Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

cze babeczki :) wczoraj byłam cały dzionek poza domem.. najpierw z Malutka na usg bioderek, później pojechałam do siostrzycy, następnie do rodziców i cały dzionek nie wiadomo kiedy minął.. dziś też gdzieś tam :) ale dopiero popołudniu :) szwagier przyjeżdża z dziewczyna ( i co się dowiedziałam zostanie tatusiem :) :) :)) zatem fajny prezencik mają na jajeczko :) później znów do ciotki idziemy... a z zakupami to ja w polu jestem.. nawet białej kiełbaski do święconki nie mam :( czyli jeszcze na spore pakupki trza się wybrać... a tu tak zimno :( niby słoneczko jest, ale taki chłód w powietrzu... brrrrr.... a jak tam u Was kobitki?? buziooooooooooooooole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ u mnie zakupy zrobione, dzis pomalujemy jajka, jutro sałatka i sprzątanie ostatnie i już! Nie będę się specjalnie przemęczać kuchennie bo po pierwszw święta są dla odpoczynku i relaksu a nie od roboty i padania na pysk z przemęczenia, a po drugie od razu po świętach ruszamy w podróż więc nie może nic zostać bo się zmarnuje... pogoda i u nas paskudna, pada często...ech normalnie połamało mnie jakies przeziębienie , ale potraktowałam je wczoraj ichnim Paracetamolem, cudownym lekiem na wszystko i poskutkowało!!!! Świętujcie dziewczynki spokojnie, cieszcie się M, i bawcie się dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć CIOTKI :) a ja mam ciepełko ,słonko daje po oczach ymmm superrr :D ogarnęłam chałupę i po robocie , lenić się będę cały dzień a wy tam pracujcie w pocie czoła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a u mnie pada deszcz jutro wielki dzien :p,wiec pewnie czasu miec nie bede za duzo,dlatego zycze Wam WESOLYCH SWIAT WILEKNOCNYCH spedzonych rodzinne (z druga polowka) 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłe Panie :) jeszcze raz : Z okazji Wielkiej Nocy miłości, jajka smacznego, tyleczka mokrego smacznej babeczki, 2 litry wódeczki, słodkiego baranka, imprezki do ranka!!! wszystkiego najlepszego dla waszych rodzinek :) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko już zrobiłam, jeszcze tylko wieczorem wstawię pranie, i mięsko do piekarnika...ze święcenia właśnie wróciłam...chyba zrobię sobie kawkę i po necie pobuszuję trochę....może jakies zakupki małe sobie urządze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zdało by się coś na dope kupić , pobuszuję po allegro może co wypatrzę ;) bo kuźwa chyba umrę z nudów dziś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ktoś musi pracować :p idź idź ! żeby ci zakalec nie wyszedł :p ja sączę cappuccino i zajadam pysznego placuszka :classic_cool: był u mnie zając i zostawił wielki talerz cista :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziubasku no przecież wiesz, no ty wiesz ;) że bym ci dała cały ten talerz ,no ale jak! no powiedz jak mam ci dać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś telepatycznie może damy rade :) Ty się najedz....mmmmmmmmmniammmmmmmmmm.... i prześlij mi troszkę tych swoich frykasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telepatycznie hmmmmm pomyślimy;) Kurde aż mam ucho gorące od słuchawki ,pogadali my sobie z michem :classic_cool: teraz paciorek siusiu i spać :p Dobranoc wszystkim samych bajkowych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny... i wracamy do rzeczywistości :( już po świętach... brzuszki pełne? oby nie przejedzone :P jak śmigus dyngus minął?? u mnie na szczęście spokojniutko..:) piszcie, skrobcie jak znajdziecie chwilkę :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oj jak dobrze że wracamy do rzeczywistości :D dobrze że już po świętach , ja spędziłam święta tak jak wcześniej pisałam .A dziś nie mogłam zwlec się z wyra ,za długo chyba spaliśmy , wzięłam się za pranie ,pogoda ładna to moment przeschnie :) kawa sobie czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa to Ty chyba bliżej zachodu mieszkasz... skoro ładnie u Ciebie...:) u mnie pogoda do kitu, nie dość że słońca brak to zimno i wiatrzysko hula :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Towarzysze gdzie jesteście !!!! 😭 Dzisiaj ja mam pogodę taką ni jaką ,jakoś tak pochmurno ,może później się rozjaśni ,a między czasie kawkę trzeba żłopnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka i usypianie :)i już po świętach ..u mnie domowo bo mała dalej ma zastrzyki mam nadzieję że już tylko do piątku i przejdzie :| M pomału wraca do normy :)szuka pracy i już ma coś na oku .. u mnie też pranie ,tyle tego że przez tydzień nie odpiorę ..i jeszcze jakieś katarzysko mnie trzyma :S buziaki milego poświątecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja juz po rzeprowadzce :p,swiat nie mialam w tym roku, dobrze ze kolezanka prawoslawna z reszta hehehe poswiecila mi jaja -oni w tym roku tez tak samo obchodzili swieta i kawalek ciacha dala mam foty,kto chce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia i janek
kobiety sluchajcie wasi mezowie lub mezczyzni wyjezdzaja bo was kochaja i chca zebyscie mieli wiecej pieniazkow w domowym budzecie.bedac za granica tesknia za wami i dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa dawaj maila swego ,nie moge go znalesc na swojej poczcie bladz no,posle Tobie a Ty puscisz w obieg :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jest mój post.... tylko ile czasu minęło od wysłania... co do fotek to ja też chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×