Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość annelka
deska, kochasz go ale i pomyśl o sobie. Na pewno nic złego się nie stało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
może nie może odbierać mmsów bo jest za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie moze nie dostaje mmsow, bo jest za granica :O do mmsow jest potrzebny internet chyba .... Nie chce jechac :( bede tak strasznie tesknic :( Wzielam sobie maskotke misia, jak cos to bede do niego plakac .... Zdjec nie wzielam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
Będzie dobrze coci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
podobna jestem, my tzn.osoby z lękiem dla siebie jesteśmy na ostatnim miejscu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos to bedzie, przeciez to "tylko" miesiac .... juz raz tyle nie rozmawialismy, ale wtedy bylo miedzy nami duzo gorzej :O deska ja tez zawsze wszystko widze w czarnych barwach :( i tez zawsze sie o wszystkich martwie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
myśl, że rozłąka ma coś wyjaśnić między Wami, wtedy może na to będziesz lepiej patrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska nie sprawdzaj go tak !!! ja ostatnio tez gralam z P na grze i powiem Ci,ze wcale sie nie ciesze ze znam jego nicka z gier, bo wiem,ze bedzie mnie nie raz nie dwa korcic,zeby sprawdzac czy sie loguje :O ale wiem,ze nie ebde tego robic, bo to nie na tym polega ... annelka to juz zalezy od rozwoju sytuacji jak na to pozniej spojrze .... a moze juz nie bede miala na co spogladac bo on znajdzie inna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie myśl tak coci, to tylko miesiąc czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko wiem ze to tylko miesiac, ale zeby ze mna byc wystarczylo mu 20 godzin :O My w sumie bylismy razem od samego poczatku :D deska jak to ona bedzie ta na zawsze to bedziesz musiala sie z tym pogodzic.... ale mysle,ze poki co musisz cierpliwie czekac do lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
przyzwyczajenie do kogoś, kogo się nie kocha z czasem zaczyna męczyć. Miłość to uczucie bycia kochanym przez tę drugą osobę i potrzeba dawania jej wszystkiego tego, co jest dla jej dobra nawet wolności, jeśli tego akurat potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
dobra, nie wytłumaczy się Wam tego, że martwicie się na zapas, bo co ma być to będzie :D sama mam czasem w to wątpliwości, ale żyć trzeba dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
tu nie czas desko jest istotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelka ale Ty tez sie martwisz na zapas :P Ja nie mowie ze nie trzeba zyc, bo trzeba ;) wiem,ze to minie ten miesiac, wiem,ze jakos to przezyje ;) ale teraz sie niestety tym martwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja się teraz nie martwię!- albo się samooszukuję :P związek z P miał mnie czegoś nauczyć i tylko po to był! :D ból z czasem minie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja zbyt często uciekam przed życiem, ale to już chyba inny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko nie chce Cie martwic, ale chyba sie samooszukujesz :P :D Wlasnie to jest najgorsze to uciekanie, bo moim zdaniem ta ucieczka tylko odwlecze problem w czasie ... Przeciez raz uciekniesz, ale nie mozesz wiecznie uciekac :( Nie wydjae Ci sie,ze to tylko odwlecze problem w czasie ?? Moze ja sie myle,ze tak mysle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
deska, sama też bym się napiła ... ale dziś na żywo przyjmuję dzisiejszą dawkę moich myśli oczywiście też dziś płakałam, bo słucham "ulubionej" muzyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko masz to co moj P :( jak konfrontacja z emocjami i uczuciami to chec upicia sie od razu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
też tak cocinelko myślę, że ucieczka na przykład w picie przesuwa tylko problem, ale czasem na prawdę psychicznie się ma dość i z tego powodu mała dawka alkoholu jest pomocna. Ale nie wolno pić codziennie! czasem warto te niemiłe rzeczy na żywo przemyśleć, choć to b.boli mnie w tej chwili pomaga to przedefiniowanie związku na naukę życia. Przegrałam ją :( ale człowiek uczy sie na błędach, wierzę, że los da szansę na poprawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
lubię się napić, ale bardzo rzadko to robię :P częściej wymyślam coś i tłumaczę coś na swój własny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
mnie jeszcze w to samooszukiwanie się pomagają wróżby otrzymane od internetowych wróżek - hobbistów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
deska, ja już nie wiem, jak Ci to tłumaczyć :( rozumiem Cię ale na pewno nie skasujesz Jego numerów, adresu emailowego, więc musisz tylko wierzyć, że ten ciężki czas musisz przejść!!! a przez to wyrzucenie z siebie złych emocji i zaadresowanie ich do Niego możesz wszystko stracić, to co już osiągnęłaś. Bądź większej wiary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska napisz ale nie wysylaj !! ja tak robilam jak P ze mna zerwal i czekalam 10 dni na to czy raczy sie ze mna spotkac czy nie, to pisalam do niego ale nie wyssylalam, to mi przynosilo ulge ;) jestem idiotka wlasnie przeczytalam moja i jego rozmowe w dzien po tym jak ze mna zerwal :( jaki on byl oschly :O Wiecie co ejst najlepsze ze mowil mi caly czas, zebyl ze mna bardzo szczesliwy i ze bylo cudownie, ale trzeba to skonczyc, bo za daleko to zaszlo, ze chce byc sam :( to bylo w srodku pazdziernika :Oi oczywiscie czytajac to sie rozryczalam, bo teraz rozumiem duzo wiecej z tej rozmowy niz rozumialam wtedy :( Kocham go !!!! Annelka to ejst dobre myslenie,ze ten zwiazek mial Cie czegos nauczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nauczył ale przegrałam, straciłam Go :( ale cóż... Los zadecyduje co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja jakbym napisała, to by mnie nic nie powstrzymało od niewysłania mu tego! czy to by było dobre, czy złe- nieważne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska to lepiej nie pisz jak masz wyslac :O ja nie wyssylalam, dostal do przeczytania, jak sie spotkalismy ;) do tej pory pamietam jak to czytal i co chwile na mnie patrzyl... tak sobie teraz mysle,ze gdybym wiedziala wtedy tyle ile wiem teraz to wszystko mogloby byc inne :( annnelko ale jak jestescie sobie rpzeznaczeni to jeszcze bedziecie razem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
no na razie muszę wycierpieć za swoje słowa, czyny :( Muszę przemyśleć. Zmienić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
blog daje Ci desko jakąkolwiek ulgę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×