Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość suunshine77
witajcie .powiedzcie mi czy mozna legalnie pracowac w londynie na umowe i nie miec jeszcze konta?czy jest tez mozliwosc ze moj maz pracuje w wielkiej korporacji myjni samochodowej i ze jakies losowanie komputerowe bylo ze za podpisanie umowy dostal 2000funt.bo ja nie rozumiem.pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
kobietki... miłego dnia Wam życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
Witam tak milego dnia....ale nie dla mnie.:( moj maz od wczoraj od16 sie nie odezwal do mnie jest mi z tego powodu bardzo smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
witam !! i pojechał ...... niebyło tak wspaniale jak to sobie wyobrażałam niechodzi mi tu oniego bo wszystko w pożadku ale tak : w piątek jak przyjechał był tak zmęczony że niemiałam sumienia go męczyć w rozmowy troszkie porozmawialiśmy jak tam droga mineła i jak tam mu było rano oczywiście do miasta na zakupy to puł dnia mineło potem kawka i zaczeliśmy rozmawiać ale takie rozmowy przerywane bo maluszek też był spragniony taty i mało tego zjechała się rodzinka i to mnie zdenerwowało może jestem egoistką ale chciałam mieć go tylko dla siebie (i synka) wiem że rodzina też jest stęskniona za męzem ale powinni to zrozumieć że mamy tylko dla siebie jedną głupią sobote tak praktycznie ale oczywiście siedzieli do wieczora mąż też już był troszkie nerwowy , i został nam puzny wieczur i wtedy na spokojnie mogliśmy porozmawiać doszlismy do wniosku że jeszcze tylko 3 lub 4 miesiące i mąż zjeżdza bo jak twierdzi ma już dosc życia na walizkach i w ciągłej rozłące (musi tam zostać jeszcze te paremiesiey bo dostanie zwrot za rodzinne przez te wszystkie lata co był za granicą ) niemogliśmy długo posiedzieć bo rano już jechał a przypomne że mąż jezdzi swoim samochodem i musi być w miare wyspany . i tak to było !! ale niejestem dziś załamana niemam dołuw jak zawsze . pozdrawiam i życze miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
suunshine77 ja też tego nierozumie tak jak ty z tym losowaniem . może nieodzywa sie do ciebie bo jest zajęty pracuje też w wikend? odezwie sie napewno niedenerwuj sie > poprostu żona miłej niedzieli papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
witaj ostatnia niedzielo.jak mialas fajnie jednoczesnie wspolczoje ze nie mieliscie wiecej czasu dla siebie.trzebabylo jakos sie wykrecic od rodzinki ze zaraz idziecie po zakupy albo cos innego.normalny czlek zrozumialby ze chcecie zostac sami.co do mojego meza to pracuje tylko do soboty niedziele wolne.odezwal sie napisal jednego esa o 11.jego czasu.ze jak kupi sobie karte to zadzwoni.hm...zobaczymy dzien jeszcze sie nie skonczyl.buziaczki.musimy trzymac sie i wspierac nawzajem pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie jestem delikatnie zdenerwowany moje byle zycie to porazaka po co mi byly te trzy lata nie rozumiem tego wogole , rozumiem ze jakbym sie poklocil to bym nie maila z nia kontaktu ale sei nie klucilem szkoda mi jej Pozdrowionka dla ostatniej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ,sciskam mocno i pozdrawiam cieplutko.U mnie zima sie zrobila i chyba jej tu dobrze b nie zamierza odchodzic-ale numer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suunshine Mozna nie miec konta przez jakis tam czas,to zaden problem bo kaske dostaje na reke nie?A ztym losowaniem tos mnie powalila,nie slyszalam o czyms takim w zyciu.Ale to pewnie se tak firma wymyslila i jest ok.Jak pracuje legalnie to sie nie ma czym martwic,no chyba ze obiadu nie zjadl ,sms nie wyslal ,i prania nie potrafi sam odwalic.Wiecej spokoju kobietko bo sie wykonczysz:)On tam jest nie dlugo i tez musi przywyknac do nowosci,poznac co ijak,nie jest mu latwo .Glowa do gory-bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
dzieki gapiszon76,umiesz pocieszyc druga osobe .takiej osoby jak ty potrzebowalam. zaluje ze nie mam takiej kolezanki jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny pisalam juz do was kilka dni temu ale ostatnio wogole nie mialam czasu sie odzywac!! jak juz wiecie moj chlopak wyjechal na 6 miesiecy jeszcze pare dni temu jak do was pisalam bylo wszystko ok minęły 3 tygodnie i juz przestaje sie ukladac teraz to chyba jego ogarnęła tesknota bo jest nie do zniesienia naprawde!!nie wiem co mam robic probuje go zrozumiec ze jemu tez jest ciezko ale czasem traktuje mnie jak by mu juz nie zalezalo choc mysle ze to nie jest prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
paulinkaa a juz myslałąm że zapomniałaś onas ciesze sie że jesteś niewiem co ci powiedzieć jak cie pocieszyć kiepski zemnie pocieszacz ale niemyśl tak że jemu juz niezalezy na tobie może sie tak wydaje tobie ale wieże że jemu też tam jest cięzko i napewno tęskni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
witaj paulinkaa napewno ogarnela go tesknota ,powiedz tylko czy dzwoni do ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dzwoni do mnie codzinnie i pisze ale juz nie tak czesto jak na poczatku i tlumaczy to tym ze czesto nie ma czasu bo pracuje napewno mnie nie zdradzi jestem pewna bo ma prace ktora nawet na to mu nie pozwala..ale nie wiem o co mu chodzi naprawde ma ciagle jakies fochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
paulinkaa jak sie niemyle i nieprzeoczyłam co prędzej pisałaś to on jest w iraku tak? może to te miejce na niego zle wpływa tam niejest łatwo i przyjemnie postaraj go zrozumieć a najlepiej jak byś porozmawiała z nim otym. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
takiii jeden co to za rozsterki dzis optymista taki z ciebie i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
widzisz paulinkaa ty masz lepiej bo moj nie dzwoni tylko smsy wiec mozesz z nim pogadac o tym.pozdrowionka bo ma moj zadzwonic dzisiaj zobaczymy.....napisze pozniej lub jutro papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
ja też tak mam jak ty tylko smsy, niedzwoni do mnie chociaż by móg nieraz ale niejest tam miesiącami to niejest tak aż konieczne chociaż niepowiem to by było miłe ale cóż . dobranoc wszystkim !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane !!! niby jestem optymista niedzielo ale wiez mam powoli tego wszsytkiego dosc te laski na ktore trafiam to normalnie powalone sa cos nie wiem co z nimi tylko sex i sex ja chce tylko normalnego zycia ale nie wychodzi ale ktoz to wie moze za mocno chce odpuszczam sobie wszystkie laseczki , ja knarazie robie sobie urlop od nich a jakie zawziete sa normalnie by mnie pozabijaly jak by sie dowiedzialy jedna o drugiej a nei ktore to takei natrety ze szok pozdrwiam wszystkich bardzo uprzejmie i serdecznie !!!!!!!! paap do nastepnego !!!!!! wiem ze nie mogie sie do was rownac ale ja chyba sie nei chajtne paap buziaczki zostawiam milusie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
hm...zadzwonil jak obiecal... jestem szczesliwa bo zadzwoni w tygodniu znowu i tak jest fajnie bo chociaz czekam na telefon szybciej dni mijaja. bardzo kocham mojego meza przed slubem mocno walczyl o mnie bo zdarzaly sie upadki miedzy nami.ale zwiazek przetrwal.nasz synek zapytal sie czy tata kocha go jeszcze.biedny malutki bo widzi jak mama tylko placze.i nierozumie co sie dzieje.pozdrowionka trzymajcie sie.jutro moje urodziny musze byc happy przynajmniej dla synka,maz powiedzial ze mam byc caly dzien w domu bo bedzie przesylka do mnie:):):)kochany misiu ale to napisze dopiero jutro lub po dobranoc kobitki jutro zaczyna sie nowy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny ja mam o tyle lepiej z tym kontaktem z moim ukochanym,ze ma staly dostep do internetu wiec ciągle piszemy i gadamy przez skype to jeszcze lepsze niz telefon bo nie dosc ze sie slyszymy to jeszcze widzimy..i z tego sie ciesze tylko denerwuja mnie najbardziej jego uwagi typu zobaczymy czy bedziesz na mnie czekac ze sie o to boi bo jestem mloda i moze nie wytrzymam i po mimo ze tlumacze mu ze bardo go kocham i raczej w to wierzy to mowi mi te chore zazdrosci i bardzo mnie to wkurza czasem bo jak tylko mowie ze gdzies wychodze to sie zaczyna wlasnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
to nie mow mu ze gdzie idziesz.moj jest taki sam zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
no i ja nigdzie nie wychodze nie mam gdzie i z kim pozatym nie lubie.mam syna nie mam z kim go zostawic.i on to wie ze ja nie lubie nigdzie chodzic sama zato ja sie boje ze on pojdzie gdzies bo ma takiego kolege ktory zdradza swoja na kazdym kroku.a ta jego wraca w marcu i cale dwa miesiace beda sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kiedy ja nie powiem mu ze wychodze szczegolnie wieczorem a on napisze mi sms wejdz na gg czy cos to dopiero jest awantura ze cos przed nim ukrywam itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
a no tak a dlugo on bedzie jescze za granica? moj narazie do konca kwietnia gora polowa maja nie wytrzymasz bez imprez wieczornych. bo to jest problem jak facet jest zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymam oczywiscie nie chodze czesto o imprezy tylko czsem ide do kolezanki zeby mi szybciej czas lecial bez niego...moj bedzie w czerwcu dopiero jest na misji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamaławalętynka
Hej paulinka...mój mężczyzna wróci w czerwcu...też dostaję pierdolca...dziś zadzwonił-było mi smutno i źle, ale ten telefon poprawił mi nastrój...wcale nie jest łatwo...nikt nie mówił,że będzie. Przez to wszystko cierpię na bezsenność :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
oj dziewczynki musimy sie wziasc w garsc.ale ta tesknota za nim to mnie dobija a jak dlugo jestes juz sama:):Pwiesz co mam na mysli? ja dopiero dlugi wstretny miesiac.a jeszcze tak dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×