Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
cioci ja wlasnie rzucilam nie kuś :P bo przed oczami lezy mi pol paczki .. a wytrzymalam juz 3 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi p wiele razy mowil,ze nie warto na niego czekac :( ze on jest zly i jeszcze sie o tym przekonam :( ale wiecie co dziwie sie,ze z nia sie nie bal zwiazac skoro wie jaka ona jest i jak traktuje facetow :O ale nie mam takich mysli,ze ona jest w czyms lepsza ode mnie bo wiem,ze nie jest :P hehe ale to zasluga terapi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
kłócimy się ale o co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci i wlasnei dlatego sie z nia zwiazał.. tak jka moj .. ucieczka przed uczuciami nic wiecje.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
o chryste czy wy wszystko musicie brać dosłownie a nie znacie przenosni i zartu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
istnieje coś takiego, że mi zależy ale będę olewał????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko ale Ty musisz patrzec po soebie a nie po Twoim :P moj p ma lek :O wiec musicie to analizowac pod katem leku a nie faceta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja se zażartowałam a wy teraz bedziecie to do rana wałkować .. chodziło mi że tak fajnie sboie poglay wymieniacie .. wy amcie już chyba wysoko posunietą nerwice przez tych palantów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko a do czego mnie namawiasz od dluzszego czasu,zebym go olala :O i troche mi sie to udalo,ale tylko troche :( istnieje cos takiego, jak u Ciebie istnialo to u niego tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
no właśnie, ja nie znam żartu a sama ironizuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci moj tez coś ma... i głowy sobie nie utnę czy to nie ejst też podobne tylko nie w tym stopniu .. bo uciekł gdy zrobiło się poważne .. za pwoażnie.. ślub,dziecko te sprawy.. i nagle zmienił front już tego nie chce, chce sie bawić.. czy to nie jets też ucieczka przed zaangażowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja zaprzeczałam, ale nie olewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko moze byc ... annelko ale on przyjal taktyke olewania i nic na to nie poradzisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
informacja zwrotna na jego uczucia była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
uciekł.. wpakował się w totalne przeciwieństwo... negował, niszczył, siła chciał zapomnieć. .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a skąd mam wiedzieć ze to taktyka a nie że ma mnie gdzieś i tylko się bawi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
czemu nie chce sprawy postawić jasno, że mam spadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem annelko ... tego sie poki co nie dowiesz :( to pokaze tylko czas .... a skad ja mam wiedziec,ze p nie gral ze mna caly czas ?? tez nie wiem i sie nie dowiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu p tego nie chcial zrobic tez zebym spadala,ze nigdy nic do mnie nie czul i nie odzywac sie !!! a on zrobil teraz to samo co przed oboma naszymi rozstaniami :( zblizenie a potem lup :O ten sam scenariusz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no nie opanujcie sie !!!!! nie można negować tego co było, że byo.. bo to już swiryzm totalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale było Wam cudownie, pomagał i chce nadal, gdy byliście ze sobą czułaś, że był szczery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko czulam,ze byl szczery, ale Ty tez czulas,ze on byl szczery ! byl szczery moj p i znalazl sobie inna :O wcale nie wiem czy byl szczery ... a to,ze wszyscy tak mowia, to moga sie mylic :( a pomoc mogla byc litoscia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale przecież mój dziś desko zanegował wszystko! :( a nie ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko ale Ty wczesniej tez negowalas !! tez znizylas to do poziomu znajomosci :( wiec moze on gra w Twoja gre ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
litość niemożliwa u faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
slcuhajcie ja za chwile zwariuje jak babcie kocham:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie wiem, jeśli tak robi to jest to chore!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle,ze wszystko jest mozliwe u faceta ... nawet litosc, ale jakos mi sie to kupy nie trzyma :O przeciez nie mowilby ze lzami w oczach ze jestem idealna i ze wlasnie do niego dotarlo,ze obudzi sie za pozmno :( a potem po pijaku na gg powiedzial to samo wiec raczej nie klamal ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
z nerwów zżarłam cała mioske galaretki niedobrze mi :P cioci ja w litośc nioe wierze ... i w to że faceci odzywają sie do sowich ex bezinetresownei z nudów.. sorry ale oni mają tyle nowych zajęc i nowych rzeczy na głowie i na ogół choć nie koniecznie nową oczywiście ze ostatnia rzeczą jaką normalny facet myśliu jest kontakt z ex jesli nie maw tym żadnego interesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×