Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobre rady Noir

odpowiem na Wasze pytania

Polecane posty

a te bóle to jakie byly? tak caly czas , czy o okreslonej porze? wieczorami,a byla goraczka? jak tak to ile stopni i tez caly dzien? czy na wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie maialm goraczki..ja cierpie na migreny na pare dni przed okresem... a bole---skurcze raz na jakis czas... glownie popoludniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj....
no ale to bladoróżowe "coś"... trwalo zaledwie 2 no góra 3 dni... :? ale ciaza jest niemożliwa prawda?? test by sie nei pomylił po takim czasie?? noo i jeszcze moje urojenia... wydaje mi sie ze brzuch mi sie powiekszyl i zaokraglił... ;/ (moze to być spowodowane 6 weidera bo ćwiczę ja już 10dzień...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziacze5
A mi odpowiesz,jestem na poprzedniej stronie.To dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj....
jutro mama mnie zapisuje... ale ja sie boje co moze byc przyczyną braku okresu?? ciąża nie...jak sama mówisz... ale jakos się boje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziacze5 jesli wyniki sa dobre to nie iwdze przeciwskazan. porozmawiaj z ginekologiem, a on dobierze najlepsze dla Ciebie pigulki. jesli uzna, ze te bolesci lydek byly znaczace to moze zaproponuje tzw. delikatne pigulki z mala zawartoscia hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj....
no ale u mnie jest to około 60 dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziacze5
A co jeśli chodzi o te zastrzyki dla mężczyzn?Ma możliwośc wzięcia ich.......czy one działają na 100% i jak szybko można się po wzięciu ich bezpiecznie kochac?ODPISZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie. ciaza to nie powinna byc, wiec nie masz sie czym martwic.. moze to jajniki, a wtedy poprostu bedziesz musiala zazywac lekarstwa i wszystko bedzie ok:) albo dostaniesz tabl na wywolanie okresu... a mialas przeziebiony pecherz?? bo to opoznia okres w niektorych przypadkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziacze5
Czy jak nogi bola ,łydki to może byc początek choroby zakrzepowo-zatorowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj loveleas d
jaka jest dobnra pozycja na pierwszy raz szczegolnie gdy dziewczyna jest dziewica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziacze5 o zastrzykach dla mezczyzn nie wiem wiele... na to powinna Ci raczej odpowiedziec moja przyjaciolka NOIR (mam nadziej,ze nie jestes zla za to, ze "wkradlam sie" na Twoje forum)... nie sadze,zeby te zastrzyki byly dostepne juz w Polsce (my jestesmy troche zacofani w kwestii antykoncepcji)... zastanawiam sie jak one wplywaja na plemniki bedace juz w nasieniowodzie (bo np. nawet w moczu mezczyzny moga byc one obecne) --- czy one obumieraja?? bo jak nie to jest ryzyko ciazy... nie wiem czy mzeczyzni beda chetni na taki rodzaj zabezpieczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziacze5
A kiedy Noir będzie na necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziacze5
Jest Szwedem i ma do nich dostęp...co TY o nich sądzisz.o zastrzykach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz... coz chyba najlepsza jest klasyczna. powiem z wlasnego doswiadczenia: zadnej pozycji na pieska, misjonarskiej itp. jesli w pozycji klasycznej czujesz silny bol, bo te pozycje umozliwiaja gleboka penetracje. ewentualnie sprobuj lyzeczki --- w zaleznosci od ulozenia partnerow moze zapewnic slaba i gleboka penetracje. pamietaj o zabezpieczeniu!!! jesli nie stosujesz tabl antykoncepcyjnych --- nie wybieraj na ten dzien dni plodnych... i przemysl to... czy napewno chcesz z nim przezyc swoj pierwszy raz... bo ten moment wspomina sie dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kiedy Noir bedzie dostepna (poprosze ja o to)... moj narzeczony by sie chyba na to nie zgodzil... a ja... coz byloby to dla mnie bardzo wygodne, ale jakos nie ejstem przekonana... wiesz dla mezczyzn, sperma jest jak symbol meskosci, wiec nie weim czy ktorys z nich chcialby sie jej pozbawic:) ja osobiscie przeszlam przez pigulki, globulki, prezerwatywy i zawsze wracam do tabletek --- dla mnie satnowia one niesamowity konfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziacze5
Po Cerazeccie nie będą mnie bolec łydki.nic mi się nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj....
nie, nie przeziębiłam pęcherza... w sumei nie powinnam sie martwić bo zrobiłam test Quick Vue czy jakos tak... i wyszedl negatywnie a zrobiłam go jakos tydzien temu wiec by na pewno wykazał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska12
mam pytanko takie!! dzisiaj jest 8 dzien brania mojego yasminelle!! w 6 dniu kochalam sie z chlopakiem niewiedzialam o tym i skonczyl we mnie!! czy moglam zajsc w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziacze5
Chciałabym brac tabletki ale się boję,żeby mi się nic nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska12
prosze odpowiedz!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziacze5
Mi też odpowiedz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczek5 porozmaiaj z ginekologiem, a on Ci najlepiej doradzi --- bedzie wiedzial co jest wazne a co nie przy ustalaniu tabletek. Z tego co wiem to delikatnymi tabletkami jest Mercilon...naprawde wybierz dobrego ginekologa, on bedzie wiedziec najlepiej. Moj np. wymienil mi 5 rodzajow tabl opisal je i razem wybieralismy... jesli masz watpliosci poprosc lekarza o zlecenie badac potrzebnych do wyboru typu pigulek. przygotuj sie do wizyty, przypomnij sobie jakie objawy mialas przy poprzednich tabletkach, na co chorujesz, jaka choroba czesto wystepuje w Twojej rodzinie... TYLKO LEKARZ MA MOZLIWOSC NAJLEPSZEGO DOBRANIA TABLETEK. nie ukrywam, ze czasami trzeba probowac roznych tabl. ojoj --- nie ma sie czym martwic:) aska12 --- (mam nadziej,ze nei amsz 12 lat:) ) bez obaw, tabl zaczynaja dzialac od pierwsze tabl jesli pierwsza tabl zostanie zazyta w odpowiedni dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziacze5
DZIĘKi!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska12
ale boje sie bo jestem trzy miesiace po porodzie drugi okres mi sie spoznial 7 dni ale robilam test i w ciazy nie bylam!! i okres wywolalam szalwia!! i sie zastanawiam czy tak samo dziajlaja tabletki jak wywolalam okres!! prosze odpowiedz jeszcze na to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wywolalas okres szalwia?? bo nie slyszalam o tym... zaraz po porodzie okres moze byc nieregularny nawet do pol roku. tabletki powinny dzialac tak samo. nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska12
jak sie spoznia miesiaczka to trzeba wypic szalwei!! opowiem ci tak spoznial mi sie 7 dni bylam wyschizowana i pisalam z kolezanka i powiedziala mi o szalwi !! napar szalwi ale nie tej w torebkach !! zalac goraca woda po 20 minutach wypic!! i jak mowilam spoznial mi sie 7 albo 8 dni wypilam szkalanke popoludniu i szklanke na wieczor rano juz mialam miesiaczke!! i tak powtarzac ale jak jest sie w ciazy to mozna wypic hektolitry i i tak to nic nieda!! wiem ze to dziala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×