Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

hej musze sie pochwalic ze wczoraj odmówilam sobie bitej śmietany mmm.. a ja ją tak uwielbiam:P i cio nic mi sie nie stało heh pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się :D póki co dzisiejszy dzień w porządku :) no i dziś staram się mniej żreć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka a jaka jestt roznica midzy chlebkiem czarnym razowyma zwyklym biały wielka?? bo chcialam sie przenies na razowy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza dzisiaj? Dziewczyna ---> ja jem tylko ciemne, razowe pieczywo. Ponoć takie jest o wiele zdrowsze niż białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wittka :) u mnie na obiad dzis racuchy byly :| wrrr mama twierdzi,ze to nie slodycz :| :P:P...a tez nie je\' slodyczy\' ale przynajmnej do hipermarketu wchodze bez obaw na nic sie nie skusze, nie ma szans, zakupilam znow pokrzywke i popijam :). A skarboneczka mi pecznieje, oj pecznieje :) juuupiii jejjj :) Margolenka-> trzymamy kciuki, daj znac jak psozlo, ja tez czekam na wyniki 2 egz no i jeszcez zalke z cwiczen mam w czwartek i 1 rozdzuial pracy stworzyc.. ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna ---> jak udało mi się zrzucić? Ok 800 kcal dziennie, jem owoce, warzywa, jogurty, twarozki, ciemne pieczywo, płatki fitness, wafle ryzowe, no i oczywiście duuuuuuuzo wody i czerwonej herbaty... Muszę schudnąć i wyglądać wiosną jak człowiek ;) Jak już zobaczę na wadze 60 kg, to będę jadła troszkę więcej (1000 kcal) Emenems ---> na pewno napiszę, jak dowiem się, co dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Pisalam i wszystko mi wcielo wrrrrr :( Margolenka 🌻 te 800 kcal to troszke nie za malo? Jak Ty dziewczyno dajesz rade? Wpadne jeszcze wieczorkiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
800 kcal? to stad te -2kg, ...Ja rekompensuję sobie brak czekolady w organizmie totreż nie schudlam ani deka ;) ale może to o ćwiczenie siły woli chodzi :) no i o zdrowie.Zaczęłam ryzową, naprawde fajna dietka, ale nie udalo mi się wytrwać.. może ktoras chcialaby się przylaczyc? byloby latwiej... Tez uwazam ,ze 800 kcal to za malo... Margolenka_> do jakiej wagi chcesz zejsc?:) mysle,ze jak bedzei powoli to bez jojo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczczku może i trochę mało, ale jestem tak zdeterminowana, że nie moge pozwolić sobie na więcej ;) jak na wadze będzie mniej, to wtedy zacznę troszkę mniej jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems ---> moje marzenie to 57 kg! Wierzę, że mi się uda ;) jeszcze duzo zostało, no ale jak juz pisałam uparłam się i myślę, że latem ubiore szorty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems ---> juz kiedys chciałam zacząć taka dietkę, bo odpowiada mi smakowo ;) ale trzeba chyba dużo przygotowywać codziennie, a ja tego strasznie nie lubię. Na śniadanie też się je ryż? Nie wiem, jak ja miałabym to zrobic? Do pracy zabierać takie posiłki? Hmm... sama nie wiem. Zawsze do pracy biorę kanapkę i jest ok. Stosujesz teraz tą dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ja by się skusiła... ale nie wiem czy to coś da, a jesli da to nie wiem czy potem sie nie wróci z nawiązka... poszukam na wczesniejszych stronach jeszcze i pomysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm 3 strona to jest i tam jest dzień pierwszy napisany :) możesz coś więcej o tej diecie? kurczę ale najpierw musiałabym się zaopatrzyc w niektóre produkty hehe :) no i zapiekac ten ryz na kolacje ale w czym? :) emenems mowić tu szybko hehe :D żartuję z tym szybko :) ale chetnie się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margoleńka ma racje... no ale ja mogłabym śniadanie przed szkoła, obiad po i kolacje wieczrkiem. Ale fakt przygotowywania troche jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś w "Super linii" znalazłam dietę ryżową rozpisaną na 10 dni. Byłam nia zachwycona, bo to jedyna dieta, w której wszystkie składniki mi odpowiadają, no ale jak dla mnie problemem jest przesiadywanie w kuchni i "pichcenie" ;) tak sobie myslę, że jakbym chciała wypróbować taka dietę, to musiałabym chyba wziąć urlop ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja bym sie na ta ryzowa to nie nadawala :( Kolejny dzien za nami. Jutro juz 2 tyg.JUHU !!! Dobranoc 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, dziewuszki zachęcam, zachęcam.. koleżanka schudla na niej bardzo.. ja nie wyrtrwałam, braklo mi mobilizacji.. wlasnie dlatego szukam kogoś chętnego :) Ale to faktycznie jedna znielicznych diet, kóre pasują mis kladnikowo, przez te 3 dni, kiedy ja stosowalam naprawde bardzo lekko się czulam, no ale wiadomo potem raz kolacyjke się\' urozmaicilo\' i klapa ;P To, co probujemy? Dieta ryżowa Możesz jeść duże porcje bez obawy, że przekroczysz dzienną dawkę kalorii. Stosując tę dietę, schudniesz i najesz się do syta. Dieta dostarcza około 1000 kalorii dziennie i umożliwia zrzucenie nawet trzech kilogramów tygodniowo. Jej główny składnik – ryż – zawiera dużo potasu i mało sodu, dzięki czemu usuwa nadmiar wody z tkanek. Zapewnia także organizmowi równowagę kwasowo – zasadową, co usprawnia trawienie. Ziarna ryżu zawierają śladowe ilości tłuszczu, są niskokaloryczne. Dlatego możesz najadać się do syta. To magnez sprawia że nie czujesz głodu. Dieta dostarcza dużej ilości witamin, błonnika i magnezu, który pozwala utrzymać właściwy poziom cukru we krwi. Oprócz trzech podstawowych posiłków należy codziennie pić 2 litry płynów: wody niegazowanej, soków owocowych, herbatek ziołowych. Jeżeli w trakcie dnia dopadnie Cię głód, zjedz wafla ryżowego. Dieta ryżowa jest monotonna, więc nie można stosować jej dłużej niż 21 dni, ani powtarzać jej częściej niż co 3 miesiące. Dzień 1 : Śniadanie: 3 łyżki ugotowanego ryżu (najlepiej długoziarnistego), szklanka mleka 0 procent tłuszczu, średni banan, szklanka soku pomarańczowego. Obiad: 2 liście zielonej sałaty, 3 łyżki gotowanego ryżu. Sałatka: pokroić pół czerwonej papryki w kostkę, łodygę selera naciowego w talarki, pieczarkę w plastry, doprawić sokiem cytrynowym. Kolacja: Zapiekanka ryżowa: 3 łyżki gotowanego ryżu zapiec z posiekaną cebulką, czosnkiem, posiekaną natką pietruszki i ziołami prowansalskimi, posypać po wierzchu tartym twardym żółtym serem (najlepiej parmezanem). Dzień 2 : Śniadanie: Szklanka soku pomidorowego, pudding owocowy: 3 łyżki ugotowanego na chudym mleku ryżu połączyć z pokrojoną suszoną śliwką i łyżką rodzynek. Obiad: Sałatka wegetariańska: zeszklić połówkę średniej posiekanej cebuli na łyżce oliwy z oliwek, dodać 2 łyżki brązowego ryżu, curry i pieprz cayenne, wlać wodę i gotować ok. 25 minut. Pokroić 10 strąków fasolki szparagowej, krążek ananasa i 2 rzodkiewki, wymieszać z ryżem, doprawić sokiem z cytryny i imbirem. Kolacja: Grillowany dzwonek łososia, 3 łyżki gotowanego ryżu (białego i brązowego), kilka strąków gotowanej fasolki szparagowej. Dzień 3 : Śniadanie: 3 kromki chleba ryżowego, liść zielonej sałaty, 2 plastry pomidora, 1 rzodkiewka. Obiad: Garnek warzyw: 50 g wołowiny bez kości, 500 ml bulionu warzywnego, 1 średnia kalarepa, 1 średnia marchewka, 1 mały brokuł, 3 łyżki ryżu, rozdrobniony ząbek czosnku. Mięso razem z czosnkiem wrzucić do gotującego się bulionu, dodać pokrojone warzywa i ryż. Gotować przez godzinę. Kolacja: Koktajl owocowy: chudy kefir zmiksować z 3 truskawkami (mogą być mrożone). Pudding morelowy: 3 łyżki ryżu ugotowanego na chudym mleku z łyżeczką cukru waniliowego i 2 suszonymi morelami. Dzień 4 : Śniadanie: Szklanka soku pomarańczowego i sałatka: połówka pomarańczy, pół jabłka, plaster ananasa, pół czerwonej papryki, 1 banana i 1 mandarynkę pokroić, dodać 3 łyżki ugotowanego ryżu i kilka listków świeżej mięty. Obiad: 3 łyżki gotowanego ryżu, grillowana pierś kurczaka (przed upieczeniem mięso skropić cytryną i sproszkowaną słodką papryką). Surówka: ugotować 3 szparagi, pokroić je i wymieszać z 3 pokrojonymi w ćwiartki truskawkami, (można je zastąpić jabłkiem, pomarańczą lub brzoskwinią). Kolacja: 4 wafle ryżowe posmarowane masłem, 2 listki sałaty, serek wiejski ze szczypiorkiem, posiekaną natką pietruszki, tymiankiem i rzeżuchą, skropić sokiem z cytryny. Dzień 5 : Śniadanie: Ryż z bananem: stopić łyżeczkę margaryny, przez chwilę smażyć 3 łyżki ryżu, dodać łyżeczkę cukru, zalać szklanką mleka, chwilę gotować, dodać banana. Obiad: Ryż po chińsku: ugotować 5 łyżek ryżu, dodać szczyptę kurkumy, drobno pokrojoną, zgrillowaną pierś kurczaka oraz kiełki (np. sojowe). Doprawić ketchupem. Kolacja: 3 – 4 wafle ryżowe, do tego pasta z ryby wędzonej: obrana mała wędzona makrela, dodać drobno pokrojone, ugotowane na twardo jajko i połówka posiekanej cebulki. Wszystkie składniki rozgnieść widelcem i wymieszać. Dzień 6 : Śniadanie: 3 – 4 wafle ryżowe cienko posmarowane masłem i miodem naturalnym, pół szklanki ryżu dmuchanego zalanego szklanką mleka, jabłko lub banan. Obiad: Kotleciki ryżowe: 100 g suszonych śliwek zalać gorącą wodą na kilka minut i zemleć w maszynce lub zmiksować w mikserze z 30 g cielęciny bez kości, wymieszać z 2 łyżkami ugotowanego ryżu, dodać sól, pieprz, imbir i jajko. Z masy formować kotleciki, obtoczyć w bułce tartej i smażyć na oliwie z oliwek. Kolacja: Sałatka: pół szklanki ugotowanego ryżu wymieszać ze szczyptą kurkumy, pokroić po połówce czerwonej i żółtej papryki, 1 marchewkę, pół cebuli, 2 pieczarki, wymieszać. Dodać 3 łyżki zielonego groszku, doprawić sokiem z cytryny, solą, pieprzem i curry. Dzień 7 : Śniadanie: 3 wafle ryżowe cienko posmarowane topionym serkiem, jajecznica z 2 jajek ze szczypiorkiem usmażona na łyżce margaryny, jabłko lub kiwi. Obiad: Ragout z indyka: drobno pokroić pół cebuli, ¼ jabłka i pół zielonej papryki, 100 g piersi indyka (bez skórki) pokroić i krótko obsmażyć na gorącym oleju. Dodać cebulę, jabłko i paprykę, przyprawić curry i szafranem i dusić pod przykryciem 5 – 10 minut. Zjeść z 3 łyżkami ugotowanego brązowego ryżu. Obiad: Ragout z indyka: drobno pokroić pół cebuli, 1/4 jabłka i pół zielonej papryki, 100 g piersi indyka (bez skórki) pokroić i krótko obsmażyć na gorącym oleju. Dodać cebulę, jabłko i paprykę, przyprawić curry i szafranem i dusić pod przykryciem 5 – 10 minut. Zjeść z 3 łyżkami ugotowanego brązowego ryżu. Kolacja: 150 g wołowiny pociąć na cienkie kawałki i usmażyć bez tłuszczu. Zjeść z 2 liśćmi kapusty pekińskiej i 4 łyżkami ugotowanego ryżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie do tej ryżowej to trzeba sie troszke napichcić...chętnie bym się do niej przyłączyła, ale niestety nie mam czasu na gotowanie :/ pracuje od 10 do 18 i jak przychodze do domu to padam... ale może kiedyś jak będę miała wolne ;) No Dziewczynki kolejny dzień za Nami :) Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chyba tez jednak nie... kurczę myślałam ze moze daloby rade ale chyba nie bardzo. przychodze ze szkoly i chce zjesc i miec z glowy a takie pichcenie i obiadu i kolacji to wiekszosc wolnego czasu by zajelo... chyba jednak MŻ i tyle :) ale jakoś bedzie :) Dobranoc Skarby Wy Moje :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziwczyny, a wiec kazda z nas ma juz jakies male osiagniecia, Ja ogolnie zadnej diety nie stosuje, ograniczam weglowodany, nie jem bialego pieczywa, makaranow, ryzu, slodyczy, owocow tez nie z wiele bo zwieraja cukier, tylko wtedy gdy juz naprawde mam ochote na cos slodkkiego, siegam po jablko lub pomarancze,bsolutnie nie unikam tluszczow. I co jeszcze cwicze..... dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) To juz 2 tyg.naszych zmagan. Ciesze sie Dziewczyny,ze jestescie bo bez Was to juz pewnie dawno bym sie skusila na cos slodkiego. Milego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! To fakt, że te 2 tygodnie szybko zleciały... Super ;) Teraz to już chyba będzie z górki... Pozdrowionka serdeczne dla Was 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zleciało zleciało :) za tydzień będzie połowa hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku ---> wczoraj ćwiczyłam \"aż\" 15 minut ;) niby mało, ale dzisiaj wszystko mnie boli... Kurcze ja jednak mam mięśnie hehe... Zaraz tez biorę się za ćwiczonka i mam nadzieję, że uda mi się pociągnąć do 20 minut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka dziewczyny kupilam sobie dzis zieloa herbate szczerze to po zaparzeniu ona smierdzi jak bym papierosem niewiem czy to ja mam takie odczucia;P a pomaga cos ta herbata bo na opakowaniu to duzo pisze o ładnejj sylwetce;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×