegowi sie bura należy ;) - nawet dzisiaj jeszcze nie zajrzała :O Mój mały zjadł na kolację dwie bułki , dwa naleśniki z dżemem i krzyczy ze jest głodny ;) Z torbami chyba mnie puszczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca - nie byłabm sobą gdybym nie miała pochowanych w zapasie ;) Na jutro :D Wiec nie ma problemu - moge naruszyć co nie co dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to dzięki:D jej no poprstu czuje sie jak nowo narodzona bez tego gipsu :) dzisiaj nawet mi ta stopa nie spuchła jeszcze troche i sie rozchodzi no czego chcieć wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie kwestia dwóch tygoni i będziesz śmigać .Tylko teraz uważaj troszkę bardziej , to miejsce już zawsze będzie słabsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko muszę Cie przeprosić teraz ale idę sobie kąpiel zrobic hehe :) :) :) wczoraj tak długo siedziałam w wodzie ze mi sie łuski pojawiły :D :Dmusiałam sobie odbic za cały miesiąc kąpieli w dziwnych pozycjach hehe trzymaj sie miłego wiczorku życze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy Podczytująca , miłej kąpieli :) No a potem jak już wyjdziesz po dwóch godzinach z tej wanny ;) - to spokojnej nocki Ci życzę :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stonogo 🌻 Niestety ja i tak nie oglądam filmów :)Chyba wolę się wyspać ;) Kurcze , nie fajny mam dzisiaj dzień w pracy . Znowu mam zadanie bojowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🌼 padłam wczoraj razem z małym, plac zabaw chyba bardziej mnie wykończył niż jego, nie przepadam za tym siedzeniem na ławeczce, gadaniem o niczym z innymi mamami i śledzeniem czujnym okiem mojego dziecka, ale cóż co zrobić, miłego dnia życzę i żeby szybciutko robota się wykonała, najlepiej sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×