Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sevi

topik nocnych marków - zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

Niestety bardzo malo tym bardziej ze ja lubie sobie pogadac nawet nocami z facetem i tylko tak naprawde spotakalam takich dwoch super rozmowcow niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...*
mało jest facetów do pogadania? a o czym masz ochotę pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktorzy nie mysleli o tym jak najszybciej mnie do lozka zaciagnac.Z nimi to o wszystkim mozna bylo gadac:) Wielbiciel dzieki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam jednego kumple kupe lat temu, on miał dzewczyne, ja faceta. Zawsze on mi radził, a ja jemu. Prawdziwy kumpel.A le jakoś znajomość rozeszla się po kościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka ja spotkalam takich 3, w tym jeden moj byly a obecny serdeczny przyjaciel. dlatego w przyjazn damsko-meska wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam przyjaciela, z którym spędzałam całe dnie, gadaliśmy o wszystkim, potem on się zakochał i przez zazdrość prawie zniszczył mój związek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie o takich znajomosciach pisze chodzi o taka osobae bratnia dusze na ktora zawsze mozna liczyc czy to w dzien czy w nocy.No wlasnie zapomnialam ze on tez jest teraz zagranica ale i tak ta znajomosc sie rozmyla w momencie podjecia przez niego decyzji o wyjezdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...*
Jakie macie zainyeresowania i hobby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjj koniec z tymi smetnymi tematami! pogadajmy o czyms milszym i lzejszym :) co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja tez w ta przyjazn mesko damska nie wierze bo to i tak predzej czy pozniej sie w zwiazek przeistacza ale u nas mimo tego ze gadalismy non stop i rozumielismy sie bez slow byla sprawa z przeszlosci ktorej ja nigdy nie zaakceptuje i tak zaczelo sie to rozmydlac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...*
a np. o czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka2 ---> mam tą paczkę na kompie, jak chcesz to mogę podesłać na maila ;) W środku jest 20 plików: 01-Drill.mp3 02-Party (at least 200 people).mp3 03-orgasm (outstanding).mp3 04-train.mp3 05-drum (played by a child).mp3 06-inhuman screams.mp3 07-walking (high heels).mp3 08-domestic squabble.mp3 09-doors banging.mp3 10-bowling.mp3 11-unhappy dog.mp3 12-practising scales (violin).mp3 13-traffic jam.mp3 14-garbage truck.mp3 15-new born.mp3 16-phone ringing.mp3 17-ball game.mp3 18-pigeons.mp3 19-spring cleaning.mp3 20-cock-a-doodle-doo.mp3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak poznałam mojego męża byłam z innym, ale to fagas był niemiłosierny. Przez kolege poznalam męża, tamtego spławiłam. I wiecie co,nie żałuje. Zawsze chciałam się zakochać od pierwszego wejrzenia, jak w filmach. No taką schize mialam.Ale w tym przypadku tak nie było nie bylo wielkiego zauroczenia. A le dałam szanse temu związkowi i dzisiaj jesteśmy już 9 lat. Dlatego nie ma co ukrywać, nie ma wielkiej miłości od pierwszego wejrzenia. Czasami trzeba rozejrzec się wokół siebie i zobaczymy, że ktoś tam na nas czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...*
łoo i znowu temat o mmmiłości...nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spimy nie spimy lecimy lecimy:) wielbiciel wyslij mi na maila ale tego pierwszego migotka23@interia.pl wielkie dzieki oni to sa cwaniaki szaleja do rana i sie zmywaja a ja im nie dam szlec hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bogu mam fajnych sąsiadów ale jak coś się zmieni to się napewno zglosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to sie wysile i cos maloambitnego wymysle :P o, tak lecac standardem to w ogole czym sie zajmujecie i skad jestescie? ps. czytam wlasnie pudelka :P tez zeby za ambitnie nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×