Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sevi

topik nocnych marków - zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

Widzę, że tajemnica jest bardzo pociągająca, dziewczęta się ożywiły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lece pod prysznic i mam nadzieje, ze Was zastane jak wroce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...*
wielbiciel młody i ciekawy kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia7778 ---> z party niedawno wróciłem, niestety krótko było ;) a co do żony... hmm, trudno w dzisiejszych czasach znaleźć odpowiednią kandydatkę, więc wolę życie w pojedynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia7778 ---> 70B... bo są takie akurat... nie za duże, nie za małe ;) ale jak wspomniałem, to tylko wisienka na torcie, nie należy przywiązywać do tego większej wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu, wracasz z party i masz jeszcze siłę na kafe? Szczerze Cię podziwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o oo no właśnie , jakie kobiety są teraz na topie, bo ja od kilku lat nie w temacie jestem. czego facet, dojrzały , normalny wymaga od kandydatki na żone. Na czym wam zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wszystko jasne ja tez jestem zdania ze w dzisiejszych czasach bardzo trudno o pozadnego partnera nie mowiac juz o mezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...*
a czego i jakiej kobiety poszukujesz z którą chciałbyś być? i co możesz jej dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild_dream ---> mam jeszcze siłę na wiele rzeczy :D niestety nie ma z kim wykorzystać potencjału, ale wierzę, że to chwilowe ;) julia7778 ---> to pyt. do mnie? ehhh... mógłbym coś powiedzieć na ten temat, ale tutaj wolę się za bardzo nie uzewnętrzniać ;) Pozornie nie mam wielkich wymagań, a jednak widzisz... trudno znaleźć to COŚ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich obserwacji wynika ( nie obraźcie się ), że ludzie mają troche wygórowane wymagania. A żeby się dotrzeć trzeba czasu. Nikt nie odpowiada nam w 100% od razu. Jeśli to wogóle możliwe żeby pasować do siebie całkowicie idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wam zależy na tym aby kobieta leżała i pachniała, czy bardziej żeby była dobrą gospodynią, no wiesz obiadki te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×