Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Hej laski! Justa co tam z tymi badaniami kochana u ciebie? Masz juz wyniki?Kawa stoi to siadaj i gadaj😘 Gosi czy ty to spania nie masz czy jak o tej porze na kafe:-PDoszło zdjatko moje? A u was babeczki co tam nowego ???? U mnie śnieg o d wczoraj nie przestaje sypać .....mogę się zdenerwować jak tak dalej będzie:-O,juz nasypało tak po kolano Kawa!!! zapraszam dziewczynki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{cześć}witajcie ja z herbatka na momencik ;) przy usypianiu Natuni E tam Czarna spanie mam tylko czasu dla siebie brak więc nocami wykorzystuję żeby coś nadrobić dla siebie :D doszło zdjęcie doszło fiu fiu jaka laska .. Justyś słonko jak te badanka? A mnie dziś natchnęło na niespodziewanke z nie nacka dla mojego M..;) on tam biedaczek oszczędza na jedzeniu i na czym się da ostatnio posyłałam paczke ale już skończyła a drugirj nie kalkuluje bo wraca góra za 2 tyg.:D z jednej strony radość wielka bo już stęskniona jak nie wiem ... A z drugiej martwię co to bedzie jak tu zpraca nie za bardzo...:( Wysyłajcie maile jak kto jeszcze chce fotkę ,po nocy będę odp :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Ja już po przedstawieniu, fajnie było....tak u nas Dzień Mamy jest 14 marca. Ja mam maila super specjalnego przy nicku, kto chce niech pisze i foty śle! Zaraz gosi coś podeślę, i reszcie moje szkraby zobaczycie jak urosły! Justynka, jak badania? Kasia, a Ty jak się czujesz? A teraz lecę działać na skrzynkach poczt., jak ktoś nie dostanie a chce to mówić głośno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki;) Justyna pisz gadzie co u ciebie bo ci dupsko zleje i po co ci to:-_P Jolca ale dzieci juz urosły......kurcze czyje to widac jak rosna u swoich to po ubrankach człowiek widzi ze coś się dzieje;) Jak ja się czuję .....wy sie mnie nawet nie pytajcie jak:-O.Głoda mam takiego ze mózg mi staje---pity dzień bez fajki to prawie jak cud w moim wykonaniu,zwłaszcza jak ostatnio dwie paczki na dzien mi szły tak spokojnie:-O Gosia fajne masz dzieciaczki ,wesołe oczka maja takie ;) Ja mam troche wolnego do środy bo rekolekcje sie u nas zaczęły to nauki mniej bedzie ,ale za to i komp oblegany przez moje gady:-D Na razie ,do potem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Już piszę co u mnie bom nie dawno wróciła od rana kuźwaaaaa ,oprócz tego żem wkurwiona na maxa to nic szczególnego na razie , ta nasza służba zdrowia miałam się stawić na 9:30 piguła powypisywała ,zapłaciłam za badanie i kazała usiąść i poczekać chwileczkę ,z tej chwileczki zrobiło się 3 godziny bo pierwszeństwo miały te co dostały kapsułkę do łykania ,a ja dożylnie ,i nie chciało się pizdom maszyny przestawiać ,jak rykłam !!!!! opierdoliłam ,to za 5 min weszłam :D zero kuźwa organizacji . Na wyniki muszę czekać tydzień :o tydzień w niepewności ...a najgorsze jest to że muszę unikać 2 dni młodego ,i niewolno mi z nim spać itp. ,kwarantanna kuźwa bo promieniuje ......co za badania pojebane . Jolcia a co to za pan koło ciebie tam stoi hyy,bo to twój M nie jest :p a dzieciaczki strasznie urosły .w ogóle super z nich dzieci ;) Kasiczko ja ci dopinguje z tym rzucaniem ,widzisz jak ładnie ci idzie już 5 dzień bez dymka i tak trzymaj !!!!!!! a ty już masz wyniki czy jeszcze nie hyyy wiedzą doktory już co ci jest ? Ja pindole tyle śniegu ci dowaliło , na weekend zapowiadają śnieg ale to pewnie nie u mnie to u ciebie teraz do metra dowali :p Gosia to już na stałe wraca twój M ? szkoda chłopaka że trafił na takie dziadowskie towarzystwo ,no ale co zrobić :o jak ma się chłop wnerwiać ,stresować to może i lepiej że wraca ci do domu ;) no to się na pisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sama jestem ,dziadek przyjechał po młodego i zostanie u nich przez te dwa dni ,lepiej dmuchać na zimne no nie . kto sie ze mną kawki napije hyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa pytanie mam Kasia ,jak długo jeszcze klikać w te drzewo żeby był już 6 poziom hyyy ,bom ciekawa jak urośnie na wyższym poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooooooooooooooo :P dziekuje za foteczki :) Asica przelij co Ci się cofnęło, poczta wyczyszczona :) a chałupke to macie sporą, co? super :) Jolu a twoje pociechy jakie już duże :) a Mamcia jak laseczka :) super foteczki :) prosze więcej :) Kasia dasz rade z tymi fajurkami.. co prawda nie wiem jak to jest, bo żem nigdy w sumie nie plaiła papirosków, ale jak mój tato po zawale dał radę rzucić (a palił 40 lat) to Ty też dasz..bo przecież motywację masz :) trzymamy kciuki 👄 Gosiu to ja też proszę o jakies foteczki, bym se mogła popatrzec troszku :) Justa trzymam kciuki za wyniki, ale to czekanie to faktycznie nie za fajne miałaś... ile czasu straconego.. i ile nerw.... trzymaj sie kochana 👄 Angela a Twój syncio to do tatusia bardzo podobny, co?? ile on juz ma latek? Aniu a co tam u Was?? buziki dla córeńki 👄 a u mnie wrrrrrrrrrrrrr.... nerwy mi coś szwankują.. najchętniej bym juz poszła spaciu, a tu jeszcze tyle do zrobienia.. a co do wiosenki... to niestety cuś jej nie widać :?( jakos mroźno się zrobiło i do tego biało ma być... ja tak nie chce... :( no to czekam na jakijeś zdjątka :P a co u reszty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi babki;) Nie wiem Justynko jak długo ,szukałam ale za chiny tam nic nie pisze.Tez ciekawa jestem jak jeszcze długo klikać trza:-O Moje wyniki zaraz miałam,jakieś dziadostwo wyszło guzek ---pobrali z niego jakis wycinek i ma byc do 2 3 tygodni wynik co to takie,Pocieszam się e ze mna to nawet rak by nie wytrzymał----a jeszcze teraz jak nie pale i mam stresa na kazdym kroku to spierdolił by gdzie pieprz rośnie :-D Justa matko zeby tak moje dzieci choć raz w roku zabrała babka do siebie.....nosz kurde blaszka dobrze ci kobietko;) Nie przejmuj się nie stresuj ---będzie dobrze laska ----ja ci to gadam:-D Testosteron dziś na tvn---chyba ze dwa razy widziałam ale i tak se obejrzę jeszcze raz:-P pochicham sie troszkę:-P Spokojnej nocki dziewczynki a ty Justynka zadnych kawalerów na noc nie sprowadzać :-P,zamknij drzewi na cztery spusty i śpij do południa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moje Dziewuszki, no ja jak zwykle gdzies tam przepadłam i teraz cholera trudno Was nadgonic :P ale zaczne od chorowitek otoz Kasinko i Justynko nic sie nie lamcie, co nas nie zabije to nas wzmocni, a mowie na nas bo ja od pol roku mam odkryte guzki w piersiach i mimo terapii nie chca zniknac jak nic sie nie zmieni to czeka mnie w maju biopsja, ale ja mowie ze trzeba byc dobrej mysli, nie poddawac sie i bedzie dobrze :D buziam Was mocno i 3majcie sie Kochanie :) Asinko doszly do mnie foteczki Twojej chalpki no warunki super swietne, napewno tam duzo roboty wlozyliscie w ten domek ale naprawde efekty zajeb... no i widze ze parapety sa juz :P hihi... Olusiu buziunia dla dzidzioreczkow, pewnie corunia przybiera jak na drozdzach :) Gosiuniu no ale do mnie fotki od Ciebie niedoszly wiec moja kochana czekam : dud-ek@o2.pl Joluś widze ze kwitniesz w tej Angoli, no pogoda przeboska jak na taki kraj, a dzieciaczki no rzeczywiscie wyrosly na slicznosci, ale wiesz co mnie urzekło??? Twoj wzrok...hmmm Twoje szczesliwe oczka i teraz chyba mozna powiedziec ze warto bylo tyle trudnu po to zeby wkoncu byc razem, oj promieniejesz kochana i oby tak dalej :D A u mnie dziewczynki maly sajgon, caly tydzien jezdzilam i zalatwialam przedszkole dla Malej, u siebie w miejscowosci i po okolicach i kurcze szok, gorsza rekrutacja jak na studiach jest... wszedzie tylko wnioski i na jedno miejsce 2 dzieci, a jednym przedszkolu to wogole beda losowanie robic :D takze nic tylko trzymac kciuki, bo fajnie by bylo gdyby poszla Niuska do przedszkola to bym chciala sie gdzies zahaczyc w zawodzie. A tak to po swietach ruszamy znow z domkiem ale to wszystko zalezy od tej cholernej pogody, dzis znow sypnelo i znow autko mi koczuje przy ulicy a nie pod domkiem, ech... Dobra lece sie chlapac i wypoczywac bo wkoncu weekend szkoda ze znow samotny.... buuuu... buziaki skarby dla Was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a ja znów po nocy no tak na stale już go nie puszczę do tych piiiiii,....,koniec bo mi to zdrowiem prztpłaci wolę mieć go tu choć bym miała chleb z woda jeść :p Justyś ty tam nie napromieniuj kogo ;) a slużba zdrowia to u nas normalka czekać czekać czekać albo płacić placić płacić ,no jest jeszcze jedno wyjście wyciągnąć kopyta rrrrrj jak chciałam zapisać męza na rezonans to nie było terminów już we wrześniu na ten rok kazali dzwonić w grudniu 4 razy dzwoniłam w końcu mówią ze od pon zapisy n nowy rok dzwonię w pon 10 razy i nikt nie odb ,się pofatygował znajomy osobiście koło 12 a te mówią że do maja brak terminów :| wszystkim za zdjęcia thenx 👄 akoj to mi cała galerię zrobiła :) pewnie przeczytacie jutro ,więc dzień dobry i miłego ja jutro na zakupy ciut odchamić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA🖐️ Dziewczynki, normalnie trafia mnie szlak jak czytam te wasze problemy w przychodniach. Ja na szczęście nigdy większych nie miałam, bo zdrowa jak do tej pory byłam zawsze, dzieci tez dzięki Bogu. Ale za to przychodzą jakieś ponaglenia do szczepień dzieci, ech jeszcze mnie listem gończym będą ścigać za uchylanie się od obowiązku szczepień i szkolnego, bo do zerówki dziecka tez nie zapisałam....hi hi pojadę niedługo do Pl to chyba muszę to pozgłaszać gdzie trzeba że my na stałe wybyliśmy. Babki trzyma kciuki za te przeklęte wyniki, muszą być ok!!!! A i jeszcze mam pytanie-- skąd wy wiedziałyście że trzeba iśc na te badania, do lekarza? czułyście się jakoś źle? coś bolało? jakieś objawy? Bo wiecie czasami lepiej dmuchać na zimne, więc pytam. Napiszcie proszę, jak nie chcecie na forum, to na priva ok? Bo wiecie , ja tez w tym wieku że człek sypać się zaczyna, a słuzba zdrowia? tutaj tez niezła! A teraz weselej! Uśmiałam się wczoraj na tym przedstawieniu, bo to wiecie maluchy takie od 3,5 do 6 lat, to wiecie co oni tam mogli naprzedstawiać! Jak wyszło, tak było....ale super!!! U mnie słonko dziś, fajna pogoda, ale ja się lenię w domku, a co! A jak u was, dmuchać na ten śnieg, niech topnieje, bo ja niedługo nadjeżdżam babki! Gosia, dlatego ci galerię podesłałam, bo my tu z dziewczynami ok 2 lat to bardziej na bierząco, a Ty nowa, to nadrobić sporo musisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a do mnie to kuffffa zadna zdjec nie wyslala 😤 to ze rzadko wpadam ,nie znaczy ze fot nie chce........juz raz dwa..naprawic mi ten blad :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joluś ja nie miałam żadnych dolegliwości ,oprócz tego że jestem wiecznie zmęczona ,nic życia nie mam w sobie, ciągle mi zimno ,nerwica taka że szkoda gadać ,z tego co wyczytałam to jest powiązane z tarczycą .Żebym nie poszła do lekarza z innej przyczyny ,(złapały mnie korzonki ),to chyba niedowidziała bym się że wyhodowałam sobie prawie 2cm przyjaciela :o,gdy tylko lekarka mnie zobaczyła pytała się czy leczę się na tarczycę ,i takim sposobem dała skierowanie na krew ,i usg .Po tych badaniach poszłam prywatnie do endokrynologa i dalej już wiesz .... inna sytuacja : Klika lat temu miałam problemy z zębami ,ciągle pojawiała mi się ropa w jednym zębie i nie było wyjścia trzeba było usunąć ,usuwali mi pod narkozą i żeby nie rentgen to nie wiedziała bym że wyhodowałam sobie torbiela :o kiedyś pisałam wam że robiło mi się słabo ,nie dobrze ,mdlałam , lekarz rodzinny stwierdził nie niedokrwienie mózgu ,poszłam do specjalisty prześwietlenie kręgosłupa ,okazało się że mam dzioby i mi uciskały na jakiś nerw i dlatego kręciło mi się w głowie . to na tyle cala moja historia chorobowa :) ,pewnie jak bym porobiła prześwietlenie całego ciała to pewnie jeszcze coś by się znalazło , ale to z czasem ......,będę się badać, lepiej dmuchać na zimne niż później obudzić się z ręką w nocniku . Kasik zamknęłam się na cztery spusty :D zbliża się przyjazd B to masz już kudłate myśli :p http://www.youtube.com/watch?v=fnPbu7XbX5I No jeszcze tego brak żebyś ty Andzia do nas dołączyła z choróbskiem i będzie cała trójca święta na topiku Gosiaczek ale jak już będziesz miała swojego M to nie opuścisz nas co ??? będziesz tu z nami gadać ;) Asica nie pultaj się :p już ci wysyłam fotki gosi i reszcie też wyślę bo chyba tylko Jola i Kasia mają czyż tak??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja Ci wyslę chętnie moją galerię, tylko adresu nie mam....... A ten pan dziewczynki to nie mąż, tylko świetnie wykonana woskowa kopia najprzystojniejszego brzydala w anglii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyy toć on wygląda jak prawdziwy :D Co tam robita hyyy, chałupy posprzątane ,obiady zjedzone ,placki popieczone .....to czas na kawę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa podeslij dziolchom mego maila,nie chce podawac tu na kafe plisssssssssssssssssssssssssssssss drzwi dzis malowalam od sracza-kurwaaaaaaaaaaaa nienawidze malowac walkiem a tfuuuuuuuuuuu, a R zaczal kuchnie w koncu,pewnie z tydzien zejdzie bo oczywiscie jak byly 3 wartswy tapety na scianach ,to w kuchni 3 wartwy glazury do skucia ja pindoleeeeeeeeeeeeeeeeee😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nie ma sprawy ;) ,wszystkim babsztylom wysłałam :) Nie marudzisz tylko tam maluj .....zacieków nie porób :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{cześć] no nie zniknę bez obaw właśnie dowiedziałam że jednak dopiero w wielkim tyg wróci :( Ja to może przewrażliwiona jestem ale spokoju mi niee daje że ksiądz wziął moją córkę na kolana na religii ,zreszta nie tylko ją :|>>> NO MOZE PORA W KOŃCU POŁOŻYĆ :D KOLOROWYCH BABECZKI {USTA} PS ROOZIA DZIEKI ZA FOTO ŚLICZNA CÓRCIA :) I MĄŻ RÓWNIEŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya🖐️ posłałam fotki komu tam brakowało... Gosia, ja tam nie wiem, ale do czarnych zaufania nie mam coś, i bacznie bym obserwowała tego osobnika! A córcię uczul że takie zachowania są niebezpieczne, niaładne w kontaktach z obcymi facetami, a ksiądz to facet przecież. A ja będzie jeszcze raz chciał tak zrobić to niech powie mu że mama jej nie pozwala siadac na kolanach u panów!! Może on tak z dobrego serca i sympatii....ale w takim razie tym lepiej zrozumie obawy rodziców... U nas niedzielny poranek, słonko świeci, kawkę sobie zaraz zrobię...o matko, ja się budzę ostatnio taka zmęczona, że już nic mi się nie chce!!!co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia hmmmm nie spotkałam się jeszcze z takim czymś że księdzor bierze dzieci na kolana, ale tylko dziewczynki czy chłopców też ? ,może lubi dzieci ,ale jak to cię niepokoi to lepiej być przezornym, bo tyle teraz słyszy się o molestowaniu :o Jolka morze jak będziesz w PL to zrób sobie badania ,wiesz tak kontrolnie dla świętego spokoju ;) No Niedziela mija pomalutku , my już po obiadku ,teraz kawunia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{cześć] już uczuliłam :\ tym bardzie że nikt go tu nie trawi ,póki co tylko dziewczynki ,a dziś mi śąsiadka mówi że syn mówił ze słyszał w pabie że poszlo pismo do kurii właśnie z tego powodu ..tylko nie wiadomo czy to prawda co ludzie gadają :S A ja nudzę w domu się okazalo że szef męża tak mota że praca będzie bo miał dziś wyjechać ,a teraz jak wysłał przesyłkę i kasę mówi ze jutro nie pracują :( na to wszystko jeszcze się okaże że nie będzie miał za co wrócić na te święta jak tak dalej pójdzie rrrrr ale mnie wkurza ten gość a jeszcze ta wredna pogoda wieje, ciapa a ja w nocy kurs po przesyłkę się wyśpię ;) milutkiego wieczoru kobietki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie też zima biało ,wstaje nad ranem żeby po przesyłkę jechać a tu samochód zasypany :S i trzeba było odkopywać ,i jeszcze z ledwością wyjechałam :\ Tak poza tym to kościół rekolekcje mamy :)trza się uświęcić troszkę ;0 miłego poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×