Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pasztet25

od poniedziałku - 18.02.2008 odchudzanie

Polecane posty

tak zmiana.. o 16-17 cos przegryze, jakis owoc i koniec.. nie chce sie glodzic, bo na diecie to niewskazane.. bo metabolizm sie zatrzymuje.. trzeba jesc czesto ale malo.. wiec kolo 17 jakas przegryzka, prawdopodobnie jablko..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez ciezko, ale trzeba z tym walczyc.. malo a czesto + ruch to jest sposob na utrate wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!:) I jak tam u Was?Ja wlasnie skonczylam cwiczyc-dzisiaj pozno zabralam sie za serie bo prawie caly dzien nie bylo mnie w domu.Nie moge sie oprzec by nie stanac na wadze ale POSTANOWILAM ze zwaze sie dopiero w sobote.:))Normlanie gorsza pokusa niz jedzenie;))) A tak pozatym to 7 dzien mija bezstresowo-zastanawiam sie kiedy dopadnie mnie jakis wielki kryzys-a moze sie obejdzie?:) Piszcie jak tam u Was.Pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wybieram sie na sniadanko do mojej ulubionej restauracji ktora jest......MOJA KOUCHNIA:)Dzis zjem sobie salatke ktora wczoraj odkrywlam u kuzynki-ogolnie to nie jest chyba jaks zachecajaca ale bardzo smaczna-przyajmniej dla mnie -i malo kaloryczna co chyba jest najwazniejsze-a sklad jest banalny :zielony groszek z puszki +ogorek kiszony+cebula-przyznam ze na poczatku nie chcialam sprobowac bo to apetycznie nie wygladalo ale jak juz sprobowalam to dzisiaj postanowilam przydzadzic ja sobie na sniadanko:) Takze zaczynam 8 dzien z usmiechem na twarzy chociaz pogoda.....:)) Zycze udanego poniedzialku i do pozniej;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thanti
Czesc! Jesli mozna to dolaczam do was :) Startuje z wagi 58kg i chce dobic do 50kg do Swiat wielkanocnych. Bede stosowac dosyc restrykcyjna diete bo okolo 800kcal +cwiczenia. Narazie nic nie jadlam, bo musze isc do sklepu bo w lodowce pustki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczernilam sie :) Dziewczyny co planujecie dzisiaj na obiadek? ja mam ochote na zupe kapusciana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie ide przygotowywac obiadek.Postanowilam ze dzis zjem piers z kurczaka z salata . Thanti-fajnie ze sie przylaczasz do nas!RAZEM BEDZIE RAZNIEJ! Biegne pichcic!Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, widzę, że nie tylko mnie dopadło przeziębienie... Wczoraj z łózka nie wstawałam :( Dzisiaj jest już lepiej i zaczynam dietowanie, ale ćwiczenia sobie odpuszczę, bo jestem słaba jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thanti> ja własnie dzisiaj na obiadek jem kapusiniaczek :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie się zapodziała Autorka topiku? :):) dziewczyny, przyłączajcie się do nas! :D W grupie raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka topiku chyba jest na jakis wyjezdzie-a moze wlasnie wraca-dochodzi do siebie;)) Obiad zjedzony , herbata wypita.:))) A swoja droga to ZA LATWO przychodzi mi to odchudzanie...naprawde nawet moj maz zauwazyl ze nie bylo jeszcze kryzysu i ze jakim cudem w lodowce sa CIAGLE na tym samym miejscu Fantasie Danona?Sama sie sobie dziwie....ale Fantasi nie rusze;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja też dziś zaczełam powiedzmy "niby dietę " :) na razie zjadłam kanapeczki na obiad ( dziś tak wyszło że innej możliwości nie było ) a potem zjem sobie jeszcze cos lekkiego pod wieczór. na ćwiczenia nie ma szans bo jestem chora i bez sił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam dziewczynki Wam idzie?Ja wlasnie wybieram sie na serie cwiczen:)Potem wypije herbatke i tym samym minie 8 dzien mojej diety.Dzisiaj wyciagnelam z szafy moje dzinsy ktore nosilam namietnie latem a przez zime zrobily sie lekko ciasne w pasie i okazalo sie ze zrobily sie luzniejsze i w pasie i w nogawkach:))))To mnie jeszcze bardziej zmobilizowalo i zmotywowalo:) Pozdrawiam i zycze udanego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że to chore ciągłe odkładanie diety ale ja chyba zacznę od środy bo narazie mam gości a z nimi jakoś ciężko się odchudzać serwując im super jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjmiecie mnie? ja dzisiaj zaczynam SB. po ciazy nie moge dojsc do siebie i tak dalej byc nie moze. szafa peka w szfach, a ubrac moge tylko kilka ubran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, im nas więcej tym lepiej ;* ja niestety dopiero od środy o ile w ogole mi się uda bo z dnia na dzień bardziej w to wątpie ale grunt to się nie załamywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika-a-TO BEZ SESNU!Musisz zaczac od JUTRA-bo naprawde nigdy nie rozpoczniesz:) Serwujesz smaczne jedzonko-ja mam meza i corke ktorym dieta w ogole nie jest potrzeba i tez musze pichcic(w ogole bardzo lubie gotowac) przerozne smakolyki-i w sumie moglabym odkladac diete na pozniej i koniec koncem ZADNEJ DIETY BY NIE BYLO.:)) Pamietaj to tylko glupie tlumaczenie...przed sama soba.Takze zapraszam:)) Maga 22 oczywiscie zapraszamy!A swoja droga diety SB jeszcze nigdy nie stosowalam takze fajnie bedzie \"obserwowac\" Twoje wyniki:)Pozdrawiam i do jutra!:)) Spokojnej nocy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) caly dzien na uczelni, ale dzien 2 udany:) kryzysu nie mam:) jutro 3 dzien ufff..:) kurcze narazie brzydka pogoda wiec z bieaniem niebardzo.. zobaczymy jak sie potoczy, 3majcie sie:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, mnie dzis choroba calkiem rozlozyla i caly dzien leze w lozeczku.. ale wieczorem sprobuje pocwiczyc, 3majcie sie cieplutko!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! pierwszy dzien za mna i jeszcze trwam! mimo szykowania jedzonek dla dzieciaczkow i wachania tych pysznosci. nie moge sie zlamac, bo by mi wstyd przed WAmi bylo :) . pozdrawiam i milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeeeeja dziewczyny nie bylo mnie zaledwie weekend a Wy tak pieknie rozwinelyscie topik!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kasiulka wiesz, dajecie mi motywacje tym, ze sie tu pojawiacie i zdajecie relacje z walki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja chyba nie mam tyle czasu żeby siedzieć i czytać wszystko ale postaram się od czasu do czasu pojawiać tylko jak nie bede czytać to jakoś taka mało poinformowana będę jak narazie trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszatet25- ja tez stad czerpie niesamowita motywacje i chec dzialania:) monia-a Ty takze sie trzymaj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikenaaaa
Witajcie! Wlasnie wstalam.........:))Moj urlop konczy sie w niedziele i czas wrocic do pracy:) Zaraz zrobie sobie sniadanko-proponuje serek wiejski:)Wiecie co dziewczyny nie chce mi sie w ogole jesc-ten serek w siebie wmusze-to ZLE.Juz wczoraj zauwazylam ze jem bo TRZEBA a nie ze mam ochote.Troche sie tym martwie:( Kasiulka wracaj szybko do zdrowia-i moze nie forsuj sie za bardzo po bedziesz sie czula jeszcze gorzej-wyzdrowiejesz i zaczniesz cwiczyc.Mysle ze to najlepsze rozwiazanie:) Monika-a -nie lam sie i dzialaj , dzialaj, dzialaj:)) Pasztet-dokladnie topik rozwija sie w piorunujacym tempie:)- i w takim tez znikna NASZE NIECHCIANE KG! U mnie pogoda znowu nawala i chyba z cisnieniem jest cos nie tak bo strasznie boli mnie lewa strona glowy(heh ). Jak zawsze troche sie rozpisalam ale taka juz jestem w realu straszna gadula:)) Pozdrawiam:))))))))))🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×