Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Hej Jolcia nie krzycz ;) bo aż tak krzyczałaś że aż u mnie było słychać :p odpoczywaj robaczku w wolnej chwili swoją drogą to mały wytrzymały jest :) Kasia pomodlę się o to coś niewiadomego ;) i zdróweczka dla dzieciaczków no i dla ciebie 👄 i jak tam podoba ci się na wykładach ,pierwsza jazda kiedy :D hyyy Olcia jak poszła ta rozmowa ,po twojej myśli, udało się hyyy pewnie w sprawie pracy czy się mylę ;) imienniczko super że przełamałaś stracha i jeździsz autkiem ,oby tak dalej ;) bo moja mama ma prawo jazdy od x lat a nie umie jeździć:o ,bała się i tak już jej zostało, nie wiem za kaczkę zdała czy cuś :) a mnie wena opuściła ostatnio ,nie wiem chyba ta jesień tak na mnie działa .A nauka ślamazarnie :o powiem wam szczerze że odechciewa mi sie uczyć .... a jak już tak gadacie o prawku to umiecie zmieniać koła ?,nie wiem czy to miałyście na nauce bo ja tego nie miałam ,chłopa też nie mam i nie miał mnie kto nauczyć, a dziś jadąc sobie przebiłam gdzieś oponę i flaczek i co ? i kuźwa nic !!! baba sama na drodze jak ten flaczek ,nie wiedziałam jak sie za to zabrać, a żaden huj się nie zatrzymał :p zadzwoniłam po brata i przyjechał i mi wymienił :) dobrze że blisko było ,jutro będę sobie trenować aż się kuźwa nauczę . no to teraz krzyczcie na Aśkę i Andzie bo one to już w ogule nic z nami nie gadają ,a ja tam krzyczeć nie będe bo mnie nie wypada :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ale z ciebie franc:-P,nabijasz sie ze starej baby jazda kiedy......jak będą szwedy to chyba dopiero wtedy:-P Bo narazie to łeb mnie boli mało mi nie rozsadzi a jutro zaś muszę jechać i wiecie co najstarszam tam same szczyliki:-Oa jakie wszystko wiedzące toć to szok jakiś:-D Spokojnej nocki babeczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dupencje:-D Żyje...a już myślałam że będzie po mnie:-P,ale zjadłam wczoraj taki mix leków że wstałam zdrowa jak młody Bóg:-P...pomijając katar i kaszlisko nie z tej ziemi jest oki:-D....czyli kursuje się dalej! Justa ty se grabiesz....babcia....że to ja niby???????? Co tam babki u Was nowego w czwartek słychać hyyyy????? Pędzę zaraz do doktorka z maluchami co by osłuchał czy lepiej,na moje oko chyba tak ale co zawodowiec to zawodowiec:-P. Spokojnego dzionka uśmiechu i słonka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ U mnie lepiej, tzn wyjasniło sie co z małym- przeziębiony, kaszle więc i osłabienie go dopadło. Ale leki juz zadałam, i lepiej trochę. Dziś mam zebranie u małego w przedszkolu, ciekawe co Pani powie o tym moim rozrabiaku małym? A od poniedziałku tydzień wolnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ To ja zapodam dziś herbatkę z cytryną ,bo przeważa większość schorowanych ;) Oj Kasik se grabie powiadasz:p przecie ja dobra dziewczynka jestem :) Jolcia nie za dobrze macie w tej Angoli ,co rusz to wolne ,a z jakiej to okazji niby teraz te wolne hyyy rozpoczęłam walkę z myszą ,no francowata nie chce się złapać ,jakaś trenowana czy cuś :o a zimno jest dziś nie ? pizga i pada brrrr a teraz wiadomość dnia :D !!!! Tygrysek za tydzień przyjeżdża :D:D:D cieszycie się razem ze mną no nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie cieszę!!! Jasne! Synek zdrowieje, ferie się zaczynają wkrótce, a zaraz mąż kolezanki przywiezie mi ich dzieci, bo jadą właśnie rodzić 3!!! I wreszcie się dowiemy kim ono będzie, bo tu niestety na usg nie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema lachy ;), zapierdol mam to i nie ma kiedy naskrobac,jak nie robota to za mala sie wzielam za nauke bo mi ciutkie zaczela olewac i tak w kolko macieju, teraz wyslalam moich tzn starego i mala do szkoly obok bo dzis drzwi otwarte moze sie uda do 5 klasy ja tu przeniesc tyle ze poziom niekiepski tu,trzeba zakuwac a pogoda dupiasta ,2 dni lalo a dzis slonce i 10 st wiater pizga jak w kieleckiem ;) jutro smigamy z mala do okulisty do szpitala dzieciecego ,moze w koncu dojda co z tym jej okiem trzymac kciukasy Kaska pelaska co ty tam kombinujesz.......hm nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. jak się mają wszystkie nasze chorowitki mam nadzieję że już dobrze. piździ u mnie jak cholera mało nam głów nie pourywało jak odprowadzałam dzieci do szkoły a mamy tylko z 5 minut drogi. teraz piję kawusie jakby kto chciał to zapraszam. miłego dzionka kobitki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Imienniczko daj tej kawki ,bo dziś tylko kawa ratuje :) Aśka napisz jak tam młoda po okuliście ;) Olcia co to za kwaśna minka od rana :o Nie wyspana jestem dziś ,ale to przez moją głupotę ,obudziłam się coś przed 4tą , zrobiłam sobie kawkę do wyrka i słuchałam jak wieje wiatr :classic_cool: a pizgało równo no wichura była ,teraz też daje ostro ,nie wytykam dziś nosa za drzwi :) młody też w domu został ,bo coś gardło zaczyna go boleć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie ...hmmmm....po wczorajszej kontroli doopa to samo,oskrzela zacharatane na maxa mają,postawiłam im bańki według zaleceń doktorka może to co da jak nie to ja nie wiem:-O Wykursowałam się deczko też ,już nawet łapie powoli o co chodzi ....ale to baaaardzo powoli:-P Wiadomość dnia------coś się dzieje---obietnica że raczej tak ---ja normalnie się skończe nerwowo przez te powolne decyzje:-O Tak że nie ustawać kobitki trzymać kciuki i modlić się trza:-D Jak tam Asia u okulisty nic nie robie bo mam lenia to kciuki potrzymam chętnie;) Jola wy to macie z tymi feriami---ale swoją drogą dobrze że u nas nie ma tak co chwilę bo to tylko zamieszanie by się narobiło atak szkoła i harmonogram działa jak trzeba:-P Justa uściski dla synia niech zdrowieje szybciutko😘,a ty nie pij kawy o 4 rano babo bo ci wątroba siądzie:-P Ola co to za miny z rana?????Coś w nocy robiła że cię na nogi stawiać trzeba heeeee:-P do potem dziewczynki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ U nas w nocy jakies przymrozki lekkie, bo szron rano na trawie jest. Na szczęście w dzień jeszcze w miarę ciepło, ale podobno niedługo ma śnieg pierwszy spaśc. Mój mały tez w domu, bo kaszle jeszcze trochę, ale już dużo lepiej. Wczoraj byłam na zebraniu w tym jego przedszkolu, wiele pani nie mogła mi powiedzieć bo to dopiero 2 tyg godził, ale podobno grzeczny i bardzo uwaznie słucha co się mówi do niego i zaczyna juz trochę rozumieć. Więc jestem happy!!! A wczoraj wieczorem urodził się chłopczyk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka kobitki!!! zapraszam na kawke :) piździ u mnie jak cholera i zimno na polku. Asia jak tam mała z tym oczkiem. Kasica ja dzieciaki i kobietko napisz mi do jakiego ty chodzisz lekarza. Olcia i Justa jak tam Wasze pociech wyzdrowiały. Jola już zadowolona bo ma ferie a i jak tam synio? miłego dzionka pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ferie!!! Możemy sobie odpocząc bo tydzień wolnego! Mały juz dobrze, pokasłuje troszkę za to na mnie przeszło teraz, ale to nic... Buziaki dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Za kawkę dziś podziękuje ,jedną piłam i wystarczy ,za dużo pije kawy i później samopoczucie nie najlepsze ,przezcam się na zieloną herbatę :) Zdróweczka dla wszystkich ;) słoneczko daje po oczach:D miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol ;) u nas ferie tygodniowe za tydzien od 1 do 6, a potem znowu 2tyg na swieta a u okulisty tak, ponad 3h spedzilismy to byla juz 3 kontrol, tym razem 3 lekarzy wiec chodzenie czekanie itp, profesor ktora miala konsultacje naszej malej stwierdzila ze po prostu pigment ktory daje kolor oczu,w jej przypadku niebieski skupil sie w jednej czesci siatkowki w wiekszej ilosci niz powinien i dlatego slabiej widzi na to oko, ona juz musiala sie z tym urodzic czyli tak jakby wada wrodzona z ktora trzeba zyc bo nic sie nie zrobi, za 6 m-cy mamy umowiona wizyte znowu na kontrol i badanie nowym aparatem wiec tak o lo sprawa stoi,w sumie dobrze ze to zadna infekcja, a zle ze wada zostaje ale pizdzi matko i deszcz pada brrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asia no to chociaż wiesz co młodej dolega ;) będzie dobrze z jej okiem medycyna poszła do przodu . A pytanie z innej beczki : ty też widzisz UFO nad Brukselą :D:D Jestem zła jak osa dziś bez kija nie podchodź byłam u fryzjera bom się zapuściła z deka ,no pytam czy kurde w dzisiejszych czasach te fryzjerki nauczyły się tylko cieniowania mówisz takiej mulicy nie cieniować !!!!! tak i tak ma być obcięte ,to kuźwa niby kuma a i tak jedzie po swojemu po wypieprzać im te degażówki może się nauczą A młody też mnie wyrwał z butów dziś tekstem : zapisałem się za ministranta ,bo to czysty zysk :o kolędy będą , umierać i żenić się będą to będę zarabiał :o materialista mi rośnie :o Kto chce herbatki hyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa !!! Młody THE BEST!!!! Tekst miesiąca! Pilnuj, bo jeszcze na księdzora ci się wysteruje z rozpędu, jak ten zarobek niezły się okaże. I Jak to Snieg??? Duży? A my sobie w domku wypoczywamy. Doszłam juz do siebie, bo na weekend jakieś super przezębienie mnie zmogło... Dziewczyny, lista niepodpisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja radość była chwilowa ,bo już nie pada :( a taki ładniutki był :D takie duże płaty :D nie no na księdza to raczej nie co ty mnie tu straszysz :p ,już wczoraj służył ,trzymał patere przy komunii,nasz księdzor płaci ministrantom za śluby i pogrzeby jak służą , do przyjęcia był taki grzeczniutki a teraz tekstami rzuca, ze nie raz mnie zamuruje : jak byliśmy u M to michu mówi że mamy zostać jeszcze parę dni dłużej ,a młody z tekstem : no to 3 dni więcej tresury tata będziesz miał :o albo do mojej bratowej jak przyszła żebym gdzieś tam z nią jechała :ciocia z buta idź :o no przerażają mnie te teksty .A teraz wiadomość dnia : nie mówiłam wam jeszcze ale zdecydowaliśmy a bardziej ja, michu troszkę się skrzywi ł:p ale wyjedziemy dopiero w maju ,nie chcę żeby młody zawalił rok ,chce żeby jeszcze skończył tą 3 kl .w maju mają testy ,zaliczy i wtedy jedziemy, to dopiero pójdzie od września do belgijskiej szkoły ,wydaje mi się ze tak będzie lepiej dla niego ,bo tak w połowie roku sam jeden dojdzie do klasy to stres podwójny ,a tak całe wakacje będzie miał na przyzwyczajenie się do nowego otoczenia może już pozna nowych kolegów i będzie łatwiej ,no i przede wszystkim nauczymy się bardziej języka zanim wyjedziemy .Co wy myślicie o tym babeczki hyyy Jolcia Krzycz bo nie słyszą i nie podpiszą listy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten Twój mały. Teksty niezłe, ale to chyba taki wiek, niestety ale może byc jeszcze gorzej... młody się buntuje, chłopaki nauczą, ojca nie ma to nie huknie jak trzeba...i tak to idzie.... A moja ma 6 lat, a ostatnio tak zaczęła pyskować, że aż karę zarobiła ostatnio! Co do wyjazdu, to sama wiesz jak tam wam się układa, i kiedy będzie najlepiej. Mozna poczekać chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba masz racje wchodzi w taki wiek ,ale tak szybko, myślałam że to gdzieś 13,14 lat taki wiek buntowniczy się zaczyna . Mała rozrabiaka co :D pyskać zaczyna na mamusie czy tatusia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no Justa zaskoczyłaś mnie, ale tak masz rację przecież dopiero się rok szkolny zaczął, zatem tak przerywać.. to nie bardzo no i do tego jak sama piszesz język.. tak to macie teraz troszkę wiecej czasu na doszkolenie się.. zatem nic tylko knigi wyciągać i zakuwać w miarę możliwości :) a wogóle to gdzie był snieżek piękny, biały?? Joluś mój mały jeszcze 5 nie ma a nie raz jak cos powie... to nie wieadomo czy się śmiać czy płakać.. :O przedszkole, koledzy.. wszystko się skłaada i wychodzi ot jezyczek.. u mnie troszkę komplikacji... no tom ja juz podpisana.. a teraz kłaniam sie paniom :P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i mam pytanko... czy którąś interesi się troszku II wojna światową?? jak coś to mogę film polecić.. ciężki.. ale warty obejrzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Stefka, jaki film masz? Ja duzo wojennych oglądam, mój m uwielbia, może jeszcze nie widzielismy. Co dziewczyny słychac ciekawego? Kawka stygnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek paniom listę podpisuję !!! Olcia ja nie skorzystam, bo nie lubię wojennych filmów . Ja zamiast kawki poproszę herbatkę !!! mróz dziś że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze, Jolus to nie jest typowy film wojenny.. Chłopiec w pasiastej pidżamie..Lata 40-te, czas wojny. Bruno ma 8 lat mieszka w Berlinie razem z siostrą i rodzicami. Jednak pewnego dnia rodzina przenosi się na wieś, aby towarzyszyć ojcu - niemieckiemu oficerowi - w jego nowej pracy. Bruno łamie zakaz opuszczania nowego domu i poznaje okolicę. W ten sposób zaprzyjaźnia się ze Szmulem - chłopcem, który mieszka w innym, nieznanym świecie za kolczastym ogrodzeniem... jak dla mnie bardzo ciekawy... ciężki.. życie widziane oczami małego chłopca.. u mnie też zimnica... zakupy większe już zaliczyłam to i poczułam już zimę w powietrzu :O i ja herbatkę poproszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Stefka, juz oglądałam. Zresztą nawet juz tez kiedyś polecałam tu dziewczynom, ale chyba nie zainteresowane takim kinem...a film naprawdę świetny, parę dni o tym potem myślałam. Dziewczyny naprawdę mróz u Was? U nas deszcz pada ale ciepło jest, myslę że z 15 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×