Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sevi

topik nocnych marków - zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

Gość ...*
no to temat: piling naturalny wysuszone fusy z kawy można wykorzystać do tego aby natrzeć ciało i spłukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
70B powiadasz? a coz to za tajny szyfr :P czyzby zwiazany z gornymi partiami damskiego ciala? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem, podwójne życie? zdrada? kto powinien zarabiac na życie? mąż czy żona. Jak i na czym oszczędzac? tak mi się na szybko nasunęło, jak nie pasują to dajcie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, lat 20, 4 miesiace i 13 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka2 ---> nie jestem wybredny, naprawdę :) A, B, C czy D to tylko wiesz... wisienka na torcie ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbiciel tak zerknelam na Twoj profil i widze, ze Ty stary kafeteryjny wyjadacz jestes :P a co do oszczedzania: obecnie oszczedzam na jedzeniu bo ma to pozadane skutki uboczne :D (oczywiscie bokiem puszczam dzisiejsze czpisy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia winny sie tlumaczy ;) oczywiscie zartuje ;) swoja droga: w jakim wieku i plci masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże czuje się jak u księdza na spowiedzi ... ja cały popcorn wciągnełam, dobre było!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci jedno i starczy nie planuje wiecej ale wiadomo co się może zdarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wciagnela jescze jedna paczke czpisow bo to takie malutkie mini sa :P w ogole to powinnam wskoczyc pod prysznic bo jak wspollokatorzy wroca to bedzie kolejka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka2 ---> imienia nie zdradzę, wybacz ;) a lat... tuż przed 30-tką (jak to brzmi :o nie wiem co ja tu robię :o ) sevi ---> ano wyjadacz, ale jeszcze czuję się młodo ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...*
z moich obserwacji wieloletnich uważam, że mężczyzna to rzadkość. Jeśli są to: w większości karykatury mężczyzn, chłopcy i "ciepli bracia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbiciel tak sie nie bawimy :P mow tu zaraz jak masz na imie i w ogole wszystkie dane personalne bo jak nie to wysylamy Cie do lozka spac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbiciel, no dawaj.... tylko tyle zdradzisz rodzynek tu jesteś to zdradź pare szczegółów z zycia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sevi idz pod prysznic mu tu penie bedziemy cghyba ze usniemy przy kompach he Wielbiciel a dlaczego imienia zdaradzic nie chcesz lobuzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×