Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

a teraz coś na słodko :) kiwi banan brzoskwinia z puszki wszystko razem wymiąchać :)razem z soczkiem z brzoskwinki :) smacznego :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej !!! ja tu w naszym salonie ,zostawię koszyczek i każda mi jakieś ochłapy zgarnie z tych pyszności jakie wam zostaną co ? żebym z głodu nie umarła jak będę pełnić służbę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajc cholercia jakie smakołyki ....mmmmmmm. jutro spróbuje;) ta sałatka owocowa to super sprawa na moje podjadanie ;) poproszę jeszcze cóś :-D a jak minął dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna chata koleżanko!!! to Bogusia zostawimy na nocnej zmianie z dzieciaczkami a my pójdziemy razem na błysko trzaski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo kuźwa mówisz i masz :p lepiej już się zamknę bo B zaraz mnie zjebie :p klepki we łbie mnie się już poluźniły i głupoty gadam ,to znak że czas się legnąć :) ide sie pokąpać i do wyra ,do jutra 🖐️ ej koleżanko tylko tak nie szalej w nocy :) no wiesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cały w obłokach
Oooooooooooj dzieje się tu dzieję;)kota niema to myszki harcują ,no dobra już wystarczy chłopskiego marudzenia,no i Kasi muszę coś zostawić co by nie zapomniała że ma marude starą;-.Hej ciotki klotki jesteście super,fajnie sobie radzicie bo naprawde nie jest łatwo tu czy tam M czy Ż tak samo bez siebie ciężko.Wpadłem do was co by wam zyczyć z okazji nadchodzących świąt wszystkiego co najlepsze na świecie,zdrowia dużo bo ono najpotrzebniejsze w naszej codziennej walce,miłości w rodzinach,szczerych rozmów bo one często rozwiążą troche problemów:) a przede wszystkim rodzinnych świąt żeby nikogo w domciu nie brakło.http://www.grafkomp2.nazwa.pl/NASZANOWA/media/FLASH/DYNGUS.swf ;)spadam spać co by mieć siły i nie dać plamy;)bo jutro jeeeeeeestem w domciu i po oblężeniu dzieci to wrrrrrrrrrrr sie będzie działo no chyba że mi kobiete wyciągniecie gdzieś bo się tu namawiacie;)PAPAPA I NARKA KOSIARKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bogdan nikt ci Kasiuli nie zabierze :) spoko luz:classic_cool: ,bawcie się dobrze ;) aaaa dziękujemy za życzenia ;) czy u was też pięknie na dworze hyyy ,zastanawiam się czy nie wystawić już mebli ogrodowych bo tak pić kawę na schodach ,ale chyba jeszcze za szybko bo nie widzę żeby ktoś miał już wystawione ... Jak tam posprzątane , zakupy zrobione hyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie i sorki babeczki ale u mnie urwanie głowy totalne :/ mała ma zapalenie oskrzeli ,i jeszcze ma odgniecione obie pięty ,doktorka zamiast skierowania do ortopedy kazała buty zdrowotne kupić że to od butów ,tylko że mała cały boży dzień w skarpetach po domu chodzi ,najlepiej buty kupić tylko my już zaopatrzenie do lata z butami mamy :)) uszę iść do swojej po skierowanie jak tamta nie chcę dać ,się wypcha nie będę butów bez konsultacji nabywać poza tym mój M kiepski bardzo ,ale już w sobotę w południe będzie w domku :D się nim odpowiednio zajmę ;)) czarna byłam pewna że zdjątko M wysłałam ,jak nie to sorki podeślę wieczorkiem :) teraz spadam do pracy i do doktorki po zastrzyki dla mojego M miłego krzątania przed świątecznego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :P ja tak na chwilkę :) co tam , jak tam.. ? później zagląne, bo Malutka mi się cusik wirerci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia masz racje niech się baba wypcha sianem :p a meżulka wyleczysz jak będzie w domciu ;) Olcia no jak to gdzie twój post:D zaginał ci w akcji czy cuś, ja tam go widzę :classic_cool: coś sie pogoda zaczynać rypać ,jakaś cisza przed burzą czy co :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia że ty nie posiadasz NK to tobie tu składam życzonka ,reszta ma na Nk :p ****** ?............,-.,-. ?............(..(..( ?.............\..)..)._..-.._ ?............__)/.,','........ ?..........,"...........,--.... ?........,"...@.........'.......\ ?.......(Y.............(...........;''. ?........--.____,.....\..........,..; ?........((_.,----'.,---'......_,'_,' ?............(((_,-.(((______,-' Z okazji Świąt Wielkanocnych: miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr. Zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze. Pracy, która pomaga żyć. Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie. *******@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@---*ZDROWYCH*@ **@-----*RADOSNYCH*@ **@-(\(\-----*ŚWIĄT*_-@ **@-(=':')---*ŻYCZĘ*---@ **@(..(")(")..________-@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@ $__________$$ ___$$$$_________$$$ __$$$_$$$_______$$$$ _$$$$_$$$$_____$$$$ _$$$_$$$$___$$$$ _____$$$_$$$ ___$$____$$$$_$$$$____ ________$_________$s_ ___________@___@____d _____________()________$ ___________\\\__///______ ____________________ _____________ _______________ $$________________$$ $$$$______________$$$$ _$$$$____________$$$$ __$$$$_________$$$$ ___$$$$___________$$$$ ____$$$$_$$$_$$$$ ______s$$$$$s .**...**. WESOŁEGO ALLELUJA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie ten.... dużo sie naskrobałam i figa mi wyszła.. wieczorkiem cosik poklikam... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki :-D Wreszcie siadłam na doopie na chwilę od rana :-P Kuźwa święta ....szlag by to trafił jakiś :-O Nic tylko robota i robota a relaksu zero :-P No tom napsioczyła :-D:-D:-D:-D:-D:-D Kawę se ide zapodac jaką,chce kto jeszcze? Gosia a to od czego tak malutką pięty bolą?😘 dla dzieciaczków Justa co tam u ciebie hyyy? Ola a malutka coraz większa to i bedzie dokazywac coraz bardziej-------słodkie takie bobaski;) Jola a ty to co odsawiasz ----egzaminy zdane to co wyprawiasz ze sie nie odzywasz? Angela a jak tam u ciebie? U mnie też pogoda sie pierdzieli co chwilkę pada ,słonka dziś zero a i nie za ciepło mamy ....do tego wiatr sakrucki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ jestem, jestem tylko dopiero wróciłam ze szkoły z małą, nogi odpadają mi normalnie, po pada znów, zimno jakoś, ta pogoda zabije mnie normalnie!!! Ale na szczęście tylko jutro jeszcze a potem ferie!!! A teraz spadam obiad dać dzieciakom, bo krzyczą że głodne! ciekawe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............,-.,-. (*. (*. .*) .*) W E S O Ł E G O A L L E L U J A (*. (*. .*) .*) ............(..(..( .............\..)..)._..-.._ ............__)/.,','........ ..........,"...........,--.... ........,"...@.........'.......\ .......(Y.............(...........;''. ........--.____,.....\..........,..; ........((_.,----'.,---'......_,'_,' ............(((_,-.(((______,-' Wielkanoc nadchodzi, więc życzyć nie szkodzi: Wielkiego zająca, pisanek tysiąca, Dyngusa mokrego i wiele dobrego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się spóźniłam na kawę :o Kasik a ty jeszcze nie uszykowana :p odsapnij kobito bo sił ci zbraknie na nockę :p a ja bym chciała ten twój wiatr ! uwielbiam jak tak pizga :classic_cool: Jolka dzieci nakarmione hyyy , młody dziś ostatni dzień szedł do szkoły :) fajnie pośpimy sobie do obiadu :p a my idziemy z sąsiadką o 21:OO koło krzyża zapalić znicza ,zresztą nie tylko my , a idę z nią bo boję się po ciemaku łazić ,chociaż u nas spokojnie i lampy się palą ale jednak boi dopa ze mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem.. :P Gosia no ja też wybrałabym się do ortopedy.. bo jak to tak na własną rekę kupować buty lecznicze jak w sumie nie wiadomo od czego te piętki się odgniotły Twojej córci.. zdrówka wam życzę, trzymajcie się .. Justa Ty kobito to uważaj tam :) dziękuje dziewczynki za życzonka no i rodzynkowi również :) spokojniutkiej noczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*******@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@----Wesołych ----@ **@------Świąt! ---------@ **@-(\(\-------------/)/)--@ **@-(=':')---------(':'=)--@ **@(..(")(")....(")(")..)--@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@ MNÓSTWA RADOŚCI JAJ OBFITOŚCI KOSZYKA MARZEŃ I MOCNYCH WRAŻEŃ W DYNGUSA MOKREGO UBRANIA I PRZYJEMNOŚCI Z LENIUCHOWANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki baranek ma złote różki, pilnuje pisanek na trawce z rzeżuszki, gdy nikt nie widzi chorągiewką buja i cicho beczy : ,,,,| ..WESOŁEGO..| ..ALLELUJA.!!!..| ,,,,| ______________\\_____.._/|/|._ _______________\\____.'.._) _______________\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 u mnie też ganiane jak nie wiem ,właśnie lulam mojego chorowitka mallego , biszkopty i orzechow na snikersa już gotowy jutro poskladam i będzie :) ja dziś na 22 na drogę krzyżową ,chociaż raz o fajnej godz jak już odrobiony człowiek ...Justyś ja też się boję po ciemku :/ dobrze że wsiądę w autko i pod sam kościół sobie zapyrkam ;D jeszcze do kosmetyczki jakieś manicury :) zrobić i do kontroli z małą i będę wołać to skierowanie cholera należy mi się ! a pięty jej nie bolą tylko ma dziwnie odgniecione od środka znaczy od wewnętrznej strony odobno od butów ,tyle że ona w butach to tylko na pole ..ja bym tam wolala żeby ortopeda obejrzał ... miłych świątecznych przygotowań ,,,cwalić tu się co dobrego pichcicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek to oba dwa z nas boi dopy :) ja kościół mam pod nosem jakieś 300m :) a wczoraj nie poszliśmy bo zaczęło padać a raczej lało ..... manicure ,pedicure zrobione hyyy i co dała ci to skierowanie ? Byłam posprzątać na grobach , tak ciepło że dopa mie się zapociła :p pracusie odpoczynek na kawę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strachy na lachy :) tak dała mi skierowanie chociaż uważa że buty kupić :P i antybiotyk dalej i nie pójdzie na oświęcenie a tak cieszyła ... prawie zrobione jutro po południu zmieniłam bo eszcze trochę roboty myjącej i nie chcę zniszczyć ... spokkojnej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×