Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

A wlasnie co do cwiczen, co do tych brzuszkow i przysiadow, robicie wszystkie po kolei ? Czy z przerwami ? :) Ja jutro mykam na 2 godziny na basen :P jea :) Dobranoc, ja jeszcze sie troche poucze, a potem spaaaaaaaaaaaaac..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczynki jestem w szoku... jeden dzień i tyle stronek, brawo :) Ja niedawno wróciłam bo pół dnia byłam na basenie z chłopakiem :) kurze czyje sie teraz jak nowonarodzona :) Super pomysł z tym zapisywaniem co się zjadło, kiedyś próbowałam prowadzić taki pamiętnik ale po 3 dniu wymiękłam i już mi sie nie chciało, ale przy Was jestem zmobilizowana na maxa :) Jesteście super ❤️ Więc: Śniadanie: płatki muesli + mleko Obiad: zupa jarzynowa ziemniaki + mielony + duszona marchewka Kolacja: sałatka (którą sobie wczoraj zrobiłam) Nie podam Wam ile to ma kalorii bo nie wiem, więc będę tylko zapisywać co zjadłam, chyba że będę wiedzieć ile to jst kalorii :) Kurcze ale sie rozpisałam (nadarbiam straty za cały dzien chyba ;) Życzę Wam miłej nocki 🌻 ❤️ 🌻 Do jutra Dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! to wyszlo na to,że to ja jestem najwiekszym zarlokiem ;) dzieki temu ,ze MArgolenka napisala jak malo dzis wciela- zrezygnowlaam z kolacyjki w postaci kakao- wiec mysle,ze bylo jakies 1400 kcal.. jakby nie popcorn byloby calkiem niezle.;)Oh yeeeaaahh Tez ide teraz cwiczyc. Ja w sumie wszysztko razem robi. najgorzej wlasnie przysiady. Robie po 10 i przerwa, bow ymiekam :P...A brzuszki po 20 i skosy, i znow 20 i skosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jestem dzisiaj tak wcześnie, bo wczoraj poszałam spać o 20.30 :P Kurcze przez to odchudzanie, to ja chodzę spać jak dziecko... No ale najważniejsze, że nie ma czasu, na myslenie o słodkościach... Dzisiaj idę do dentysty, więc mam lekkiego stresa... :( Miłego dnia życzę 🌼 👄 Emenems 🌼 pamiętaj: paluszkom i popcornowi również mówimy NIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Sorrki,ze wczoraj nie wpadlam na topic. Po tej wycieczce na lotnisku bylam strasznie padnieta. Ale bylo fajowo. teraz pisze co wczoraj jadlam. Kromka chleba z jajecznica Pomaranczka talerz zupy jablko i 2 suchary :) Wczoraj na lotnisku to moj maz z synkiem jezdzili schodami a ja wolalam wchodzic.Dzisiaj troche nogi mnie bola :P Milego dnia 🌻 Dzisiaj 20 dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a ja wlasnie wrocilam z uczelni, padnieta ... i zaraz wybywam do pracy :P-tzn. \'na probe\'... sama jestem cikawa co to bedzie.poza tym mam wtym tyg straszny zapiernicz... nie bedzie czasu na.. jedzenie :P Buziam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczczek-> ciekawa jestem jak wrazenia.. nigdy nie bylam na lotnisku..:P. Margolenka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś przeżyłam wizytę u dentysty... Najgorsze jest to, że jeszcze muszę tam wrócić... Może teraz jak nie jem słodyczy, to ząbki nie będą się tak psuły ;) Ja też nigdy nie miałam okazji byc na lotnisku. Zuczku czekamy na zdanie relacji :) Emenems ---> powodzenia w pracy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no widze że dobrze wam idzie :) nie wiem czy dziś jeszcze będę więc napisze co zjadłam. garść musli (samo ) 2 jabłka pizza taka wiecie malutka okrągła ( w sumie to bułka posmarowana keczupem z odrobina cebuli i kukurydzy) bulkę z ryba wędzoną wiem że troche to nie bardzo, ale jestem tuz przed @ więc mam ochote doslownie na wszystko :) na słodycze o dziwno nie! super :) kurczę mam tyle nauki że aż mnie wnerwia :( nie wiem czy dzis się zjawię więc póki co się żegnam 🖐️ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta....a ja po basenie wlasnie jestem. uffff....ile ja sie dzisiaj naskakalam na glowke, zeby to porzadnie wytrenowac :) Ale jest ok tylko troche glowa mnie boli ze wzgeldu na roznice cisnienia przy skoku...czuje sie jak oglyszony i pijany kret :) a ktory to juz dzien niejedzenia slodyczy ?:P bo juz stracilam rachube :) Ja dzisiaj zjadlam....kurcze wiecie co...nie pamietam, co zjadlam na sniadanie, ale na obiad zjadlam sobie nalesnika z serem i banana :P I to chyba na dzisiaj koniec, bo po tym basenie jesc mi sie nie chce. Udanego dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewuszki no co tu Wam napisac jak bylo na lotnisku. Pelno ludzi no i samolotow :P Bylismy na tarasie widokowym gdzie samoloty laduja i startuja. Z bliska to sa kolosy.Aha i zanim tam weszlismy to mielismy kontrole.Musielismy sciagnac kurtki no i nas macali :O Troszke to bylo smieszne ,no ale jak mus to mus. Pelnofajnych butikow.W sumie to wszystko 2 razy drozsze jak w normalnym sklepie.Powiedzialam,ze kiedys tam wrocimy jak syn podrosnie(bo on z tej wizyty nie bedzie nic pamietal,ma dopiero 19 m-cy) A teraz pisze co dzisiaj zjadlam Sniadanie: Bulka + 2 plastry salami marchewka Obiad: zupa podwieczorek: pomaranczka i 2 suchary Malo jem i wiecie wcale nie czuje sie glodna;) Wpadne jeszcze wieczorkiem Buziaki 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1300
rejestrujcie się na www.look4win.pl Jestem tam od paru dni i wygrałam już 5 nagród!!! Do wygrania codziennie tysiące wartściowych nagród. Jako osobę polecającą wpisujcie angela1300. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandrowa 🌻 2o dzien bez ciuciu dzisiaj. jak mi to szybko zlecialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po kolacji, więc szybciutko piszę, co zjadłam... Śniadanie: grahamka z serkiem śmietankowym + ogórek Obiad: płatki z mlekiem :P (nie miałam czasu, żeby coś przygotować) + jabłko Kolacja: jogurt owocowy + gruszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O raju.. padam na dziób...Straszna ta praca i stressior na maxa. Jak juz pisalam mialam byc telemarketerem- 5zl/godz i wszyzcy siedza w biurze i sluchaja (!) Troszq to nie teges.. No i pierwszy dzien, a ja generalnie dosc nerwowa jezzzdem :P zjedzone: ŚNIADANIE kakao+ pol kromeczkiz twarożkiem II ŚNIADANIE bulka z pomidorkiem :P OBIAD barszcz ukraiński z 1/2 kartofla, i jajko KOLACJA jogurt+banan Ciekawe ile to ma kcal.. anwte liczyc już mi się nie chce :|... Wczoraj nie rowerowałam, za to dziś chyba pojeżdzę choć padam z nóg ;)... Ćwiczę dalej dzielnie :) Poza tym tak sobie myślę,żę chyba będę w domku sprztac i pomagac mamie- to stowe dostane :D, a nie bede sie stresowac telemarketingiem :P. Ale jeszcze zobaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems 🌻 Dziewczynki ja juz uciekam. Wezme prysznic i ide spac. Przez ta nasza dietke to ja z kurami chodze spac :D Spokojnej nocki 👄👄👄🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie mogę zasnąć... bo nie wyściskalam MArgooleńki ;) wiedzialam,że coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tylko na chwilkę wpadłam napisać co dzisiaj zjadłam :) Śniadanie: jogurt + muesli banan W pracy: bułka z serkiem Obiad: marchewka duszona i to by było chyba na tyle ;) Do jutro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spać, nie spać ! ja od 6 na nogach.. jakoś nie mogę spać.dziwne,bo zmeczona byłam wczoraj strasznie, a zasnęłam po 00... Juz strasznie ssie mnie z żołądku...po tym bananie o 18 ;). zrobilam wczoraj tylko 20 przysiadow.nie dalam rady wiecej... Dalej szukam pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po śniadnku..znow poszalałam z kcal :P. Wybywam na uczelnie.a-h-o-j ;) 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) A ja sie dzisiaj obudzilam sie o 5h i nie moglam zasnac,i strasznie mnie ssalo z glodu. Lece na sniadanko. Kochane milego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Trzymacie się dziewczynki? Ja daję radę ;) Dzisiaj w pracy przyglądałam sie na kobitki, które pochłaniały pączki, ale nie zazdrościłam im, bo każda z nich waży około 90 kg i to nie jest apetyczny widok :P Pogoda jest brzydka, a juz myślałam, że wiosna przyszła... Od kwietnia to chyba będzie trzeba wyciągnąć rower z piwnicy i rozruszać kości juz konkretnie ;) Emenems ściskam ;) ❤️ Zuczku 🌼 Dhalii, Aleksandrowa, Dziewczyna, Natka... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem i ja :) na razie tylko obiadek - bigos :) może jeszcze wieczorem wdepnę to napisze reszte :) no widze że nie tylko ja nie mogę spać po nocach. Margoleńka masz racje niedługo trzeba rower uruchomic :D:D naprawdę jestem pełna podziwu jak Wy mało jecie :) tak trzymać, tylko żebyście sie potem nie rzuciły na jedzenie, wiem bo przeszłam to na jesieni. a ja... no chyba jestem najwiekszym żarłoczkiem tu :) jak na razie sie staram, ale ostro wezmę się jak dostane @ aha... cały nastepny tydzień tzn od tej soboty nie mam neta. Tydzień albo i więcej... :( chyba umrę z tęsknoty za Wami... tylko o mnie nie zapomnieć bo wrócę na pewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chyle czoła, dziewuszki jecie 1/4 z tego co ja :P:P:P... bo ja żarłok jestem. Wpadlam dzis do Empiku, przegladnelam Super Linie... jakie tam madre rzeczy pisza..żeby pic szklanke wody na 15 min przed jedzeniem, gryzc male kesy... poczytajcie, warto. Wpadlam dzis do marketu i zamiast paluszkow kupilam jogurt.Takie male zwyciestwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems ---> brawo Kochana... jestem pełna podziwu... chyba moja dyscyplina zaczyna działać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margoleńka-> ano, działa, działa...jak jużw yrwiesz tego chlopa... wiadomno kto bedzie dominował :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×